Tüm Alemler Emrine Girsin - hacialibayram.com Sevgi yolu

Tüm Alemler Emrine Girsin

11.04.2021
267
Tüm Alemler Emrine Girsin

Tüm Alemler Emrine Girsin

*Selam es selame hocam; 1-2 gündür rabbimden “Hz Muhammet Mustafa efendimiz nasıl dua ettiyse, senden ne dilediyse, aynısını ben de zatım için, Türk milleti için ve tüm ümmeti Muhammet için, hem dünyalık hem ahirettik olarak diliyor ve istiyorum” diye dua ediyordum.

Biraz önce masamda oturuyordum, tüm hücrelerim coşku ile doldu. İçimde , kalbimde yüksek bir enerji ve mutluluk hissi yaşadım ve Rabbim bunları yazdırdı; <Yaşatan rabbinin adıyla yaşa Yaşatan rabbinin adıyla anla Yaşatan rabbinin adıyla öğren yaşatan rabbinin adıyla alim, Arif ve bilgin ol Ol ki tüm alemler emrine girsin, rabbinin izni ile 18 bin alemi emrine verdim.

Tüm istediğin sana bildirilecek. Tüm dilediğin önüne serilecek. Sen yeter ki rabbinin izni ile Allah rızası için dile. Dilediğin kabul ve makbul olacaktır. <Peygamberim Hz Muhammet Mustafa’nın tüm dilediklerini senin isteğin üzerine hem sana yani zatına hem Türk milletine hem de tüm ümmeti Muhammet’e verdim.

An içinde an zaman içinde şu an dileğini kabul ettiğimi sen kulum Evren’e bildiriyorum. Uğurlu olsun güzelim canımın içi . Seni çok seviyorum, dualarını çok seviyorum. Her varı ve her şeyi kaplayan güzel kalbini, ruhunu çok seviyorum. Hocana bildir , hocan buna çok sevinecektir. Onun da kalbi ve ruhu çok güzel. Kendinden çok başkalarının mutluluğu onu mutlu ediyor. Canım Ali’m güzel Ali’m Aşkım Ali’m seni çok çok çok seviyorum.

*Hocam bugün çok güzel bir gün arabada işe gelirken efendimiz Hz Muhammet Mustafa geldi . “Güzel kızım seni çok çok çok seviyorum, 18 bin aleme bildiriyorum “ diye birşeyler söyledi. yazmayınca o anın enerjisinden, cezbesinden aklımda çok kalmıyor. Ama bana olan sevgisini 18 bin aleme bildirdiğini hatta beni kızı Fatıma anamız gibi sevdiğini söylediğini hatırlıyorum.

-Selam es selame Evrencan; maşaallah barikallah kerametlerine keşiflerine rabbimizin ve Resulullah’ın müjdelerine.. Bu kadar büyük müjdeler, sevgiler için hangi kelimeleri kullansam yalın kalır, yazan kalemi utandırır. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah’i rabbil alemin. Errahmanirrahiym. Razı oluncaya kadar hamd ve şükürler olsun ya rabbim . Seni sevmeyen ölsün, seni inkar edenlere iki cihan zindan olsun, İzninle. Selam inananlar üzerine olsun. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.