Sen o’nu seviyorsun ya O da seni seviyor mutlak

07.12.2016
214
Sen o’nu seviyorsun ya  O da seni seviyor mutlak

Sen o’nu seviyorsun ya O da seni seviyor mutlak

Anladım, sonunda bütün/ bütün
Sana ait olmuş sade varlığım
Bende kalan bana dair
Yalnız ve bakir acılarımla aşkım

Sen, düşündüğüm/söylediğim/yaşadığım
Masa başında, sokak ortasında
Yemek yerken, iş yaparken sevdiğim

İçten içe, çimit/ çimit yanan
Harsız köz etti bende beni
Senin hasretin ve özlemi

human46-1Hocam ben sizi çok özledim ? lütfen bitsin artık bu ayrılık ? lütfennnnÇok ağır oldu çok zor oldu (Not; çok soru sormaktan bir hafta cezalı) Hocam acilen bakar mısınız lütfen.

Hocam pirim sultanım. Rüyamda Mekke’deydik. Kabede. Umre mi hac mı bilmiyorum. Sizi gördüm. Sizinle beraberdik. Siz uzanmışsınız. Karnınız ağrıyormuş. Biz de başınızda duruyoruz. Başka talebeleriniz de war. Siz dediniz ki ; “” Gel, karnımın üzerine otur”

Biz hepimiz yanaştık ama gözleriniz bana bakıyordu. Hepimiz yanaşınca siz elinizle beni işaret edip dediniz ki ;” Sen gel, en çok senin kaderine baktım. Sen gel, otur karnıma.”

Karnınıza oturunca ağrı geçecekmiş, o yüzden oturmamı istiyormuşsunuz. Bir de ‘’en çok senin kaderine baktım’’ ne demek hocam? En çok senle ilgilendim demek mi?

Sonra ben yanaşınca beri çektiniz, yüzüme dua okuyup üflediniz, iki üç defa okuyup okuyup üflediniz. Hatta ben ağzımı açtım ağzıma doğru da üflediniz.

Sonra siz sırtınızı döndünüz, ‘’belime otur’’ diye. Kıyafetlerinizi sıyırdınız. Belinizde sargılar vardı. Sanki ameliyattan çıkmış gibiydiniz. Sargı bezlerini çıkardım. İğne/yara izleri vardı. Çok üzüldüm o an. ‘’Vah hocam bu halde nasıl ilgilendiniz onca kişiyle’’ dedim. Siz de ‘’yatamıyorum, sırtım yere gelince, çok ağrım, acım var’’ dediniz ?

Belinizin üzerine oturdum. Ağrı oldu. Dedim ki ‘’hocam ayaklarınıza masaj yapayım’’ dedim. Yok, yok yapma diye çekindiniz biraz. ‘’Yok, hocam yapayım ağrılarınız için iyi olur’’ dedim. Ayağınızı tuttum, ayak masajı yapmaya başladım. Diğer talebeleriniz de utandı onlar da yanaşıp dizinize masaj yapmaya başladılar.

Kâbe’nin yakınında bir ev gibi bir yer var. Birileri hacılara yemek getirmiş. Sebil dağıtıyor. Ben de aldım, kahvaltılık tarzı aldım. Kabak tatlısı da koymuşlar. Sefer tasları ile 5–6 tas war mübarek. Aldım eve girdim. O arada Türkiye’den babam aradı. Yemek kaplarını bir yere koydum ama sonradan aradım bulamadım. Dedim ‘’hala dağıtıyorlarsa yeniden alayım’’. Yemek dağıtılan yere doğru geldim. Kâbe’ye yeni kişiler geliyordu ziyarete, ellerinde bavullarla. Kızların başları açıktı. Nasıl böyle geliyorlar diye düşündüm o an. Sonra uyandım sanırım… ÇRŞ 07.18

Hocam bugün Çarşamba; bitti mi hasret? ?

faviconEmin misin? Çarşamba mı başlamıştı

human46-1Ewet evet hocam ?

faviconiyi o zaman geçmiş olsun. Bir daha ki cezan iki katıdır, haberin olsun.

human46-1Hocam akıllandım gerçekten ? vallahi ? bu çok ağır oldu ? sizden uzak düşmek ;(

