Vallahi billahi Hilal in başı çift oldu

11.11.2018
9
Vallahi billahi Hilal in başı çift oldu

Vallahi billahi Hilal in başı çift oldu

Euzü billahi mineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enla Muhammeden abduhu ve resulü.

Selam es selame can hocam, vallahi billahi, vallahi billahi şimdi yukarıda hilal var ya hocam, onu 2tane bazen de 3tane gördüm. Vallahi billahi. Aman Allah’ım. Can hocam, yeşil nurdan haleler var etrafında.

Bir baktım, Hilal in başı çift oldu. İşte dedim, yoksa bu Zülfikar kılıcı mı? Sonra ayrıldı birbirinden… Yani şöyle; yine birbiriyle bitişik ama iki ayrı Hilal var gökyüzünde. Aman Allah’ım ne yapayım hocam, ne okuyayım ben. N’olur hemen görün… Hatta o hilalin hemen önünde bir de yıldız var. Şimdi bakarsanız görürsünüz. İşte o yıldıza dikkatim çekildi… Bir baktım nurdan bir ışık, zahmetlerde bulunup benim gibi bir garibe buyurdu, geldi. Silueti tam çıkaramıyorum, ama o yıldız, oradan buyurup geldi… Selam es selame. Allah razı olsun sizden ve tüm ümmetten, milletimizden. Büşra… Tarafından 18:38 itibariyle görüldü.

-Selam es selame Büşra can. Maşaallah barikallah. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah. İşte bu sebeple GELECEK ÇOK GÜZEL GELECEK diyorum sürekli sizlere. Rabbimize inanarak güvenerek. İşte bu günleri görmek için ağladık ömrümüzce. Sizler doğun, büyüyün, yetişip gelin rabbimizin izniyle diyerek umutla, nazla, niyazla ağladık. Şükürler olsun rabbime; işte budur; kırkbeş yıl önce hayal ettiğimiz, şimdi gerçekleşen ülkümüz…

Onlarca, yüzlerce olmanızı diliyorum Mevla’mdan… Dua ordusu oluşturmanızı diliyorum. Yahudiler binlerce mensubu ile gece gündüz Tevrat’ın büyülerini, batıl sihirlerini tekrar ediyor, tarihi geri getiriyor, zamanı Musa’nın büyülü dünyasına sürüklüyor, Davut yıldızını iktidar ediyor…16 milyon Yahudi bütün insanlık ile birlikte iki milyar Müslümanı uyutup elinden her şeyini alıyor. Biz neden kuran okuyarak, ellerimizi semaya açarak, hidayet et ya kerim demeyelim. Neden bütün deccalî büyüleri Eûzü besmele ile fatiha ile muvazzeteyn ile yerle bir etmeyelim. Durmak yok güzelim,ecel gelinceye kadar sıratı müstakimde yolumuza devam. Hep beraber, hepimiz beraber yürüyelim ki ümmet yürüsün ardımızdan.
Yerler değişmeden gökler değişmez, gökleri değiştirmezsek, soğuk sıcak gözyaşlarımızla bu yerler değişmez. Bizler öyle bir değişelim ki meleki âlem değişsin bizimle beraber, değişsin de bütün yerleri değiştirsin. Hz Resulü Kibriya efendimiz sa. tek başına değil miydi Hıra’da Ruhulkudus Cebrâil ile buluştuğunda….Onun duaları değiştirmedi mi içinde bulunduğu cahiliye toplumunu. tarihinde devlet olmamış bedevileri ve ardından Osmanlıya getirip devri, dünyayı altı yüz yıl adaletle yönetmedi mi onun muhammedi kameri nuru… Şimdi tam zamanı değil mi sancağı bir kere daha kaldırmanın… Dünyanın bütün yükseltilerine dikerek hakikatin sancağını, ve gökleri ay yıldız ile ışıtmanın, hidayeti ve adaleti bütün insanlığa ulaştırmanın zamanı gelmedi mi… elbette geldi.
Korkmayın zülfikarlarım,yıllar önce kırıldı deccaliyetin beli, semaları çoktan feth etti Cebrail’in cemali.
Sizlere açılmış kanallardan gümrah gümrah akmak kaldı. Küfrü, cehaleti, insanlığı karanlıktan kurtarmak,
aydınlatmak için kandilleri,
ihlaslı dualarınızla yakmak kaldı.
Selam es selame

*O nurlu parmaklarınızı yorup bana uzun uzun yazmayın mahcup oluyorum gözlerim den yaşlar süzülüyor can hocam kıymetlim gönlümün sultanı görmeden ancak böyle sevilir herhalde..Selam es selame. Verdiğiniz müjdeler için Allah razı olsun. Öpüyorum ellerinizden Rabbime emanet olunuz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Can hocama dedi ki:

  MaşaAllah özenmemek imrenmemek elde değil.Rabbim bizlere de nasip etsin böylesi muhabbetleri.Allah razı olsun hepinizden ???? Rabbim bütün müslümanları hidayete eriştirsin inşallah.selam es selame

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   önceki yorumunu yayınladım teşekkür ederim umarım insanlara ulaşır tecrübelerin.yorumsuz yayınladım selam es selame

   1. Can hocama dedi ki:

    Rabbim razı olsun.Yayınlamanızı isteyecektim bende can hocam.Tekrar tekrar okuyup hüzünlendim.. Rabbim razı olsun sizden.Benim gibi çok insan var böyle yaşayan. İnşallah hepsi tek tek uyanır ???? bunlar gerçekmi diye ikilemde kalanlar da olabilir.Tamamen gerçek olduğu için anlattım onları,duaların güzelliklerini her an okuyoruz ama ben günahımı anlattım.İnşallah bazıları kendisini görecektir benım bu hikayemde.Rabbim gaflette olanlara gerçeği gösterir inşallah.Beni buraya SİZE yöNlendirdiği gibi..Selam es selame, sizi çok seviyorum