Kimsin sen, rahat bırak beni dedim

22.12.2016
211
Kimsin sen, rahat bırak beni dedim

Kimsin sen, rahat bırak beni dedim

human46-1Hocam selamlar… Çok garip bir şey oldu çok korkuyorum şuan. Rüyamda yattığım yerde oyuncak bebek gibi bir varlık, peri imiş. Baya güzel kendine bakıyordu. Aynada görüyorum. Sonra bana yaklaştı. Beni iyileştiriyormuş. Ben öyle sanıyorum, yüzünü yüzüme falan değdirdi. Ben de Allah’ın nuru sanıyorum, bir yandan da ‘’la havle vela kuvvete illa billahil aliyyi azıym i okuyorum. İnna lillahi ve inna ileyhi raciun’’ okuyorum. Sonra fatiha yi okumaya başladım. Bu arada o (peri) şey de saçlarıma elleri ile dokunuyor, güzelleştiriyor sanıyorum. Sonra benden uzaklaştı. Ben de (kızım yanımda yatıyor normalde de) kızıma da bak diyorum. Hayır, der gibi kafa salladı. Sonra birden çirkinleşti. Kız idi, peri gibi idi anında erkek’e dönüştü. Yeşil, bir çirkin yaratık oldu. Ben bir yandan dualar okuyorum bu sırada. Kıyafeti de bir garipti. Sonra kayboldu. Gayet sakindi, normal bir şekilde, okuduğum dualardan etkilenmemiş gibi idi. Uyandım ardından.  Korkudan titreme geldi şuan hocam. Nedir acaba yardım edin hocam acil.

Üç dört gün önce de rüyamda cinsel olarak bana yaklaşan bir şey vardı. Hiç görmedim ama tanıdığım bir bayan idi önce, hatta o bayanın da sesi kulaklarımda çınlıyordu. Boynumdan falan öptü. Dur ne yapıyorsun dedim ve uyandım. Şeytani rüyalardandır dedim, üzerinde durmak istememiştim. . Abdesti yatıyorum hep ve dualar, sureler hepsini okuyup yatıyorum. Sabah akşam sağ devrini de yapıyorum.

faviconSelam es selame Zeynep Hanım. İster kadın şekline bürünsün isterse bebek görünümünde bir peri kızı olsun, o sana musallat olmuş bir erkek cindir. Sağ devrini yaparken Ayetel kürsiye kafirun suresini de ekleyerek sağ devirlerini yap. Her sabah kalkınca dört kere kafirun suresini oku. Her gece yatarken de en az dört kere kafirun suresini oku. Namazlarını ve zikirlerini eksiksiz yerine getirmeye çalış. La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziym. Okumayı ihmal etme. Selam es selame

human46-1Okumalar sayesinde kurtulur muyum hocam peki. Sabah namazından sonra uyudum gene rüya gördüm. ‘’Kimsin sen, rahat bırak beni’’ dedim. Gene biri vardı yanımda. Hatta ayet oku bakalım dedim, Ayetel kürsi yi oku dedim, kızdım, gitti yanımdan uyandım sonra… Zaten hep sağ devrinde kafirun süresini okuyordum. Yatarken de daha çok okurum artık hocam. Faydası olur değil mi? geçer mi ki hocam korkuyorum hocaya falan gitmem gerekir mi?

Misk amber diye peygamber efendimizin tütsüsü varmış, ondan falan uyuduğum yere yapsam faydası olur mu acaba hocam.

faviconKuranı kerim bizi süflilerden yani şeytani varlıklardan uzak tutmak için gelmedi mi. İbadet ve zikir ne için yapılır. Allah telalanın bizim ibadetimize ihtiyacı mı var. Elbette hayır… Öyleyse namazımız ve niyazlarımız şer güçlerden, şerli insanlardan korunmak için düzenli duada olmaktır. Şer güçlere karşı sevaplarımızla korunma sağlamaktır. Sayısız insan uykusunda şeytani varlıkların etkilerine girer. Bazen cinsel tacizlere maruz kalır bazen de kâbuslarla korkutulur veya yorgun düşürülür ki sabah dinlenmemekten dolayı sayısız hata yapsın, mutsuz olsun… Bütün olumsuzluklardan korunmanın yolu Allah’ın emirlerini yerine getirmek, yasaklarından sakınmaktır. Sen namazlarını ve zikirlerini düzenli yaptıkça korunma enerjisi dedikleri, meleki güçlerin artar, süflileri senden uzak tutar…  Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.