Milleti gelmekte olan belaya karşı duaya davet et

21.10.2018
40
Milleti gelmekte olan belaya karşı duaya davet et

Selam es selame hocam, verdiğiniz zikre başladığımda beri güzel şeyler oluyor. Melekler her defasında beni sabah ya da gece namaza kaldırıyor. Bugünde sabah namazından önce rüyamda namaz abdesti aldırdılar. Ardından sabah namazına uyandım.

*Selam es selame hocam. Ellerinizden öperim. Beni zor zamanlarında bir başıma şeytana bırakmayıp kurtuluşuma vesile olduğunuz için teşekkür ederim. Rabbim zatınıza sıfatınıza dünyada ve ahirette cenneti yaşamayı nasip etsin inşallah. Âmin.

-Âmin azizim. Rabbim senden de razı olsun, gayretin bize olan güveninle başardık. Allah’ın yardımız bizimleydi. Umarım gelecekte milletimize ümmete cemal kelam ile hizmet edersiniz de emeklerimiz boşa gitmez. Nefislerinize ve şeytanın vesveseleri ile tuzaklarına karşı allah cümlenize yar ve yardımcı olsun. Yardımımıza rağmen kendini kurtaramayanlar da oldu maalesef. Nasip mi diyeceğiz yoksa kişisel kusur mu bilmem ama kaybedenler için içim yanıyor. Selam es selame

*Hocam selam es selame. Yatsı namazından sonra zikre oturdum. Tövbe istiğfar yaparken keşif belirdi gözümün önünde cemalden olup olmadığını anlamak için ihlas Felak nas kâfurun Ayetel kürsi okudum dua ettim ondan sonra yeniden zikre devam ettim. Yine aynı kesif belirdi.
*Hocam tövbe istiğfar çekerken odada yeşil bir bayrak seriliydi yerde büyük. Üstünde çocuk, kadın, erkek şehitler vardı, kefenlenmiş. Rabbim ‘’hocana söyle dua etsin, ettirsin, şehitler olacak’ ’dedi.
Ben yeniden cemalden mi diye dua ettim. Rabbim cemalinden keşfini nasip eyle, şeytanı, ifriti musallatı evimden de bedenimden de zatımdan ve sıfatımdan uzak tut diye dua ettim. Önümde ki görüntü kayboldu. Sonra şeytanın dua ettirmek istemediğini düşündüm. Gözlerimi kapadım, zikre devam ettim. Sizin ayakta bir efalle, karşınızda bir kadın evliya ile birlikte dua ettiğinizi gördüm. Sonra Sizin ve o kadının havada asılı, önce kendi ekseninizde, daha sonrada sanki havaya atılmış bir sopa gibi döndüğünüzü gördüm. Bunları yazarken sol bacağımım ön uyluk kısmının seğirmesi devam ediyor hocam. Sonra bu keşfin şeytandan olmayacağını, cemali olacağını ve size bildirmem gerektiğini düşündüm. Yorumu siz yaparsınız hocam inşallah. Selam es selame. Rabbime emanet olun.

-Selam es selame Azizim. Keşfin cemalden kemalidir maşaallah. Rabbimize hamdolsun. İnşaallah bir yandan dualarımızı, zikirlerimizi yaparken diğer yandan sağ devirlerimizi bütün namazlarımızın arkasından yapmamız lazım inşaallah. Bu keşfini Zülfükârlarda paylaşarak zikir ehli kardeşlerimizi her namazın arkasından en az yedi gün süreyle sağ devri yaparak celalı baskılamaya davet edeceğim.

Ben de Marifetullah’ın gereklerine uyarak rabbimizden bu olayın en az zayiat ile geçiştirilmesini dileyeceğim. Hiç şahitsiz zafer kazanılsaydı bu şeref efendimize nasip olurdu. Hz. Hamza ’ve diğer şehitler verilmezdi. Peygamber gözdelerine kerbelada kıyılmaz, sıffin savaşında on binlerce sahabe birbirini kırmazdı…
Rabbim kimimizi şehitlikle şereflendirirken, kimimize sabrı cemilimiz nedeniyle makamlar verecek ve kimi müzmin uyurlar da bu tür olaylarla uyanacaktır.

*Tamam, hocam bende teheccüd kılıp kuran okusam, birazdan dua edicem inşallah. Şimdi verdiğiniz zikrimi çekiyorum.

