Bütün Bu Güzellikler Benden Size, Yani Yine Benden Banadır

06.08.2020
102
Bütün Bu Güzellikler Benden Size, Yani Yine Benden Banadır

Bütün Bu Güzellikler Benden Size, Yani Yine Benden Banadır

Selam es selame canım hocam, bana yazdırılanları aktarıyorum:
*Ya Mürid esmasını çok çek, sana çekmen unutturuluyor. Çünkü senin başarman onların kaybetmesi demek oluyor.
*Sen benim gözdelerimdensin, senin başaracakların o kadar büyük olacak ki senden korkuyorlar. Bunu başarmana engel olmak için her şeyi yapıyorlar.
*Sen o kadar safsın, bu konulardan o kadar uzaksın ki senin kalp gözünü de keşiflerini de bu yüzden açmıyorum. Sana bunları şimdi verirsem kaçıp gidersin, vaz geçersin. O kadar korkarsın ki “kafir ölürüm daha iyi” dersin.
*Her şeyin zamanı var. Bu yüzden diyorum sen ısrarla ya Mürid Esmasını oku. Her boşlukta bu Esmayı mutlaka oku, sakın vaz geçme. Günde 1000 leri bul. Kendini de etrafını da ümmeti Muhammet’i de kurtar.
*Sen onların ümidi olacaksın. Senin görevin çok çok büyük. Daha yolun başındasın. Sakın vaz geçme, her şey çok güzel olacak.
*Başaracaklarına sen bile şaşıracaksın. Sadece çabala ve sabret, beni dinle, asla vazgeçme. Sağdan soldan duyduklarını bırak, benim söylediklerimi yap. Allah yol gösterenlerin en iyisidir. O dosdoğru yolu gösterir.
*Merak etme. Hem kalp hem akıl gözün açılacak, tüm çakraların (letaiflerin) de açılacak.
*Sen nereden nereye geleceğini hayal bile edemezsin. Sana boşuna Arabiya-i Adevviye demedim. Benim zamane Rabiya’M seni çok çok çok seviyorum, özelim, güzelim, aşkım, canım.
*Ben sana aile hayatının dağılmasını sevmem demiştim. Ben sana aileni emanet ettim, emanetlerime iyi bak. Onları senden alacak değilim, değerlerini bil. Eşini sev ki çocukların mutlu ve huzurlu olsunlar.
*Ona itaat et, sinirlenme sakin ol. Biliyorum eşin şu an katlanılmaz geliyor ama senden kötü durumda olan kadınlar var, haline şükret. Şükür her şeyin ilacıdır.
-Buradaki sorum: Rabbim evliyken nasıl Hz Rabiya gibi olabilirim?
*Ben sana sen zamane Rabiya’msın dedim ya, ben sana tüm zenginlikleri (aile) sundum. Sen bunlarla bana yaklaş. Onlara benim razı olacağım şekilde davran ve çokça şükret, zenginliklerle de bana kavuşulabilineceğini göster. Ben tüm Zülfikarlarımı zenginleştireceğim. Hepiniz zengin evliyalarımdan olacaksınız. Aklınıza gelebilecek tüm zenginlikler sizin olacak canlarım, aşklarım, sizi çok seviyorum.
*Şükrü bilen her nimete kavuşur.
*Ben sizi bu dünyada da ahirette de hiçbir şeyden mahrum bırakmayacağım. Yeter ki bana aşkla gelin.
*Ben her şeyi benim için yarattım, dünyada benim Halife’m, vekilim sizlersiniz. Yaratılan Bu güzellikler benden size, yani yine benden banadır. Ey kulum her şey benim, herkes benim, unuttun mu?
*Size verdiğim her şeyi kendime veriyorum. Ne zaman ki bunun farkına varacaksınız, dünyadan vazgeçeceksiniz. İşte o zaman her şeye sahip olacaksınız. Ama dille değil, gönül ile olduğu vakit olacak.
*Meraklanmayın bu zaman çok yakındır. Sabredin, sabrın sonu selamet olacaktır.
*Ben evlilik hayatını sizin için hak gördüm, evlilikte benim nurum, birliğim var.
*Evlilik kutsaldır, aile birliği çok önemlidir. Ailede huzuru bulan dünyada da ahirette de huzuru bulacaktır. Benim yolumdan ayrılmadan aile huzurunu bulmalısın, eşine itaat et. Ona itaat bana itaattir.
*Nefsini eğit, nefsin o kadar isyankar ki itaat kelimesine dahi tahammül edemiyor. Ondan bana sığın, benden yardım dile, çokça şükret ve sabret.
*Ya müridi çok oku, inşallah ibadetlerin düzelecektir. O zaman nefsini yenmeyi başaracaksın. Oruç tutup onu dizginlemelisin. Nefsin en iyi ilacı, terbiye edicisi oruç tutmaktır.
*İtaat çok önemli; eşe itaat, peygambere itaat, Allah’a itaat, hepsi aynı, hepsi bana itaat demektir. Ben hepsiyim. Sizi birbiriniz ile tamamlayan benim. Yani beni benim ile birledim. Hiç biriniz benden ayrı değilsiniz, bunu anlayın artık. Birbirinize zulmetmeyi bırakın. Birbirinizi sevin, sarın sarmalayın, bir olun, benimle olun.
*Allah tektir, tekliği sever. Beni ayrı görmeyin, her şey benden, banadır.
-Benim sorum: Allah’ım nefsimi kontrol edemiyorum, ne yapmalıyım?

*Biliyorum güzelim. Nefsin firavunlaşması senin suçun. Her istediğini vermek nefsi bu hale getirir. Patronun sen olduğunu, bedenin sahibinin ruh olduğunu ona göstermelisin. Başaracaksın. Benim yardımım size yeter.
*Seni daha çok büyük görevler bekliyor. Nefsi yenmek bunların başlangıcı. Daha ne büyük savaşlara gireceksin. Hayal edemeyeceğin şeyler ve durumlarla savaşacaksın. Tüm Zülfikarlarım bu savaşlar için hazırlanıyor. Sizi seviyorum, hepiniz benim canımsınız.

-Hocam bu yazdırılan yazılarda araştırmam istenen yada öğrenmem gereken yerler için mutlaka Google baktırılıyorum. Ve konu çok net anlayacağım ve kabulleneceğim şekliyle karşıma çıkıyor. Bunlar gösterildikçe Rabbime olan aşkım ve hayranlığım o kadar artıyor ki , yol gösteren Rabbime şükürler olsun. Hocam Rabbim sizden de razı olsun. Emeğinizi helal edin lütfen, hiçbir koşulda bizden vazgeçmediğiniz için sonsuz teşekkürler. Sizi çok seviyorum hocam. Rabbim size sağlıklı güzel ömürler nasip etsin, inşallah.

-Maşaallah barikallah AzizeM. Rabbim nazarlardan saklasın. Selam es selam e. Bu kadar açık seçik uyarılar ve öneriler için Rabbimize hamdolsun şükürler olsun inşaallah. Kerametlerin üzerine Fikir yürütmek yorumlamak gereksiz iş olur. Faydasız çabadan Rabb’im e sığınırım. Umarın her okur bu görüşmenin kendisi ile yapıldığını hayal edebilir…Hakk yerine gelir, batıl olan herşey zail olur da icap eden cevherler kazanılır. Selam es selame
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.