Ne Oldu Bana Neydi Bu Hal?

15.09.2021
190
Ne Oldu Bana Neydi Bu Hal?

Ne Oldu Bana Neydi Bu Hal?

*Selam es selame Canım pirim Bugün telefonda Zülfikar bir arkadaşımla yazışırken Arkadaşım bana dedi ki ‘’Anlat vahdet sırrını güzel kelebeğim Allah’ı nasıl sevdiğini anlat’’ O anda -birazdan aşk geliyor- ilhamını aldım Arkadaşa aşk beni çağırıyor deyip sohbeti bitirdim Zaten yazamazdım Bir telaşla oturdum Tesbihimi elime aldım Kalbim aşkla öyle bir çarpıyor ki Tarifi mümkün değil Tesbihi kalbimin üzerine koyup zikrimizi çektim Bunu neden yaptığımı bilmiyorum Sonra daha da coştum Mevlana gibi Sağdan dönmeye başladım Gözlerim kapalıydı Her taraf yemyeşil nur oluyordu Ben döndükçe

Derken aşktayken ikindi namazımı kıldım Namazım uzun sürdü Aşkla kılınca secdeden kalkamıyorum ki Namaz bitsin Son rekatta ilhamla Secdede ilhamla bir zikir çekmeye başladım Zikir şöyle ‘’Ya Bismi Aşk İlla Huuu’’ Bu zikri çektikçe kalbim aşkla daha da coştu Öyle bir coştu ki Bayılmak üzereydim O zaman hemen dua ettim Allah ım ben bu aşkın gücüne dayanamıyorum Lütfen dursun artık Zikir durdu O sırada kuyruk sokumunda bir hareketlilik oldu Sırtımdan bir şey çekildi Güçlü bir enerji Namazımı bitirdim selamımı verdim Ayağa kalkıp sağ elimin işaret parmağını kıbleye doğru uzatarak dedim ki

‘’Allah ‘ım beni Muhammed Mustafa(S.A.V) efendimizin ashabının, ehli beytinin, Abdulkadir Geylanin, Muhyiddin İbni Arabi hzleri ve daha birçok mübareğin (adını sayarak beni onlara) dost et Ve bana bu mübarekler gibi dostlar ver

Gözümü kapadım beyaz nurdan bir erkek sureti Karşımda duruyor Ve benim işaret parmağıma kendi işaret parmağıyla dokundu Gelen his karşımda ki Nurun Allah olduğuydu O Nur parmağıma dokununca İkimizin parmağının birleşmesinden başka bir nur, ışık çıktı Büyüdü pırıl pırıl parladı Dakikalarca izledim Sonra gözlerimi açtım hâlâ aşk doluydum Birilerine dokunmak, sevmek istiyordum Evde çocukları öptüm, kokladım Sevgi cümleleri söyledim de Biraz yatıştım İki kaşımın ortasında bir karıncalanma, bir enerji var Sanki orada birşey ortaya çıkmaya çalışıyor gibi hissediyorum Bütün bunlardan sonra dedim ki kendime N’oldu bana, neydi bu hal?

-Selam es selame Azizem, Özgülcan. Maşaallah barikallah keşiflerine, yaşadıklarına. Kutlu olsun . Mübarek olsun. Alemlerin rabbi Allah’ıma hamd ve senalar olsun. Sana bu yaşadıklarını yaşattı ve yazıp müminlere duyurmana izin verdi, yazdırdı. Elhamdülillah… Hemen yayına hazır etmeliyim. Rabbimize emanetimsin. Kerametlerinin devamını dilerim.

*Es selam selame canım pirim, Sizi çok seviyorum. Siz ben yazarken gelince, Elim ayağım titriyor. Heyecandan. Aşık oldum size, halinizle hallenmek nasip olsun, bu fakire.

-İlk kelimeleri yazmaya başladığında açtım sayfayı. Yazarken dikkatin dağılmasın diye hemen selamını almadım. yazıp tamamlamanı bekledim.. Rabbim aşkını kutsasın. Nuru tevhidinde daim kılsın inşaallah.

*Biliyorum farkettim, canımın içi pirim. Varlığınız beni benden alıyor. Amin ecmain. Pirim söz bulamıyorum size söylemeye, dilim dönmüyor, sizi çok seviyorum.

-Allah teâlâyı hiç bir şey ile yaşayamaz, anlatamaz beşer. Ancak aşk ile olur birlik, aşk’ın ta kendisi olan Mevla’mızda yok olmaktır, son nokta.

*Seven de O Sevdiren de O. Öpüyorum mübarek Nurlu ellerinizden

-O var , gayrısı yok.

*Allah sizi başımızdan, aşkınızı gönlümüzden eksik etmesin.

-Gözlerinden öperek mevlamıza, iki cihanın cennet olsun dileklerim, dualarım ile emanet ederim

*Teşekkür ediyorum. Her halimizle size emanetiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X