Sevgiyle kal sevgili kal... - hacialibayram.com Sevgi yolu

Sevgiyle kal sevgili kal…

18.10.2016
214
Sevgiyle kal sevgili kal…

Sevgiyle kal sevgili kal…

human46-1Selamünaleyküm hocam. Ben S. s. arkadaşı. Daha önce konuşmuştuk; yaşadığım iki düşük sonrasında bana ya latifun zikrini vermiştiniz… Zikrim kırk günü geçti, fakat bana kattığı maneviyattan ve derin duygulardan vazgeçemediğim için hala devam ediyordum. Su an için hangi zikre devam etmeliyim, yolum ne olmalı?
faviconMaşallah barikallah verileni kâmilen tamamlamış olmana çok sevindim. Mübarek olsun. İnşaallah şimdi de ”Rabbi zihni ilmen ve fehmen ve imanen” okuyunuz. Usul aynı. Sadece ayet değişmiş oluyor. İnşaallah sana ilim verilsin. Selam ve dau ile.
human46-1Selamünaleyküm hocam. “Rabbi zihni ilmen ve fehmen ve imanen” zikri mi de bitirdim. Öyle derin duygular yaşadım ki insanların sağlık sorunlarına kadar gördüm ve şifa vermeye kadar gitti olay (okuma, ovma ve dua ile ). Ancak çok yoğun yaşadığım ve ağırlığını taşımaktan korktuğum için bir gece şu duayı ederek yattım. ‘’Rabbim eğer senin rızanı alamayacaksam, bu meziyetimi doğru yerde kullanamayacaksam, al bu lutfunu benden ve bana rüyamda renklerle yol göster’’ dedim. O gece yeşil çağla topladım rüyamda.. Ama hissettiğim tüm meziyetlerim sona erdi. Sizin yorumunuz nedir bu konuda? Yanlış mı yaptım ?
faviconSelam es selame, mademki rabbimiz şartlı duanı kabul etti, o halde doğru yaptın. Eğer şifacı olmasaydın seni rabbinden ayıracak kadar insan sana adeta saldırır gibi şifa bulmaya gelir, nefsini tahrik ederlerdi. Ve daha ne büyük sakıncalar çıkar, senin seyre seferine ket vururlardı. İyi ettin Azizem, rabbim de kabul buyurmakla senin kendisine doğru yaptığın yolculukta ilerlerleyerek yakınlaşmanı dilemiş, maşaallah. Gelişmeleri yazmaya devam et.) Şimdi de ”Allahümme ehated minel envari min küllü canibin”oku. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Selametle. Sağlıklı uzun ve ümmete millete karşı verimli ömürler dilerim… Sevgiyle kal, sevgili kal. Selam es selame…
Zikir hakkında bilgi edinmek için ilgili makalemize göz atın Zikre İlk Adım
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.