Uyuşturucu / Rabbülcehennem

20.12.2016
241
Uyuşturucu / Rabbülcehennem

Uyuşturucu / Rabbülcehennem

human46-1Pirim önemli bir rüyam var.Acil dönmeniz lazım…

Ailece yoldayız. bir aileye ziyarete gideceğiz. Ama o ailede yolda. Kızları eroin arıyor. Eroin krizinde. Amerika’da okuyormuş. Orda bulaşmış bu işlere. Amerika’da eroin kokain vs. dehşet bir madde bağımlılığı varmış. Sonra sanki biri kamerayla gösterir gibi yani bir sinevizyon açıldı önüme. Bütün bu kimyasal ilaçları ismiyle beraber gösterdiler. Eroin kokain amfetamin ekstazi bi sürü bi sürü birşey.

En son sıvı suyun biraz daha yoğunlaşmış hali gibi bir şey vardı. Pipetle Çekince sigara gibi duman veriyor bu madde. Diyor ki;

Bu maddeyi içersen 4 kasabayı beri alırsın. Not; bunun anlamı şu demekmiş.

Gözlerindeki perde öyle bir kalkar ki 4 kasabayı bir anda görürsün içlerinde neler olduğuyla beraber. Sonra devam ediyor. Diyor ki;

‘’Bunu kullanma. Bu celali bir göz perdesinin açılımıdır. Perden dibine kadar açılır ama celaldendir, çok sorun olur,’’ diyor.

Sonra bu maddenin üzerine bir yazı düşüyor. Size yazıp foto ile atacağım.

İşte o maddeyi kullananın göz perdeleri sonuna kadar açılır ama celalden açılır.

Buna devam eden rabbennar, rabbül cehennem olur. Yazıların üzerinde de 7 sayısı vardı.

Yazıların üzerine damga şeklinde yazılmış. Hatta ya yazılar, ya da 7 rakamları kırmızı renkte yazılmıştı. Hangisi hatırlayamadım.

faviconSelam es selame elif. Bu rüya ihtimal senin talebin üzerine gösterildi… Verilen bilgiler kesin doğru bilgilerdir. Madde bağımlılarının önce durumdan hoşnut olup içmeye devam etmeleri, sonra da kurtarın beni diye çırpınmaları bu verilen bilgilerden dolayıdır. Dünyada cehenneme düşmeleri nedeniyledir. Yani cehennemi /nari mekânın sakinlerinden olmalarındandır. Şeytani olduğundan hem fiziki hem ruhi açıdan zararlı olduğu bilinen bir şeydir. Rüyanda sarhoş eden içkiler olmamasına rağmen denilebilir ki alkol almakta ileri gidenler de aynı şekilde ‘’halusinasyon görmüş’’ diyerek geçiştirilen cinni- nari, cehennemi görüntüler, kâbuslardır. Madde bağımlılarına celali güçlerce yeterince zulüm edildikten sonra kaza geçirterek yahut intihar süsü verilerek öldürülürler.

Konu üzerinde daha derin bilgiyi alanın uzmanları verebilir.

Rahmetli hocam bize cinlerden uzak durmak konusunda sıkı tembihatta bulunduğundan huddam cinsleri ile dahi ilgilenmedim. Konu hakkında ileri derecede yetkin kimseler zahmetsizce bize onlardan vermeyi teklif ettilerse de biz elhamdülillah uzak durduk. Sen de uzak dur. Bizim zikir sistemimiz kuranidir, sünnetullaha ve sünneti resulullaha uygundur. O nedenle zikir verdiğimiz kişilerde cin âlemine takılmadan meleki âleme geçerler.

Rehbersiz veya yanlış rehberlerle zikir çekenler mutlaka cinler tarafından az çok rahatsız edilirler. Yazılarımızı tam olarak takip edersen bazıları bize hasta olarak geliyorlar ve biiznillah verdiğimiz cemali zikir ve düzenli namaz ile zararlılardan uzaklaşmaktadırlar. Özellikle sağ devri ile onlardan korunmakta ve çabuk kurtulmaktadırlar. Selam es selame…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.