Sizi gördüm hep rüyamda. Hatta yukarıda yazmıştım) Bir daha rabbim böyle ayrılık yaşatmasın ?Hele bu yukarıda anlattığım rüyamda merhametli, muhabbetli bakışlarınız yok mu hala gözümün önünde ?Hocam nedir bu rüyanın tevili. Sizi gördüğüm için çok meraktayım.

faviconBu rüya senden daha çok bana mesajdır… Sonra yorumlayalım, yorgunum. Biraz dinlenmeliyim, gözlerinden öptüm seni. Demek beni tedavi ettirdi mevlam, senin cismi latifinle. Gerçekten sana çok emeğim var ödeşmişiz. Beni sağlamışsın, sağaltmışsın şükür. Artık belimizden (zahmet çekmekten)rahatsızlığımız geçecek biiznillah. Ceza verdiğim için üzgünüm ya hak etmiştin. Defalarca uyarmıştım hatırlarsın. Yeniden alnından öpeyim de affet. Hayırlı sabahlar.

human46-1Hocammm kurban olurum ? öyle bir ders oldu ki ? ayaklarınızın altından öperim hocam. Hayırlı günler. Rabbim şifanızı afiyetinizi bol etsin. Ellerinizden öpüyorum. ÇRŞ 09.33

faviconBu maneviyatta sana yaptırılan şifa işi allah’ın bize bir lutfudur. Elbette sana verilen cezada onun bir keremiydi… Bu özlem olmasa bu rüyayı göremezdin… inşaallah o öğrencilerimin tamamı ile birlikte kabede olmak gerçek hayatta da tecelli edecek diye bekliyorum. Ezeli takdirin eserleriyiz. Rabbimizin yazdığı kader senaryosunun oyuncularıyız. İstemekle bulmadık ki birbirimizi. allahın tevafukudur.” sen o’nu seviyorsun ya o da seni seviyor mutlak.”  bir şiirimin içinden bir kuple. Madem sen beni kucakladın, ruhen ben de seni kucaklıyorum… Rabbimin rahman rahim ellerine emanetimsin. Selam es selame

human46-1Aminnnnnnnn hocam Aminnnnnnnn Çok sağolun ellerinizden öpüyorum ???? tekrarda kavuşturan rabbime şükürler.ÇRŞ 10.57

Pirim Sultanım Canım Hocam. Bu bir hafta içerisinde olan bazı şeyleri bir talebe olarak yazmam lazım.

1.) Bu bir rüya

Düğün oluyor. Bizim evde. Sanki bi kız kardeşim daha warmış da o eleniyormuş gibi. Nişanda takılan para we altınları bir keseye koyuyorlar ama düşürüyorlar iki üç defa. En sonunda ben alıyorum babamı çağırıyorum annem bana ver diyor yok sana vermem babama wercem dedim. Babama verdim. İçinde altınlar we bir külte para war. Bir de bozuk paralar war bayağı. Bunlar TL değilmiş üzerinde çok başka bir alfabe gibi şekilsel bir dil war. Masanın üstüne yayıyoruz. Hesaplayacağız ama eksilterek topluyoruz. 300 küsurlu bi rakam çıkıyor. Gencin biri babama bunları bana ver mazot alıyım arabaya diyor. O anda uyandım.

Not; aynı gün babam da bir düğün görüyor we beni görüyor. Babamın fotoğrafını çekiyormuşum.

2) Bu bir rüya;

Güfteni gördüm üzerinde yeşil bi kap wardı. Neşeli huzurlu bir tebessüm wardı yüzünde. Benim de öyle bi mutluluk wardı.

3) Bu bir rüya ; ( duha namazından sonra biraz uyumuştum o zaman görmüşüm)

