Türk islam tespihi imamesine kavuştu ŞÜKÜR.

04.06.2020
84
Türk islam tespihi imamesine kavuştu ŞÜKÜR.

Türk islam tespihi imamesine kavuştu ŞÜKÜR.

Selam es selam. Pirim dün niyetliydim, zikirde biraz fazla vakit geçirdim. Seccadenin önünde 3 çekmeceli bir komedin var, orta çekmecenin rengi değişiyor baktım, sigara paketi büyüklüğünde 2 bölüm açıktan koyuya renk alıyor, nefes alır gibi, aralıklarla. Mobilyanın rengi koyu renk, söylediğim yerlerde renk açılıyor, koyulaşıyor. Güneş mi geliyor diye baktım gelmiyor, açlıktan mı dedim, biraz daha odaklandım, yok gerçekten oluyor. Dedim bu da zikir çekiyor, her yer nur ya. Onu sormak istedim pirim, karıştırmış olmayım diye çekindim yazmaya. Ellerinizden öperim.

-Selam es selame. Mümkün olduğunu gördün idrak ettin. Âlemde her ne varsa nurdan ibarettir. Artık yana yakıla tasavvuf erbabının anlatmasına gerek kalmadı. İlim adamları da aynı sonucu ispat etti, kabullendi. Ki her şeyin aslı(enerji dalgalarından ibarettir)nurdur… Her dalga boyu bir şekle, biçime fiziki bir vasfa bürünüyor. Ki sonunda İNSAN VARLIĞINI HAYATTA TUTSUN.

*Selam es selam babam. Sabah namazından uzandım denizin diplerinde yüzmeye başladım. Kalabalık bir yunus sürüsü geldi oynaştık aşağılarda biraz. Birden 2 büyük yunus 2 kolumun altına girdiler, yükselmeye başladık, suyun üzerine doğru. Babam bir fırladık, denizin dibinden yukarı doğru uçuyoruz, hep beraber. Her halde bir yüz metre fırladık. Bana doğru iri bir köpek balığı ve acayip bir yılan saldırmaya doğru geliyorlardı, kolumun altına giren yunuslarım onlara saldırdı, beni kurtardı. Nur ellerinizden, nur yüzünüzden öperim. PZT 14:33

12:26…Selam es selam pirim.
*Sabaha karşı uzandım, rahmetli babamın yanındaydım, oturuyordu… İsmini tam hatırlayamıyorum, bilmemnenin bağları bozuldu, incirler döküldü, bağlar bozuldu, incirler döküldü, düzen değişiyor, diye sürekli aynı şeyleri tekrarlıyordu. Yanına gittim, oturdum. Sarıldık birbirimize. Ağlıyordu. Ben de onunla birlikte ağlamaya başladım. ‘’Allah’ım affet bizleri, kıyamet yakın, 2023 kıyamet başı… Allah’ım affet bizi’’ diye sürekli ağlıyordu. Çok ağladık beraber. ‘’Sağ olsun annen bana çok dua ediyor’’ dedi. Ben de çok ediyorum babam, dedim.8 sene oldu vefat edeli pirim babam, gerçek hayatta yaşıyormuşuz gibi iliklerimde hissettim babamı. Çok özlemişim, şükürler olsun rabbime.

*Daha sonra bir karabasan mıdır nedir anlamadım, arkamdan geldi, başını kalın bir havlu mu, çarşaf mı dolamış, kadındı zannedersem, bir çöktü üzerime, babam önceleri okuyabiliyordum, bu sefer ağzımı bile açamadım… Debelendim durdum yatakta. Sonunda kalktı gitti ama çok yoruldum… Bu sefer gidince okudum. Nur ellerinizden, nur yüzünüzden öperim. Allah’ıma emanet olun, duanızda yer verin bu garibe de.

-Selam es selame Ercancan; Keşfin mübarek olsun. Babayı görmek çok iyi olarak değerlendirilir. Allah’ı görmek, konuşmak olarak yorumlandığı da olur. Alınan haberlere sahih gözü ile bakılır. Rüyada baba figürü yorumlanırken çok önemsenir.

