Üç Bin Yıllık Hesaplaşma

07.04.2020
210
Üç Bin Yıllık Hesaplaşma

Üç Bin Yıllık Hesaplaşma

*Üstadım, selam es selame. Rüyamda vadi gibi bir yerdeyiz. Askerler var, belli bir nizamda. Sıranın sonunda da ben varım. Sonra sıra bana geliyor, tüfek veriyorlar bana. Sonra yanımda birisi var, böyle pelerinli gibi. Bir kız sanırım o kişiye yüzlerce binlerce ok atıyor. Ya sırtına yâda kalbine geliyor ama o kişiye hiç bir şey olmuyor. Sonra pelerinini atıyor. Sonra kulübe gibi bir yerdeyiz, annem ve babam var. Bu sefer başka bir yerdeyiz. Vadinin iki tarafı kaya, ortası ova. Binlerce, yüz binlerce yüzleri değişik varlıklı askerler var. Birisi diyor ki; ‘’sanırım savaşı kaybettik.’’ O sırada birisi diyor ki; ‘’Bu savaşın 3000 yıl önce kararı verildi, kazanıldı’’ dedi.

*Sonra o pelerinli kişi böyle mistik büyü yapar gibi bir hareket yaptı. O yüz binlerce asker secde ettiler. Oldukları yere secde ettikten hemen sonra kimi çiçek, kimi ağaç, kimi çimen oldu. Can hocam.
 
-Selam es selame Orhancan. Maşaallah barikallah. Rüyan haberci sadık rüyadır inşaallah… Üç bin yıl önceden kararı verilmiş olan o büyük savaş başladı ve artık pelerinli Yahudi kabalası ile sihirler le büyülerle yani celali ilimlerle yönetilen dünyada değişim başladı inşaallah… Bu değişimin ilk merhalesi İsa as mın gelişi ve Yahudilerle mücadelesidir. İseviliğin Yahudilikle mücadelesidir. İkinci merhale Efendimiz gelmesi ve kuranın hükmünün yürümesidir. Şimdi üçüncü merhale olarak hidayet çağının başlamasıdır. Rüyanda biz bu savaşı kaybettik diyenler Yahudileri temsil ediyor. Deccal’e atıf var rüyanda. Yakında daha hareketli günleri bekleyebiliriz. Zülfikarlar olarak bu değişimin aktörleri olduğunuzu artık alenen biliyorsunuz. Gelen keşiflerde açı kaçık sizlere bildirildi, değil mi. Öyleyse durmak yok yola devam. Korkmayın hüzünlenmeyin Allah bizimledir, müminlerledir. Cehennemlerin ateşi düzenli sönmekte dibinde kereviz otları bitmektedir elhamdülillah. Selam es selame.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.