Yine Gülten’le beraberiz. Sohbete kadınlar toplanmış. Menzil we uşşaki grubu. Biz gülten’le içeri girdik kadınlarla salâvatlaştık çıktık. Dâhil olmadık. Biz hacı âli hocanın talebesiyiz. Bunların sohbetine dâhil olmayalım diye… Babam bir sürü muz almış. we bir sürü et. Annem patlıcan yemeği yapıyor et pişiriyor. Kadınlara ikram edilecek. Muzları da ikram etmiş. O arada bizim köy imamının sesini duyuyorum. Mevlidi şerif okuyor. Biz mevlit okutuyormuşuz. O arada Gülten’le dışarı çıkıyoruz. Dayımın oğlu altında modelli bi araba geliyor. Arkada esmer bi kız war. Bu kız kim diyorum. Bir yaramazlık yaptık. İkiz kızlarımız olacaktı. Kürtaj yaptırdık diyor. Çocuklar bayağı bir gelişmiş öyle kürtaj yaptırmışlar. Tühhh sana rezil nası yaparsın böyle bir şeyi diyorum. Bundan sonra ne yüzle bakarsın bana senle nasıl eleneyim görünme gözüme rezil seni diyorum. Gidiyor. Gülten’e gel diyorum ikindi vakti oldu namaz kılalım. Uyandım sonra.

Not1; yine babam da rüyasında kalabalık görüyor.

Not2; amcamın eşi arıyor. Bir rüya gördüm bu gece. Sizin evde bir kalabalık war. Yeşil yeşil bir şeyler var, hediye mi yoksa eşarp mı, yoksa bahçeden ot mu topluyoruz bilmiyorum diyor. bi yeşillik wardı diyor.

4) Bu bir zikir esnası keşfi;

Bir ev var yukarıdan görüyorum. Sade döşenmiş. Şark usulü. Ortaya bi adam dikildi. Beyaz sarıklı. Said Nursi hz. imiş bu adam.

5) Bu bir rüya;

Evlilik duasını okumaya başlamıştım bugün 6.gün. Bu rüyayı bu sabah gördüm ezana 10 dk kala uyandım. İki tane nurlu beden var. Cismi latif şeklindeler. Beyaz. Kadınmış bu ikisi de. Onlara bakıp diyorum ki ; “”Allahümme kezalike ve zevvacnahüm bi hurin ıyn, Rabbim onlara hurileri verdi.”” diyorum.

Birileri bu duayı okumuş da sanki ben de duaları kabul oldu diye haber ediyorum.

Bu rüyada bir de şöyle imaj wardı hocam. Bu dua keskin bir dua hafife almayın. Ümitsizlik etmeyin. Gibi.

## Güftene anlattım hocam rüyayı. Gülten içimden niyet aldım ki bu iki kişi sen we ben oluruz. Hocamızın öğrettiği dua ile inşaAllah da huri gibi güzel insanlarla izdivaç ederiz. Rabbim biliyor ya kendim için istediğim huzuru, maneviyatı, mutluluğu senin için de aynen isterim.

Diğer gelişmeler hocam.

### dayımın oğlu ile ipler koptu hemen. Hele bu rüya ile beraber daha çok koptu. Yengem we ananem olumsuz gördüler. Bir sürü saçma şey. Daha önce gelen bir görücünün de geçmişte bir kürtaj yaptırdığını rüyamda görmüştüm ve sonra kendisi anlatmıştı. Rüyam sahih olmuştu. Bu kürtaj rüyaları aynen çıkmıştı önceden. İpler koptu.

### zevvacnahüm zikrimin 4.günü akşamı bir tanıdığımız beni biri ile tanıştırdı. Adı Yılmaz. Konya’da. Sanayide fabrikası warmış. Şimdi de mühendislik/inşaat firması işletiyor. Maddi durumları çok iyiymiş. Biraz konuştuk muhabbet ettik. Direkt evlilik odaklı konuşuyor. Ciddi gibi geldi.  Güftenle görüştük. inşaAllah duanın tecelli ettiği kişi olabilir, hocamızla istişare edelim. Ne derseniz emriniz fermandır hocam.

—Selam es selame Elif’im. Rabbim huzur güven versin. Evlenme duasına devam et. Beyaz atlı kapına gelsin inşaallah. Sabahtan buyana mesaj cevaplıyorum. Dua ordusunu kuracağımıza iyiden iyiye inanmaya başladım. Kâbe’de buluştuğumuzda kadro tamamlanmış olacak inşaallah. Yazdıklarını iki kere okurum. Word dosyasına aldım. inşaallah bir yazı çıkarıp yayınlayacağım da içinden sır nitelikli olanları ayıklamam lazım. Seç mışıl mışıl uyurken ben yine çalışır olacağım yani.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.