Celcelütiye içime konuldu

Celcelütiye içime konuldu

Hocam benim sıkıntım ferah bir şekilde zikir çekemiyorum inanılmaz bir şekilde enerjim yükselişe geçiyor. Beni takip eden bir insan var gibi yani birinin yönetimi altındayım. Bu beni çok rahatsız ediyor artık. Başımda yani Zahir’i olarak bedenimde başımda birilerinin hâkimiyeti var ve sömürülüyorum enerji olarak.

SAL 17:13
*Selamünaleyküm hocam kulluk ne kadar zor bir vazife; Müddeisi süresinde diyor ki; Örtünü temizle, Yalnızca rabbini yücelt. Üç beş gün ya da bir hafta sağ devrinden geri kalınca örtüm arapsaçına dönüyor. Kime nerede, nasıl hizmet ettiğimi anlayamaz oluyorum. Zikirlerin ihlasını kaybediyor. Ama insanlık da hizmet bekliyor, Rabbim bize merhamet etsin, dua istiyorum sizden, inşallah.

SAL 19:06
-Selam es selame. Sağ devri şeytanları ve şeytanların etkisine açık nefsini baskı altına alır meleki yanın ile ruhun serbest kalır. Bir bakıma, sağ devri ile giyinik olursun. Her gelen tehdit ve tehlikeden korunur, kendin olursun. Sağ devrini yapmadığın zaman çıplak, ortalıkta her tür tehdide tehlikeye, hastalığa açık hale gelirsin. Sağ devrini bilenler gizlemişler, bilmeyen zaten bilmemiş. Kıymetini bilirsen seni rabbine ulaştırır. Hangi zikirde olduğunu yazmamışsın. İnsan olmak zorların zorudur. Öyle ya halifesin. Her söz ve davranışınla evreni ya olumluya yahut olumsuza dönüştürüyorsun. Ol dediğin oluyor, görmüyor musun? Öl dediklerin de ölüyor haberdar mısın? Her ol demek veya öl demek kimlerin hayatını ne kadar etkiliyor farkında mısın? Elbette hem Mürsellerden hem de o Mürsellere tabi olan müminlerinden hesap soracağız,ayetini hatırla…
23-MÜ’MİNUN:
1 – Gerçekten müminler kurtuluşa ermiştir,
2 – Onlar ki, namazlarında huşû içindedirler,
3 – Onlar ki, boş ve yararsız şeylerden yüz çevirirler,
4 – Onlar ki, zekât (vazifelerini) yerine getirirler,
5 – Ve onlar ki, iffetlerini korurlar,
6 – Ancak eşleri ve ellerinin sahip olduğu (cariyeleri) hariç. (Bunlarla ilişkilerinden dolayı) kınanmış değillerdir.
7 – Şu halde, kim bunun ötesine gitmeyi isterse, işte bunlar, haddi aşan kimselerdir.
8 – Yine onlar ki, emanetlerine ve ahitlerine riayet ederler,
9 – Ve onlar ki, namazlarını muhafaza ederler,
10 – İşte asıl onlar varislerdir.
11 – Ki, Firdevs’e varis olan bu kimseler orada ebedî kalırlar.

SAL 21:09
*Allah lafzı, Latif dersi çekiyorum. 23 bin. Hocam benim derdim büyük. Kimseye halimi anlatamıyorum. Geçen sene yine böyle sıkıntılı bir zamanımda sizi ve sağ devrini tanımamıştım… Koruma olsun diye Celcelütüye duasını okumuştum. Ve bir gece teveccüh namazı kılarken namazda iken bir ruh bedenime girdi zamanlarda yine sof ilikteki Allah lafzı zikiri çekiyordum. O ruh bedenime girdiğinden buyana halim perişan. Ve alnımın ortasında üçüncü göz dedikleri halka gibi açık bir enerji çıkışı ve girişi oluyor. Allah lafzı çekince o giriş çıkış normale dönüyor. Kalbim rabbimden başka kimseye atmıyor, bu hal nedir diye her gün rabbime yalvarırken rüyamda; Celcelütüye içine koyuldu dendi. Üstümdeki yük çok ağır.4 milyon varlık varmış emrimde. Ben sadece kul olmak istiyorum. Kimseye benden bir zarar ziyan gelsin istemiyorum.

12:30
*Hocam latif dersi çekiyorum, Dersim bana failde sağlamıyor, içim boğum, boğum. Kendi nefsine zulmedenim bu halimle. Kalbim mutmain değil. Dersi çekerken ettiğim rabıta, muhakkak rabıta ettiğim yere ulaşıyor. Ama ben istediğim selamete ulaşamıyorum. Eksik bir yanım var. Ruhumu hakkın huzurunda bedenimi, başka bir huzurda buluyorum. Bu benim kalbimdeki kâmil imanla örtüşmüyor. Ayna tecellisini göremiyorum. Hakkın aynası olmak lazım, hakiki olarak. Ben kurtlara kuzu olurken, soframın nimetini bir başkası yiyor. Laik ise helal hoş olsun ama yalnızca insanları ve cinler bana ibadet etsin diye yaratan Rabbimin huzurundan korkuyorum. Ben efendimiz sav kendi aynamda görmedikçe huzura eremem. Hakkın aynası olamayacağıma emin oldum. İnşallah el emin oluruz…

13:57
https://www.hacialibayram.com/zikre-ilk-adim-zikir-ve-adabi/
Okuduklarını bırak… Bu yazıyı dikkatli oku ve inşaallah uygula. Selam es selame

*Yeni bir sayfa açayım öyle mi diyorsun hocam. Etrafımda Celal esma çekenler var, içimdeki ruhani varlık zulmeti beni perişan ediyor.

-Okuduklarınızla o celalı talep ediyorsunuz. Her şeyi bırakıp gönderdiğim yazıyı uygulamanızı tavsiye ederim zikirlerle islama ne kadar zarar verdiğinizi bilseydiniz, dünyaya geldiğinize pişman olurdunuz. İslamın çektiği her çilenin, zulmün müsebbibi celali zikirleri çekenler, çektirenlerdir. Cehennemi tahrik ediyorsunuz. Allah celalımdan cemalıma sığının diye kitap gönderiyor, peygamberler onca zahmetle yalvarır gibi cennete çağırıyor, cahil cühela cehenneme odun taşıyor… Nasıl anlatılır, bu cehaletten nasıl vazgeçirilir, bu gün için neredeyse imkânsız. Yanlışlar doğru sayılmış, doğrular yanlış kabul edilmiş, bir DECCAL DÖNEMİ yaşanmaktadır. Hz mehdi as. Zuhur edinceye kadar bu yanlışlar devam edecek. Maalesef…
Canını kurtarmak istiyorsan gönderdiğim yazıyı dikkatle oku ve hayatına uygula, biiznillah. Allah yar ve yardımcın olsun.
Bir mesaj yaz…

HACİALİBAYRAM.COM
ZİKİR ADABI Önsöz ‘’Tez erişti seherler, canların meclisine,
Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir