Ey Oğlum Güneşi Ağzınla Yut Ye

04.02.2021
235
Ey Oğlum Güneşi Ağzınla Yut Ye

Ey Oğlum Güneşi Ağzınla Yut Ye.

*Selam es selam Resûlullah efendimizin emriyle yazıyorum. Üç defa tekrar etti. Resûlullah efendimiz neyi emrediyorsa onu yapıyorum. Çöldeyiz. Resulullah devesi Kusva’ya bindi. Bende bir deveye bindim. Resûlullah dedi ki; ‘’ ey oğlum beni takip et…’’ Çölde Baya yol aldık. En son güneşin battığı noktaya geldik. Develerden indik. Karşıda güneş,’’ ey oğlum güneşi ağzınla yut ye’’ dedi. Yuttum, yedim. Peşinden ay gökyüzünde duruyor, ‘’ay’ı ye bir lokmada’’ dedi, yedim. Peşinden tüm yıldızları, felekleri, alemleri yedim.

Canlı cansız tüm alemlerde ne varsa yuttum. Ne kaldı dedi, sen ve ben ya resulullah dedim. Beni de yut dedi. Emir demiri keser düşüncesiyle utanarak yuttum. Utanma dedi, Resulullah efendimizi de yuttum. Tek kaldım. Yaşayan sadece bendim. Peşinden resulullahı tutunca bedenim ruhum Resulullah’ın kendisi oldu. O günden beri Resûlullah efendimiz vücudumun içinde konuşuyor. Resulullah efendimiz bu zikri çek diyor, çekiyorum. Ruhlar aleminde Resûlullah neyi çekiyorsa onu çekiyorum. İrade onun oldu.

Kısaca irade sadece Resulullah’ın iradesi, oldu. Bunu size yazdım ya şimdi iki kürek kemiği arası seyirdi. Peşinden içimdeki Resulullah tüm iradeleri, hükümleri, istekleri, duaları yok edip, sadece Kendi hükmünü, iradesini, duasını bıraktı. Artık alemlerde Resûlullah neyi isterse o oluyordu. Ben öldüm. Ben, ben, ben dediğim resülullahmış. Resulullah efendimiz dedi ki, alemler dediğin benim. Tüm peygamberler aslında benim, çünkü ilk beni yarattı, Allah teâlâ, benden tüm varlıklar meydana geldi, dedi.

Ruhum artık Ruhluktan çıkıp Resulullah’ın ruhu oldu, bedenim de öyle. Alemlerde Resûlullah efendimizden başka hiçbir varlık yoktur. Resulullah efendimiz birde ısrar ediyor, ‘’Serkan panik atak hastası keşifleri o kadar Celalidir ki seni hataya zorlayıp ayet ve hadisleri silmeye kadar götürdü. Gruptan çıkar Serkan’ı ben onu kovdum’’ dedi. ‘’Bu Kur’an hakla batılı, cemal celali, rahmani ve Şeytani keşifleri ayırır’’ dedi. Bir de ‘’Serkan’ın keşiflerini sil gruptan, çünkü o keşiflere inanarak benim ayetlerimi, hadislerimi sildin’’ dedi.

Her an her saniye resulullah efendimiz konuşuyor, zikir veriyor. Daha doğrusu Resulullah zikir çekiyor, sende çek diyor, ben de çekiyorum. Resulullah efendimize hem salavatı şerife ve dua etmekle meşgulüm, Ruhumu aldığından beri benliğimi kaybedip Resûlullah, oldum. Sürekli Resûlullah efendimize baka baka her yerim ona benzedi. Göz açıp kapayıncaya kadar bir ayrılığım Yok.

Dedi ki; ‘’imamı Ali üzülmesin. Çünkü imamı Muhammed oğlum çok düşkündü, bunlar yaşanıp onu kendi makamım olan makamı Mahmut / vesile makamına çıkarmam gerekiyordu ki dünyada bu olaylar yaratılması gerekir ki yanıma gelebilsin’’ dedi ‘’Ey imamı Ali, seni CEMAL Allah’a emanet ediyorum’’ dedi. Ve mührü Levh’i Mahfuz’a bastı. Çünkü Resûlullah konuşurken Cebrail Levh’i Mahfuz’a yazıyordu. Yazıların altına mührü bastı. Mühürde ‘’ la ilahe illallah, Muhammeden resulullah, sahibul zaman imamı Ali, sahibul Zaman imamı Muhammed ‘’ yazılı idi.

Mührü bastıktan sonra döndü yüzüme bakarak ‘’ey imamı Muhammed bana salavatı şerife getir, dedi. Şimdi bu emri yerine getireceğim. Selam es selame, babacığım. Babacığım şimdi de Resûlullah efendimiz sağ ayağı önde, sol ayağı arkada, eller göbekte ezan okuyor. Sürekli ben de okuyorum. Şimdi aynı şekilde. Size selamı var, ayrıca. Babacığım ruhlar aleminde Resulullah efendimiz ne yapıyorsa, hangi zikri, ameli işliyorsa, yanına çektiği ruhum o fiili, zikri, amelî işliyor.

Dünyadaki yaşayan bedenim de Aynısını yapıyor. Resûlullah efendimiz dört el efalini yaptı. Sağ ayakta başlayıp solda bitirdi. Zikirleri hep üç defa okudu. 3 defa tekrar etti. sağ ayakta, sağ elde de üç defa okudu, böyle devam etti. Peşinden sağ devri yaptı. Resulullah Ayetel Kürsi ve Selamen kavlen min rabbin rahîm ayetlerini okudu, sağ devrinde.

Babacığım ayrıca Resulullah efendimiz benim vücudumdaki tüm seğirmeleri, beni niyetine alarak kendisi savunuyor, sizin verdiğiniz şekilde. Benim vücudumdaki tüm seğirmeleri anında savunuyor. Farkında herşeyin. Babacığım o günden beri Resûlullah’ la her an birlikteyim. Buna nasıl dayanıyorum, sadece sübhane rabbiyel ala diyorum. Babacığım sen beni Resulullah’a ulaştırdın, kavuşturdun. Hatta beni yok edip, resulullaha hayat verdin. bu bedende ve ruhta. Bedenim ruhum Resulullah oldu artık.

-Selam es selame Aziz kardeşim imam Muhammed. Olup biteni, yaşadıklarımı ve yaşadıklarını yaşatan rabbimize razı olacağı kadar hamd ve şükürler olsun. Selam Resulullah’ın aziz ruhu şahsında ehlibeytinin cümlesine, ashabı kirama ve cümle nebilere veliler alimlere şehitler abidler müminler ve müslümanlara velhasıl inanan bütün kullara öncelik tanınmak üzere on sekiz bin alem üzerine olsun. Hüküm Allah’ındır. O, Allah vardır, O’nunla birlikte ilahlar, ortaklar yoktur. Bir ve tek, sübhanAllah’a mahsustur, hamd ve şükür. Mülk Allah’ındır. Vesselam.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Öyle Biri dedi ki:

  Bu imam muhammed kimse artık takıntıları olan birisi olduğuna şüphem yok, bunu sadece serkancana değil grupta kimler varsa onlarada yapıyor kıskanç birisinin teki , Dunya imam muhammed diye birini kazanmak istiyordur diye hacı ali bayramın yorumlarını okuyoruz işte o kadar, allah peygamber adınada çok yalan söylediği bariz, tek ehlibeyti seven kendisi sanki, alkışlayın bunu günaydın deyin kendine gelir belki…

  1. admin dedi ki:

   Yazılarımıza inanmak zorunda değilsiniz. İnkar etmek zorunda da değilsiniz. Allah her bir kulunun yar ve yardımcısı olsun. BU gün inkarda olanlar gün olur inanır, inananlardan da ileride inkara sapabilir. Kimsenin imanı sabit kalmaz . İman artar eksilir . En sonunda ölüm döşeğinde son nefeste belli olur kazananla kaybeden, Serkancan da bir allah dostudur. Ancak zaman zaman haddi aşan çıkışlar yaptığından bize resulullahın dilinden gruptan çıkar emri geldi biz de belli bir zaman bekledik. Serkancanın değişmesini bekledik. mesele uzayında geçici olarak dışarı aldık. böyle çok kardeşimiz var. serkan iyi bilir şu anda ERHAN DA grupta değil eşi de. velhasıl zaman bazı şeylerin ilacıdır serkancan . sabret istiğfar et. yalan haberin yatsıda gerçek tarafından söndürürldüğünü bilirsin.
   kendine de okura da zaman tanı

 2. Zeynep dedi ki:

  Maşallah subhanallah elhamdülillah maşallah.. Çok güzel çok şükür

 3. . dedi ki:

  Allah ve resulu asm’ın yüzü suyu hürmetine imam muhammed korkut denen şahsa inanmıyorum inanmıyorum inanmıyorum, şimdi bunu yazdığımda sağ el bilekten içeri dua kabul seyiri aldım sağ taraftan itakat sahiplerine selam olsun denildi.

  1. admin dedi ki:

   Ne güzel…Şimdi senin dediklerine inanmamızı istedin de yazdın değil mi.
   Sorumluluk senin desek. Mümin yalan söylemez . hele ki din konusunda. allah adına yalan söylemez. ne anlama geldiğini iyi kötü bilir. diyerek inandık desek. tıpkı diğer zülfikarların yazdıklarına inandığımız gibi. Çünkü Bilinmezler denizidir yüzdüğümüz uçsuz bucaksız.
   herşeyin test edilmesi imkansız . peygamberleri de öğretmenleri de sorgulamadık. hele anne babalarımızı hiç sorgulamadan dediklerini doğrularımız olarak ömrümüzce beynimize kazıdık. Onunla amel ettik. iyi yahut kötü oldum. kaderimize çıkış kaynağı yaptık. herşeyi sorgulayan akıl yaşamaya fırsat bulamazdı herhalde.
   Ve daha beter saplantıları olursu değil mi serkancan

 4. . dedi ki:

  Abdulkâdir geylâni kuddise sirruhûl aziz batmayan güneş hazretlerini, piri üst üste bulunduğu dergahtan ısrar üzere kovmasıyla yaşadığı bir hadisede Abdulkâdir geylâni kuddise sirruhûl aziz, pirisine ne kadar kovarsa kovsun yine de geleceğini söylemiştir selam es selame.

 5. . dedi ki:

  Eûzübillâhimineşşeytânirracîm bismillâhirrahmânirrahîm. Selam es selame sübhanallahi ve bihamdihi sübhanallahil azim estağfirullah ve etübu ileyh ya gaffar ya gaffur ya rahim et tevvabür ya rahim el afüvvü ya rahim. Duruma açıklık getirmek isterim burada kalsın… Hz.Muhammed mustafa asm’ı rüyamda gördüm muhammed korkut ayetlerin silinmiyeceğini hiç duymamışmı hiç serkandan ders öğrenmemiş mi dedi, hile kar dostla olan hile kar olur ihlaslı dostla olan ihlaslı olur dedi ve gariptir ki göklerde sırt sırta verdiğim dostum dünyada bizi bir kaç kişiyle tanımaz olmuş efendim hz.muhammed mustafa asm senin nuruna dayanamıyorlar idare et dedi muhammed korkut ve bir kaç zülfikar için toydur onlara sahip çık dedi mührünü bastı dünya ve ahirette ben olara şefkat kanadımı indirdim Allahın selamı rahmeti üzerinize olsun selam es selame.