*Sağ ol babam, can babam.

”bilmemnenin (deccalın/celalin/iblisin) bağları bozuldu, incirler döküldü, bağlar bozuldu, incirler döküldü, düzen değişiyor” diye sürekli aynı şeyleri tekrarlıyordu.” Bu cümlenin anlamı, üçyüz yıllık celali saltanat dağılacak, dünyada geçmişinde hiç görülmemiş bir inkılap, değişim yaşanacak demektir. Bu çağı derin analiz edenlere göre, beklenen mehdiyetin 2020-2022 arasında zahir olacak olan HZ. MEHDİ AS. Ve ardından ZUHUR EDECEK OLAN HZ İSA AS. İşaret ettiğine yorumladım. Nitekim ‘’2023 kıyametin başlangıç tarihi olacak’’ diyor. Çünkü Hz. Mehdi’nin zuhuru kesin bir alamettir, kıyamet için.

*Vakit azaldı babam, herşey için şükürler olsun sizi bulduk

” Allah’ım affet bizleri, kıyamet yakın, 2023 kıyamet başı, Allah’ım affet bizi” buyurması bana göre büyük bir hüccettir. Delil sayılmalıdır. Başka kanallardan da bu haber bize defalarca ima edildi, diyebiliriz ki açık açık verildi.
Bu çağın insanından bir kısmı ne kadar şanslı olduğunu bilse keşke. Ve bir kısmı ne kadar bahtsız olduğunu anlasa. Hz Mehdi as kabullenip yardım edenler cennetle müjdelenmiş, karşıtı olan deccala arka çıkan, inananlar ise kesin dalaletle, cehennemlik olarak haber verilmiştir. Hadisi şeriflerde çok net ifadeler vardır. O günleri görmek bugün yaşayanların ekserisinin kaderidir.

*Babam, aklı olan dediğiniz gibi seccadeden başını kaldırmaz. Bu kadar, delil ortadayken, herşey zuhur etmeye başlamışken, rabbim hepimizi affetsin, yolundayım pirim, at kendini de gözümü kırpmadan atarım, lafınızı bitirmeden.

-Konu ile ilgili alıntı yazılar paylaştım. Sayfamızda var. Hadisi şerifleri derleyip toplamak, üzerinden düşünmek isteyenlere zamanımızda her imkân var. Yine hadisi şeriflerde bildirildiğine göre bu dönem, Mehdiden ve deccaldan çok az bahsedilecektir. Nitekim kimseler bahsetmiyor. Deccalın tavırları ve yapacağı istihraç denilen mucizevi celal efallerinden açıkça bahsedilmektedir. Allah’ın hikmeti olarak zamane islam âlimleri dediğimiz kürsü sahipleri, bunu zımnen gizlemekte, üzerimize gelinir korkusu ile halkı aydınlatmaktan kaçınmaktadırlar. Hatta Hz Mehdi’ye en çok şeriat âlimi kabul edilenler karşı çıkacak diye de haber verilmiştir. Çünkü Hz mehdi doğru bilinen yanlışları kesin bir dil ile bildirecek. Bu da Özellikle tarikat şeyhlerince hoş karşılanmayacak. Çünkü kendilerinin işleyegeldikleri yanlışlar olacak bu düzeltilenler.

*Rabbim herkese hidayet nasip etsin inşallah. Zülfikarlara çok iş düşüyor pirim, yükümüz ağır, sizin yükünüzü az da olsa almamız lazım. Bu ümmeti inşaallah kurtarmamız lazım sizin önderliğinizde. Efendimize bakacak yüzümüz olsun huzurda. Lafınızı hiç unutmuyorum babam. Efendimize inci gibi sizi dizip ancak bu kadar toplayabildim diyeceğim demiştiniz. Rabbim o incilerden birisi olmayı her Zülfikar’a nasip etsin inşallah.

Önümüzdeki yıllar çok çetin yıllardır. Aklı başında olanlar için gerçekten korkulması gereken ve büyük ümitler beslenmesi gereken, sırat üzerinde kıldan ince kılıçtan keskin yollar geçeceğimiz bir ilahi devirdir. Allah elbette nasiplilerine hidayet ederken, şakileri düştükleri dalalet batağında boğacaktır. Bir keşif ehli kardeşimiz bu konuda beş yıla yakın zamandır olağan üstü keşifler yaptı, derledik topladık, ancak zaman uygun olmadığından açıklayamadık. Binlerce sayfa tutan bu keşiflerden haberini aldık; GÖKLERDE MEHDİNİN GELİŞİ KUTLANMIŞ, HİDAYET BAYRAĞI DALGALANMIŞ, MELEKLERCE VE SERBEST RUHLARCA BAYRAM ÇOKTAN KUTLANMIŞTIR. Şimdi o gelişmelerin birer birer zahire zuhurunu bekliyoruz, inşaallah. İnşaallah konu ile ilgilenenler olarak zikirlerimize davam ederek o güzel günlerin gelişine ZİKİRLERİMİZLE katkı sağlamaya çalışmalıyız. Nasiplileri bunu halen yapıyorlar, nasipsizlerin ise neden haberi var ki bu kutlu zamandan haberleri olsun.

*Yardım edin pirim bize, açtık kalbimizi, en büyük korkum rabbime ulaşmadan göçüp gitmek. Ölüm kalım, cennet, cehennem umurumda değil. Rabbimi bulmadan, size, efendimize ulaşmadan yarım gitmek beni korkutan bu. Tut elimizden babam. Senin elin efendimizin elidir, rabbimin elidir. Bu cahil hayatta bırakma, bu garipleri, garip Zülfikarları. Siz ne derseniz odur, babam. Can babam. Şükürler olsun seni verene. Şükürler olsun sana. Seni bilene.

Hüküm Allah’ındır azizim. Her kul bir vesiledir, diğerlerine… Bizi yetiştirenler bize vesile oldular, biz de karınca kararınca bildiklerimizi sayfamızda cömertçe yazdık, anlattık. Daha ileri sırların açılmasına izin çıkarsa, inşaallah vakti gelince açarız. Şimdilik seviyelerine göre kardeşlerimize özel zikirler vererek Türk milletine ve İslama hizmet etmeye, Marifetullah’ın ledün sırları ile zikirlerimizi, efallerimizi yapmaya devam ediyoruz. Son on sekiz yılda Türkiye’de büyük açılımlar yapıldı. Dünya değişti de kimi uymaya devam ediyor, kimi yeni duruma direniyor, kim de seccadelerinde kazanımlar için şükür secdeleri ediyorlar… Türkiye bu konuda ne düşünür neye olur verir diye sormadan hiçbir plan yapılamaz artık… Sonunda Türkiye bir dünya devleti olmuş, ezeli düşmanlarının kalplerine tarihi korkuyu düşürmüştür. En büyük kazanım Allah’ın izni ile Türkiye’de Başkanlık Sistemine geçilmesi olmuştur. Yüz yıl kadar önce başı koparılan islam tespihi elhamdülillah imamesine kavuşmuştur. Şimdi kuruluş anıdır. Kuruluş tamam olduğunda gelişmeler çok daha hızlı oluşacaktır.

*İnşallah babam.

-Bu son seçim bir çağı kapatıp yeni bir çağı başlatmıştır. Şimdilik kimse bilmese de ileride tarihler bunu hakikati tespit edip yazacaktır. Bir daha dünya asla eskisi gibi zalim olamayacaktır. Adalet ve hidayet her gönüle sirayet edecek, selim akıl bir kere daha insanlığı şereflendirecektir. Bunu da Türk milletinin önderliğinde yaşayacaktır. Üç yüz yıldır göklere çekilen selim akıl yeniden insanlığın hizmetinde olacak, Allah’ın rahmeti coştukça coşacak, nurunun ulaşmadığı mekân ve gönül kalmayacaktır. ALLAH’IN VAAD ETTİĞİ NURUN TAMAMLANMASI GERÇEKLEŞECEKTİR.
Kâfirler istemese de. Selam es selame

*Selam es selam

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Can hocama dedi ki:

    MaşaAllah barikAllah❤️❤️❤️mübarek olsun inşallah