Kelebek etkisi

23.12.2016
205
Kelebek etkisi

Kelebek etkisi

Merhabalar Ali Hocam. Ben çok sık rüya gören biriyim. Çoğunu hatırlarım. bazen de gelecekten haber veren olaylar malum olur rüyalarıma. Fakat tabi kendi cüz-i aklımla rüyalarımı tabir edemem. Bu kadar çok rüya görüyorken anlamlandıramamak büyük bir boşluk yaratıyor hayatımda. Elimden gelen tek yapabildiğim şey rüyalarımı kimseye anlatmamak oluyor.

Bu gece de bir rüya gördüm yorumlarsanız müteşekkir olurum.

Çok eski bir tanıdığımızın evindeyim, ev müstakil, bahçe katı, bahçesi çok güzel.

Her kösesindeki manzarası harika, çıkıp seyrediyorum fakat bir ara elimde sigara (sigara kullanmıyorum gerçekte) sigarayı balkondan aşağıya düşürüyorum. Orada kömür gibi bir birikinti önce küçük kıvılcım oluşuyor. Sonra ben müdahale etmek için su bulmaya içeriye giriyorum; çıktığımda yuvarlak orta büyüklükte bir aleve dönüşmüş oluyor. Sonra ablam ve ben elimizdeki doldurup getirdiğimiz sularla o alevi söndürüyoruz. Yorumlarsanız çok sevinirim…

15.59

Hacı Ali Bayram (Sevgi Yolu)

Selam es selame Yeliz Hanım; rüya tabir etmek çok zor bir ilimdir. Rüyayı yorumlayan kişinin rüyayı göreni yakından tanımalıdır. Ne ile meşgul olduğunu da bilmesi gerekir. Ben genel rüya yorumcusu değilim. Sadece zikir verdiğim, nispeten tanıdığım kişilerin rüyalarını yaptıkları zikir doğrultusunda manen-kalbi bağlar kurulduktan sonra kalben ilhamlarla yaparım. Bu açıklama çerçevesinde rüyanızı yorumlamaktan itina ile kaçındığımızı belirtmeye çalıştım.

Size bir yazı göndereyim. inşaallah okur ve uygularsınız da yetenekli olduğunuz bir alanda kendinizi geliştirirsiniz. Anlaşılan bilinçsizce yaptığınız dilek ve dualar kabul görüyor. Bir bakıma tehlikeli bir silah gibisiniz. Eğer dualarınız kabul görüyorsa ve siz neyi nasıl yapacağınızı bilmiyor, kuran disiplini içinde hareket etmiyorsanız serseri kurşun gibisinizdir. Böyle çok insanımız var. Maalesef namaz kılmıyor yahut nasıl dua edeceklerini bilmiyorlar. Evren bir bütünlüklü sistemdir ve herkes herkesi etki tepki dahilinde tesiri altına alarak yaşıyor. Kelebek etkisi diye bir şey duymuş olmalısınız.”Okyanus üzerinde bir kelebek kanadı kadar etki yaratılırsa yeryüzünü değiştirecek bir güç harekete geçebilir” diye özetlenen bu KELEBEK ETKİSİ, bir mazlumun ahtı ile bir medeniyetin çöküşünü tetikleyebildiğini anlatır. Selam es selame.

http://www.hacialibayram.com/makaleler/zikir-ve-adabi-sag-devri.html#.WFvOG9KLTIU

ZİKİR ve ADABI- Sağ devri | Hacı Ali Bayram

Ana Sayfa MAKALELER ZİKİR ve ADABI- Sağ devri MAKALELER ZİKİR ve ADABI ZİKİR ve ADABI- Sağ devri Tarafından Hacı Ali BAYRAM – Şubat 2, 2015 1916 0 ZİKİR ve ADABI- Sağ devri 5 (100%) 1 vole “Tez erişti seherler canların meclisine Yürek hâlâ yanıyor halde maşallah kaldı Şifalar sundu zikir, bir garip de…

hacialibayram.com

Lütfen yazıyı kendinize mal edecek titizlikle okuyun ve bize yeniden dönün. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Selam ve dua ile.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.