Serdim servetimi önünüze…

*Selam es selame canım hocam benim, anlık yazıyorum???? Az önce koltukta sağa doğru uzanıyordum. Grup yazılarını okuyordum içimden de dualar okutuluyor ve bitmişti. Kalkmak için bir döndüm SİM şeklindeki nurlar,  bir sürü üzerimde, PASPARLAK hangisine bakacağımı şaşırdım ???? SubhanAllah. SubhanAllah, dedim, kalbim coştu????????????????

*Selam es selame canım Hocam benim. Pınarın size yazdığı şarkılar kısmını gördüm, çok mutlu oluyorum onun için???? MaşaAllah barikAllah SubhanAllah, aslında onlar bizim imam Muhammet ile dinlediklerimiz ???? Benim kendi seçtiklerimi hissetmiş, hissettirmiş mevlamız❤️ Daha bir kaç gün önce dinledim içim acırken. Ahirim sensin, bir de tut elimden, beni çok sev, kimseye verme, seveceksen bir ömür sev, bir günlük sevme. Defalarca dinledim, esmalar okutulurken dahi. Yani sanırım ne dinliyorsak kardeşlerimize ruhen yansıyor. Negatiflik pozitiflik dâhil. Üzgünsek üzgünler, sevinçliysek sevinçliler. Rahman rahim Allah hepimizle beraber. İlk önce sizin ve kimsenin üzülmesine izin vermez biiznillah. Herşey, herşey sizin için gelsin.

*Elli yıllık mücadelenizin, gözyaşlarınızın eserleriyiz, biraz geç anlasak ta. Sizinle oturup bir keyif çayı içmeyi o kadar çok istiyorum ki☺️ Doya doya sarılmak, mutluluktan ağlamak istiyorummm. Hiç yaşamadığım duyguların acısını çıkarmak istiyorum.

*Dualar kısmında ben yokum artık. Ne olması gerekiyorsa söyleniyor, ben dinliyorum. Secdede iken sağ ve sol ayak cici parmaklarıma öyle efal yaptırılıyor ki… Dakikalarca ağızdan nefes aldırılıp verdiriliyor hızlı hızlı. Sonuna doğru dualar söyleniyor. Hep bu haykırış ile ‘’Serdim servetimi önünüze, katlar yatlar arabalar ne isterseniz sizindir. Muhammedimindir senindir’’ Çünkü bize ne verilecekse size, Zülfikar kardeşlerime ümmeti Muhammed’e Türk milletine verilecekmiş, biiznillah ???? Bizler kuru ekmeğe talim etmeye alışmış bir milletiz. Ama artık pirzola yemek istiyoruz, bunu söylemeliyiz. Boş yere yaratılmamış bu nimetler. Tüm zülfikârlar, Herkes herşeyi helalinden yesin içsin giysin, araçlarına binsin gezsin, doğanın tadını çıkarsın. Âlemlere yayılsın bu zenginlik bereketi, inşallah. MaşaAllah. barikAllah. SubhanAllah. Şimdiden mübarek olsun. Yaşadıklarımız yaşayacaklarımız, yaşanmamışlıklarımız.❤️????❤️selam es selame canım hocam benim.

-Selam es selame Goncacan. Birlik beraberlik halinde rabbimizi birleyerek, birimiz hepimiz içiniz, hepimiz birimiz içiniz diyerek yola devam. Maşaallah barikallah keramet yağmuruna tutuldu Zülfikarlar. Ümmeti Muhammed ve milletim. Elhamdülillahi rabbil alemiyn, errahmanirrahiym. Maliki yevmiddiyn. Gün olur kucaklaşırız aç da içeriz Türk kahvesi de, inşaallah vakti gelince eğlenmeyi de biliriz, inşaallah o günleri özlemle bekliyoruz. Ama şimdi durmak yok, aralıksız yola devam. Hedef yakın finişe kalkmak zamanıdır. Son bir atak zamanıdır inşaallah. Selam ve dua ile gözlerinden o rabbimin mekânı nur gönlünden öperim. Selam es selame

Konuşma Sonu

Bir mesaj yaz…

Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir