Bugün Ben Pirimi Gördüm

30.11.2016
204
Bugün Ben Pirimi Gördüm

Bugün Ben Pirimi Gördüm

human46-1Sağ olun var olun hocam. Ben18 gün önce yatsı namazı sonrası ve gün içinde ya latifün zikrine ve sabah akşam sağ devrine başlamıştım. Altı gündür de namazlarımı çok az fire vererek kıldım ve her namazdan sonra zikrime, sabah akşam da sağ devrine devam ettim.

İçime dert olan şey, namazlara tam adapte olamamam, hatta kimi zaman negatif duygularla kılmamdır. O yüzden de umutsuzluğa kapılıyorum hocam. Allah’ın huzurunda layıkıyla duramamak ve hissedememek kederlendiriyor beni.

Dün rüyamda eski evimize giren bir sürü kedi kovaladım. Dışarı çıkardım hepsini. Bir tanesi bir eşyamızı aldı. Tornavida her halde. Ben de peşinden gittim. Ve sonra bir de baktım bir salkım kırmızı gül vardı elimde. İyi ki dedim eşyamızı almış da gitmişim peşinden, bu gülleri gördüm. Çok güzellerdi ama sonra nereye koyduğumu unuttum, ararken de uyandım.

Çok sabırsızım bu yolda farkındayım. çünkü bazen huzursuzluğum tahammül edilemez boyutlarda oluyor ve hep öyle kalmaktan korkuyorum.

faviconSelam es selame Yelda Hanım, rüyada kedi çoğu zaman zararsız serseri negatif varlıklara işarettir... Eviniz ise sizsiniz. Yani sizi namazdan zikirden ayırmak için şeytan küçük askerlerini göndermiş… Gidin aklını, nefsini, kalbini karıştırın, namazdan uzak tutun, demiş. Onlar da görevlerini yapmışlar. Ama Allah cc. yardım etmiş onları kovalamışsınız. Bir şeyler alınmasına karşılıkta gül dalı verilmiş.

Gül efendimizi temsildir, size Muhammedî nurun şefaati ulaşmış maşaallah. Korkmadan yürü Allah’ın cc. yoluna. Yoluna döşenmiş olan şeytani engeller bu zikiri tamamladığında ortadan kalkacak.

Vesveselere aldırma sen verileni yap.

Onlar da görevlerini yapıyorlar. Şeytanın işi sırat üzerine durup yürümek isteyenlerin ayaklarına dolanmaktır. Sen yürürken şeytandan daha güçlü yardımlar alacaksın.

Evinden kovaladıklarını bir gün kalbinden de aklından da kovalayacaksın inşaallah. Henüz yolun başındasın. Durmak yok. Selam es selame

Bugün Ben Pirimi Gördüm

Pirin Eşiği Güldür Gül
Eğildim Yüzümü Sürdüm
Pirin Eteği Güldür Gül

Gülden Terazi Yaparlar
Gülü Gül İle Tartarlar
Gül Alırlar Gül Satarlar
Çarşı Pazarı Güldür Gül

Gülden Değirmeni Döner
Onun İle Gül Övünür
Akar Arkı Döner Çarkı
Bendi Pınarı Güldür Gül

Gel Ha Gel Ha Can Hatâyî’m
Dostun Nefesi Güldür Gül
Şu Öten Garip Bülbülün
Derdi Figanı Güldür Gül

Allah başımızdan eksik etmesin sizi. Yoldaki zorluklarla mücadelede elimizden tuttuğunuz, nasıl yürüneceğini gösterdiğiniz için Allah sizden razı olsun. Selam es selame. Yelda

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.