Mücadelemiz sonlanıncaya kadar şehitlerimiz olacak, akıl fikir bunu bilir, kalpler hisseder ancak bu kadar açık keşif biz Zülfikarlara birer keremdir. Müjdedir. .izzettir, şereftir. Dua ve zikirlerimize daha sıkı sarılmamış için bir teşviktir manevi takviyedir. Biliyoruz ki artık gökler bizden yanadır. Allah bizimledir. Celalın her saldırısı yenilgisine bir bahane olacaktır. Selam es selame
*Selam es selame hocam.

NOT: BU AŞAĞIDAKİ MESAJDA BU GECE GELDİ.bir başka kardeşimizden.

*Euzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve rasuluh.

selam es selame. Rabbim ömrünüzü uzun etsin, sağlık sıhhat afiyet versin, Hocam bu gece gördüğüm rüyayı anlatmak isterim.manzaraya hakim yüsekçe bir yerden ben ve önümde anneannem (kendisi dünyasını değiştireli çok zaman olmuştur)bir vadiye bakıyoruz karşı dağın üstünde yolda 6-7 genç aşağı tarlaya taş attılar, acaba benim oğlumda aralarında mı diye düşündüm.
hemen sonra o büyükçe tarladan önce çok kalabalık kuş sesleri ve birkaç dakika sonrada muaazzam kalabalıkta sığırcık kuşları ki orası onların mekanıymış .sürüler halinde kaçışmaya başladılar vay çocukların yaptığına diye içimden geçirdim rahatsız ettiler koca sürüyü diye içimden geçirdim ki,arkadan bir ses daha ve vadinin diğer tarafından aynı şiddete kuş sesleri ve bir kalabalık sürü daha kaçıştılar aynı yöne, hemen ardından kulakları sağır edecek derecede makine motor sesleri :insanı yatağından zıplatacak derecede şiddetli ses kulağıma öyle baskı yaptı ki sanki gerçekten yaşıyormuş gibiydim,sebebin gençlerin taşı olmadığı bir şeyin gelmekte olduğunu gördüm. Uzaylılar geliyor zannettim. çok devasa zırhlı gemiler, ilki önümden geçti. 
bakmak istiyorum tam o sırada kafamdan aşağı üstüme battaniye geçirildi. görmeyeyim veya görünmeyeyim diye açmaya çalışıyorum açamıyorum anneannem önümde o halde görebiliyorum bir tane daha geldi. Geçtikten sonra kafamı açabildim annemin önümde oluşu battaniyeyi açmamam beni görmesinler diye idi her halde. 
içi belli asker dolu, amerikan uçan gemileri… şehrimizin sokaklarında gemiler gezmeye başladı.
eve gittik. kardeşim Çanakkale Ayvacığa askerliği çıkmış hazırlanıyordu.(askerlik yapalı 15 yıl olmuştur) 
kalkıp namazımı kıldım, ümmet-i Muhammed’e zafer ve iyilik diledim.
çok etkilendim epey sonra.
sonradan araştırdığıma göre nahl 128 ayetleri kalbime düştü :ALLAH takva ile hareket edip iyiliği seçenlerin yanındadır. okudum birkaç kere. 
zikrim ALLAHU VELİYYULEZİNE AMENU YUHRİCUHUM MİNZZULUMATİ İLENNUR 40 a yakındır.
saygı ile ellerinizden öperim. bu arada Nevşehir’e tayinim çıktı

ayetlerin Arapçası kalbime düşüyor, büyük bir kısmı.. veya ardarda birkaç kelimeler internetten araştırıyor buluyorum
00:26

*Euzübillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü.

Saygı ile ellerinizden öperim hocam, facebook tan fazla anlamıyorum telefonum yanımda değildi ,sizden mesaj mi geldi diye baktım. sadece resminiz vardi ,mesaj gelmiş gibi fakat gelen bir şey yoktu ,bir şey mi emir buyurdunuz. Saygılarımla

03:03
Bu rüyanız Allah’u alem gerçek rüyadır..Önümüzdeki günlerde şehitlerimiz olacağı,dua etmemiz gerektiği haberini aldık.
önümüzdeki günlerde ülkemize ya terör saldırısı yahut doğrudan savaş olarak bir saldırı olacak sanıyoruz. ..en doğrusunu allah bilir..
dua etmeye gücü yeten her mümin bu günleri dua ile geçirmeli. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. 
Her saldırılarında bir zafer kazanacağız inşaallah… 
ancak canımız da yanacak.kaçınılmaz zamanlar yakındır.selam es selame
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.