Sakın eski zikirlerine dönme

04.05.2020
1.101
Sakın eski zikirlerine dönme

Sakın eski zikirlerine dönme

Selam es selam Hocam ramazanı şerifiniz mübarek olsun. Ben 14 gündür ‘’Rabbi zidniy ilmen ve fehmen ve imamen’’ ayetini okuyorum. Çok rüyalar, sırlar görüyorum, fakat bazılarını hatırlamıyorum. Belki zamanı değildir. 

Bir gün rüyam da eniştemin sol gözü yara olmuş. Ona dedim ki ‘’ezan okunurken iki başparmağının tırnağını birbirine sür ve salavat çekip gözüne sür, iyileşirsin.’’   

Evliya celebinin getirdiği bir bitki varmış. Markete benzer bir yerde, raftan aldım. Nasıl yiyorum hocam. Sonra bir kız gelip raftaki diğer poşeti gösteriyor; diyor ki ‘’bak bu gerçek tohumlar, bütün hastalıklara şifa’’, onu da yiyorum. Tadı mükemmeldi.Ayrıca sağ devri yapıyorum. Bir gece rüyamda bir adam evimin kapısını zorluyor, açamıyor. Sonra arkasından bakıyorum siyah pelerin giymiş uzun boylu biri gidiyor ve bir ses rüyamda bana dedi ki ‘’sende iki tane negatif enerji var.’’

Bir başka rüyamda; Hz. Muhammed’in sav. eviymiş, büyük, yemyeşil sarmaşıkla çevrili. Orada bir kâğıt var. Ayetler yazıyordu; 11 fil suresi 11 ihlas 11 ayet el kürsü. Daha da vardı okumalıymışım. Ayrıca ben doktorlar görüyorum hocam ve çok güzel evler. 

Hocam; Bu gece rüyamda pazara gittim. Tezgâha çıktım; öyle giriliyor pazara. Bir pantolon alıyorum; çok dar ve defolu. Bunu değiştireyim diyorum. Başka bir tezgâhtar bana kızıyor. Ben buradan almadım, neden karışıyorsun dedim. Aldığım bayana gittim. Bayan o bana dedi ki ‘’şu gördüğün adam hastalıkları iyileştiriyor, guatr falan yok oluyor, Allah ona öyle ilim vermiş.’’ Benim de hastalıklarım var, Allah rızası için bakın’’ dedim. O adam baktı, sonra başka bir adam elini kafama koyup ‘’sana genç yaşta büyü yapmışlar, çok hastasın’’ dedi. Daha çok şey dedi, hatırlamıyorum.

Karnıma baktım, bebeğim düşecekmiş, ayağa kalktım, eski hocam bir şeyler söylüyordu. ‘’Neden diğer zikri çekmedin’’ dedi. Ve bana bakan adam o hocama ‘’evliyalar sana çok kızgın’’ dedi.  Öbür hoca ise ‘’sen burada yazanları oku bu duymasın’’ dedi. Hocam yanlışlarımı taradım, yazıyı ikinci kez yazdım. İlki silindi, zor yazdım. Neden böyle oldu anlamadım. Selam es selame…

Selam es selame Azize’m; maşaallah barikallah kalp gözün açılmış, sırlar peş peşe gelemeye başlamış. İşte zikir bu güzelliklere ulaşmak için yapılır. Doğru sistem içinde, doğru efaller ile doğru zamanlarda, doğru ayet veya esmalarla yapılırsa hızla tecelli başlar. Yani dualar kabul görür, gerçeklere, rahata, huzura, şifaya ulaşılır.

Her gördüğünü hatırlamaman normaldir. Zamanla hatırlayacaksın. Henüz işin başındasın ve çok hızlı ilerliyorsun, maşaallah. Eniştenin göz ağrılarına karşı verilen sır bir kimyayı hakikattir.

göz hastalıklarına karşı her iki başparmağını birbirine sürter ve bir miktar(imkân dâhilinde sayı bakımından kalp ikna oluncaya kadar) salavatı şerife okunur, üflenir ve başparmak tırnakları göz kapakları üzerine konur, sağ el sağa doğru sol el sola doğru çekilirse,  bu işlem namazların ardından yapılırsa, birkaç gün devam edilince (7 veya 14 gün tavsiye edilir veya iyileşme tamam oluncaya kadar 21 ve 41 gün yapılır) inşaallah kesin şifa bulunur. Her okura duyurulur.(bu yazı yayınlanacaktır)

Raflardan alıp yediklerin sana şifa olmuştur. Bazı hastalıkların iyileşecek inşaallah. Sağ devri dahi sağlık afiyete sebep olur, ruh hastalıklarına ve bedeni dertlere şifadır.   Rüyanda okunmuşsun ya mutlak şifa bulacak, bazı rahatsızlıklarından kurtulacaksın. Bunun için zamana ihtiyacın var. Yani şifa verilmeye başlandı, zaman içinde tamamlanır. 

Sana genç yaşta yapılan büyü için tavsiye edilen zikirleri her namazdan sonra bir bardak suya oku ve o suyu iç, büyü bozulacaktır.  Okunacak olan sureler (  11 fil suresi 11 ihlas 11 ayet el kürsü ) eski hocan sana yanlış zikirleri çektiriyormuş. Seni eskiye döndürmek istiyor,eski hocan süflidir. Diğer kişi (melek ) ise yeni duruma devam et ve bu 11 fil suresi,11 ihlas ve 11 ayet el küresiyi oku demiş. O duymasın demekle, onu (eski hocanı asla) dinleme, sakın eski zikirlerine dönme demiş.

Şu andaki zikrine bu mübarek günler boyunca sıkı sarıl. Sayıyı artır. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Bize yazmayı sürdür. Her gelişmeden haberdar et. Selam es selame…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Tansu yıldız dedi ki:

  Hocam merhaba benim ismim tansu ismimin ebced değerime göre esması er reşid (514 tane ) günlük abdestsiz olarakta çektiğim oluyor. Namaz kılmıyorum. Devam etmelimiyim bu zikre ? İşe girmek ve evlenmek dileğim için hangi esmayı okumalıyım ? Şimdiden Allah razı olsun

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   selam es selame Tansucan..bu yazıyı dikkatle okur musun.
   https://www.hacialibayram.com/zikre-ilk-adim-zikir-ve-adabi/

 2. Anonim dedi ki:

  Merhaba sayfanızı seğirmelerden dolayı epeydir takip ediyordum. Fakat telefondan takip ettiğim için sayfanızın bu derece kapsamlı olduğunu ve insanlara yardımcı olduğunuzu yeni farkettim. Benim çok sıkıntım var. 20 yıllık evli 3 çocuk annesiyim. Eşimle ayrılmak üzereyiz.ikimiz de birbirimizi sevmiyoruz eşim benden nefret ediyor. Ama 3 çocuk için yuvayı devam ettirmek istiyorum. Fakat eşimle hiçbir iletişimimiz kalmadı. Ne yapacağımı şaşırdım. Bana yardımcı olabilir misiniz?

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   facebook sayfamdan yazın lutfen.selam es selame

 3. Selim dedi ki:

  Hocam sizin yönlendirmeniz doğrultusunda zikre başlamak istiyorum,hangi esma yada ayeti nekadar okuyup cekmeliyim beni yönlendirirmisiniz

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   ZİKRE İLK ADIM yazımız oku..anla ve uygula.ayrıca izin alman gerekmez.selam es selame