Müntakim Esması

06.01.2022
178
Müntakim Esması

Müntakim Esması

tüm celali devletleri yıkın
*Selamün imamı Ali Kavlen min Rabbin Rahim.  Hacı İsmail Fidan hazretleri geldi. Es Selamün aleyküm diyerek başladı: ‘’Ey imamı Muhammed, ben imamı Ali ile beraber Sovyetler birliğini yıktım, zikirlerle sessiz soluksuz. O imparatorluğun yıkılması ile birçok (6tane) Türk Devletlerini bağımsızlığa kavuşturdum. Allah’ın izniyle Kazakistan’da bunlardan biridir’’ dedi. Devamla ; ‘’Bizim yıktığımız devletin (sovyetlerin) yerine Rusya kuruldu. Bu Ruslar tekrar kaybettiği toprakları yeniden kazanmak için, Kazakistan devletinde karışıklık çıkardı. Sizin bu Rusya devletini yıkmanızı istiyorum’’ dedi. Peşinden keşfim başka bir ortamda, zamanın mekanın dışında bir yerde devam etti. İki tünel göründü, bembeyaz nur gibi parlıyordu. Bu iki tünelden siz çıkıp geldiniz. İkinizin elinde iki yeşil kitap vardı ve kitapların üzerinde ya Müntakim yazılı idi. ’’ Bu Esma ile yıkacaksınız Rusya devletini’’ dedi. Hatta Amerika, Çin, İngiltere velhasıl tüm celali devletleri, kişileri de’’ dedi.
Ayrıca daha sonra keşfim değişti babacığım.
Seninle beraber büyük bir okyanusun üstündeyiz… Altımızda büyük, devasa bir gemi, ikimiz beraber babacığım okyanusa bir ağ attık. Çok çok büyük bir timsah yakaladık. Üç parçaya böldük bu timsahı. Baş, gövde kuyruk şekilde… Baş kısmını iman etmiş Adem’in çocuklarına ve cinlere, yani ümmeti Muhammed’e paylaştırdık. Gövde kısmını hayvanlara, kuyruk kısmını ise bitkilere paylaştırdık. Tekrar okyanusa yeni bir ağ attık. Bu sefer büyük büyük bir yılan yakaladık. Bunu da ortadan böldük ikimiz paylaştık. Daha sonra Rahmetli hocanız Hacı İsmail Fidan hazretleri geldi. ‘’ İlk olarak timsah, celalin tüm malı mülkü parası idi, bunları Allah’ın mahlukatına geri verdiniz’’ dedi. İkinci avınız yılan ise celalin elindeki ilim idi. Bu ilim de size verildi’’ dedi.
-Aziz kardeşim imam muhammedcan. Maşaallah barikallah keşiflerine. Yayına hazırlamak için imla düzenlemesi yaptım. Öncelikle anlam kayması olmadan murat ettiğin gibi olmuş mu bir incele lütfen. Değişim gerekiyorsa da bildir.
*Hacı İsmail Fidan Hz. doğrudur. Çünkü dun gece yaşadım keşfi. Düzenleme doğrudur, onaylıyorum. Sadece isim yanlış oldu, doğrusu hacı İsmail Fidan’dır.
– Teşekkür ederim azizim. Bu keşifler üzerine de birkaç sayfa yazmak geldi içimden. Hemen bilgisayarı terk ettim. Dünyanın bunca yükünü yüklenen günde yedi vakit namaz kılan, düzenli sayfamızdaki keşifleri okuyan kardeşlerimize fazladan bir şeyler yazmaya kıyamadım. Nasılsa ilmin sonu yok. Derdin de dermanın da sonu yok. Herkesin gündemi kendince en değerli. Hayırlı akşamlar… Hidayet Allah’tandır. Keşifler anlatıyor gereğini yapması gerekenlere. Kazakistan’ın başına gelenler çok canımı yaktı. Nasıl bir fedakarlıktı o yaşadığımız, ya rabbim. Hocam yetmişinin üstündeydi. Ben otuzlu yaşlara henüz başlamamıştım. Görevimiz birkaç gün daha sürseydi sivri sinekler bizi bitireceklerdi. Vesselam.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X