Biz Allah’ın halifesiyiz, bizim sözümüz Allah’ın kelamıdır

29.08.2020
140
Biz Allah’ın halifesiyiz, bizim sözümüz Allah’ın kelamıdır

Biz Allah’ın halifesiyiz, bizim sözümüz Allah’ın kelamıdır

*Selam es selame hocam hayırlı geceler. Bu aksam Zühre vaktinde ve devamında gördüğümü yazayım. Ancak vakit bulabildim, hocam. Çok aydınlık olmayan kocaman bir odada tüm zülfikârlar toplanmışız, geniş bir daire halinde oturuyoruz. Herkesin elinde bir tespih var, önlerinde Kur’anı Kerim .. Sanki herkes Kur’anı Kerimi karıştırıyor, okuyacakları zikri arıyor gibiler. Sizin elinizde taşları ceviz büyüklüğünde bir tesbih var… Zülfikarlar ….biz Allah’ın halifesiyiz, bizim sözümüz Allah’ın kelamıdır ….Hepimiz yeni zikrimize odaklanalım ….bildiğiniz bir zikir. <Ya hayyul baki bi hayatil beka-i ve bi dulel ömrü fil hayati ve bil meserreti ve bil rahatı fil hayati > Artık rahata ermenin vaktidir, diyorsunuz .. Bu arada çok değişik enteresan kanepeler, koltuklar inci mercanlar dökülüyor gökyüzünden. Yeşil elmalar oluyor tüm zülfikârların elinde herkes ayni anda elmaları ısırmaya başlıyor. Bazı zülfikârlar geldi gözümün önüne sizin ellerinize sarılıyor, öpüyorlar Hatırladıklarım bu kadar hocam .

-Maşaallah barikallah. Çok ihtiyacımız olan keşifler, bilgiler inşaallah selam üzerimize olsun Alperen bacım. Zikrimizin değişme vakti gelmiş demektir. Rabbimize hamdolsun okuduklarımız tecelli etmiş ve ihtiyacımız rabbimizce belirlenmiş.

*Allah’a emanet olun canımm hocam .sizi çokkkkkk çooook seviyorum Nur ellerinizden öpüyorum

-Çok teşekkür ederim. Sen de Allah’a emanetimizsin, seni seviyoruz. Bütün zülfikârlar olarak seviyoruz. inşaallah yeni keşiflerde buluşmak dileğiyle selam es selame

*Amin hocam ..tüm zülfikârları seviyorum ..bazılarının yazdıklarını okudukça benim gördüklerim olduğunu görüyorum ben yazmadığım için belki de o yüzden çok üzülmüyorum. Selam es selame hocam çooook özledim sizi .

-İhtiyacımızı bir şekilde müsait olan zülfikârlar ile bildiren rabbime hamd olsun, razı oluncaya kadar şükürler olsun. Hepimiz biriz…Bir amaç için seçilmişiz. İnşaallah o amacı gerçekleştirmek üzereyiz. Çoğu gitti azı kaldı, kışı bitti yazı kaldı. Kalan zaman dinlenme zamanı sayılacak.

*Hamdi senalar olsun, şükürler olsun.

-Amin. Amin. Amin… Sevgili Zülfikarlar Artık bu geceden itibaren yeni zikirimiz: <Ya hayyul baki bi hayatil beka-i ve bi dulel ömrü fil hayati ve bil meserreti ve bil rahatı fil hayati > Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.