Kader ancak dua ile değişir

16.05.2018
39
Kader ancak dua ile değişir

Kader ancak dua ile değişir

Kader ancak dua ile değişir

Mayıs 16, 2018

Canım hocam; nasıl dua etsek, ülkemizin içinde bulunduğu durumu için, sürekli kötü senaryolar konuşuluyor… Dolar altın uçtu, ekonomik krizden bahsediliyor, söyledikleri senaryolar bir felaketten haber veriyor… Bu millet ne yer ne içer diye kara kara düşünüyorum. Allah’ın takdiri, göklerden gelen bir karar varsa, çekeceğimiz bir ceza varsa, kaçamayız. Ama sürekli hem kendi günahlarım hem tüm halkımızın günahları için, hidayeti için dua ediyorum. Rabbim! Biz nefsimize zulmettik sen bizi affet diyorum, canım çok acıyor.

*Bu arada söylenen kötü senaryoların aksine benim gördüğüm rüyada, dua edersek, gecenin karanlığında bile ülke apaydınlık olacak yorumu vardı, inşAllah dualarla kurtarırız, kötü planları bozarız can hocam.

16:21

-Selam es selame Zeynepcan, bu savaş yoğun olarak 1999 dan buyana devam ediyor. Türkiye’ye 1999 de çıkarılan ekonomik kriz ile diz çöktürülmüştü. Ülke iflasın eşiğine gelmişti.2000 ve 2001 yıllarında da sürdürüldü bu soygunlar…Kurt parçalanmış sürüleri yer. Koalisyonlarla yönetilen Türkiye’yi soymak için ABD adı bize benzeyen SÖMÜRGE VALİSİ (derviş)göndermiş, bütün servetimizi gasbetmişken en az elli yıl kendimize gelemeyecek şekilde esaret altına almıştı. Öyle anlaşmalara imza arttırdılar ki bugün bile konuşulması yasak olduğundan halk bilmiyor, vesayetin farkına varamıyor…

Celal(küfür) bir DEV, cemal (islam) ise bir CÜCE bile değildi. Öylesine orantısız bir güç ile savaşıyorduk ki, beşeri akıla çıkar yol görünmüyordu.
Ancak iman, ALLAH HERŞEYE KAADİRDİR, savaşmaya devam etmelisin, sana düşen ilminin gereğini yapmak, duadan kalmamak diyordu.
Verilen savaş bir ölüm kalım savaşıdır…Tam bağımsızlık mücadelesi, kafirin elinden bütün dünya müslümanlarının çekilip alınması, Allah’ın nurunun yeniden yeryüzüne davet edilmesi savaşıdır.

O günlerden bu günlere nasıl gelindiğini tarihler yazdı. Dünyanın en ileri derecede hırpalanmış ülkesi konumundaki Türkiye, kâfirin elinden cehennemin kıyısından nispeten çekilip alındı ve 2017 de dünyanın en hızlı büyüyen ülkesi konumuna yükseldi.Bilenler bilir,bilmeyenler neyi bilir. Cennete koysan, gider yasak meyveye şifrelenmiş cehennemin baraj kapaklarını açan butona basar.

*İnşAllah hocam şimdi daha da güzel şeyler yaşarız. Dualarınızla, dualarımız birleşir, Celali bu sefer yeneriz. İnşAllah ilminiz bize ışık olur, yolumuz açılır, karanlığı dağıtırız. Sizin gibi güzel insanların varlığı kalbimizi ferahlatıyor.

-Çevremizi sardılar, vekâlet savaşları ile dünyayı kana buladılar, canımızı yakmak için özellikle mübarek günlerde, ramazanlarda, bayramlarda uzak yakın Müslümanları katlederek psikolojik açıdan ve diğer her alanda yıkmak, yıldırmak istediler. Güneyimizde terör koridoru ile İsrailli korumaya almak, kıyamete kadar bize sürekli saldıracak bir terör devleti kurmak istediler… Akdeniz’de yedi yıldır otuza yakın ülkenin donanmalarını bekletiyorlar, akıllarınca ilk fırsatta Türkiye’yi bir Irak bir Suriye yapmak için planlar yapıyor, zemin hazırlıyorlar.

Bu yazıya sığmayacak kadar çok ve çetin planları ya uyguladılar, başarısız oldular, yahut uygulamak için çaba sarf etmeye devam ediyorlar. Kâfirin bin yıllardır sürgit hedefi, islamın kökünü ikinci bin yılda(milenyum) yani bu yıllarda kurutmaktır. Vatikan denilen devlet islamı dünya üzerinden yok etmenin planlarının ve gereklerinin yapıldığı bir şer yuvasıdır. Bir devlet olarak adlandırıldığına bakma. Bir ihanet şebekesinin merkezidir, tam bir mescidi dırardır.. Özetle kâfir çok tuzak kurar, Allah da sayısız tuzaklar kurar,kaderinin gereği olan zuhuratı meydana getirir.

*Emellerine ulaşamayacaklar değil mi canım hocam? Anneme söylüyorum endişelerimi, çok temiz bir inançla, bu güzel ülkenin güzel inanan nice Salih kulları var, dualarımız var, hiçbir şey yapamayacaklar diyor

-Musa’nın doğuşunu engelleyemedikleri gibi, firavunun saltanatını koruyamadıkları, kendilerince kadim Mısır’ın tarih sahnesinden silinmesini önleyemedikleri gibi, islamı yok edelim derken, emperyalizm denilen üçyüz yıllık sömürü düzenleri çökecek. ABD ve AB ve yandaşları eski mısırın akibetine uğrayacak inşaallah.
Ben görmesem de sizler göreceksiniz.
Yaptığınız zikirlerle bu çöküşü hızlandırıyorsunuz.
Keşke hakkıyla bilseniz, her biriniz, hizmetinizin değerini. Kuranı hatmeden her mümin, zulüm kalesinden bir taş düşürmektedir. Sizler gibi düzenli zikir yapanlar da zulmün surlarının altına dinamit koyanlarsınız. Zamanı gelince o dinamitler meleki alemden ateşlenecek, tarihteki örnekleri gibi son bir kez daha aşırı zulüm yok olup, Allah’ın nuru yeniden Leman edecek,
Hidayet ve Adalet Çağını Başlatacaktır,inşaallah.

*İnşAllah can hocam, o kadar kalben istiyorum ki, söyledikleriniz gerçekleşsin…

Bu Allah’ın vaadidir. <Allah nurunu mutlaka tamamlayacaktır, kâfirler istemese de.>
O güzel geleceğin, atinin sancılarını yaşıyoruz.
Birlik beraberlik içinde dualarımızı okumaya devam edeceğiz. Ne büyük karanlıklardan çıkıp geldiğimizi bilseydiniz en az benim kadar umutlu olur, zikirlerinize sıkı sarılırdınız.
Selam es selame

*Sağolun can hocam iyi ki varsınız, sizi dinledikçe içim rahatlıyor.*Meraklanma, GELECEK ÇOK GÜZEL GELECEK.

Konuşma Sonu

Bir mesaj yaz…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.