Nurdan Ay yıldızı gördüm hava alaca karanlıktı

20.12.2016
181
Nurdan Ay yıldızı gördüm hava alaca karanlıktı

Nurdan Ay yıldızı gördüm hava alaca karanlıktı

human46-1Hocam merhaba. Nasılsınız? Rüyamda önümde bir kaç tane defter vardı. Hepsinin sayfaları açıktı ve beyazdı. Yazı yoktu bu sefer. Ellerinizden öperim Hocam. Allaha emanet olun.

CUM 11:33

Selam es selame canım Hocam.

Dün gece zikirlerimi çekip yatağıma yattım. Gözlerimi kapattığımda alaca karanlık gökyüzü belirdi ve bayrağımızdaki ay yıldız vardı. İnşallah hayırlara vesile olur Hocam. Ellerinizden öperim.10:26

Hocam merhaba

Nasılsınız.

Rüyamda 200 inşirah suresi hediye edildi.

Bir de esmaül hüsnadan bir esma, ama hangi isim olduğunu hatırlamıyorum.

faviconSelam es selame… zikirini değiştirme zamanı gelmiş. Çok güzel gelişmedir, ay yıldızı görmek büyük mertebedir. Zikirin neydi. Ya latıfün mü?

human46-1Evet hocam. Ay yıldızı gördüm ama hava alaca karanlıktı.

Sanki içimden geçti ki ülkemizde savaş benzeri bir şey olacak ve ardından patlamalar Rus büyükelçisinin öldürülmesi olayı gerçekleşti.

faviconSavaş çoktan başladı. Otuz yıldır batılı devletlerle örtülü savaş halindeyiz. Fiili olarak ta girdik artık. Giderek şiddetlenecek… İhtimal Rusya ile ortak olacağız. Buna zorlanıyoruz. Son zikirini yaz.

human46-1Ya latifun ya latif okuyorum hala hocam. Bir de geceleri ülkemizin hayrına bir haftadır Allahu veliyullezine. Zikrini okluyorum.

faviconŞimdi anlaşıldı ki o zikir tamamdır…

human46-1Çok şükür hocam; Allah razı olsun sizden heyecanla yeni zikrimi bekliyorum.

faviconyeni zikirin; arınmanın arkasından en değerli şey olan ilim irfan ve güçlü iman talep etmektir.” Rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imanen ” oku. Rabbim kabul buyursun.

human46-1âmin hocam. Bugün öğle namazıyla başlıyorum inşallah. Çok teşekkür ederim hocam.

Ellerinizde öperim canım hocam. Selam es selame.

faviconeski zikirini her namazda 9 kere okumayı sürdür.

human46-1Peki hocam,

faviconçok mesafe katettin. Bunun değerini bil. Olumsuz şeyler konuşma. Kötü senaryolar yazama. Hiç kimseye beddua etme. Ağzından hep hayır dua çıksın. Sana kötülük yapanlara bile hayır dua etmelisin.

human46-1hocam çok şey öğrendim sizden, çok dikkat ediyorum. Tamam hocam. En çok neye sevindim biliyor musunuz? Daha önce ay yıldız gören bir arkadaşımız vardı

Ona çok imrenmiştim.

faviconay yıldızı gören birliğe- tevhide -nuru tevhide çok yaklaşmış demektir. Yıldız Allah teâlayı temsildir… Hilal ise ümmeti Muhammedi temsil eder.

human46-1Evet, hocam bunu da okumuştum yazılarınızda. Defalarca hepsini okuyorum. Şükürler olsun Rabbime. Vesile olduğunuz için size minnettarım canım hocam.

faviconGözlerinden öpüyor seni rabbime emanet ediyorum… Senin gibi çok mümin yetişmeli ki artık islam bütün dünyaya yayılsın NUR TAMAMLANSIN kâfirler istemese de.

human46-1Ben de ellerinizden öperim canım hocam. İnşallah hocam. Yazılarınızı paylaşıyorum

İnşallah çok kişiye ulaşır.

faviconYa latıfün zikrini sevdiklerine önererek, verebilirsin..sen de bir rehber olmalısın..sayfamızı öner.ve bu zikiri vererek takip et..yardımcı ol.tecrübelerini duygularını anlatarak heveslendir.

Samimi ol. Samimiyetten ve doğruluktan asla taviz verme.

Kendini kullara değil Allah’a sevdir. Kaygın Allah’ın muhabbetini kazanmak olsun. kişilerin hoşuna gedecek yanlışları asla yapma. Prensipli yaşa.

human46-1Çok haklısınız. Tamam, hocam, her şeye dikkat ediyorum artık, çok teşekkür ederim.

faviconSelam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.