Beynim yerinde yoktu

04.11.2018
8
Beynim yerinde yoktu

Beynim yerinde yoktu

Euzubillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enle ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu.

Babam canım, kalbim yerinden çıkacak gibi atmaya başladı… Beynim yer değiştiriyordu, beynim yerinde yoktu. Bir adam beynimi açtı, doktormuş. Beyaz saçlı, orta boyda biriydi. Benimle konuşuyordu. Konuştuklarını anlamadım ama kafamı, beynimi ben de görüyordum. Bedenim aşağıda, ruhum üstte. Kendi bedenimi seyrediyordum, babam.

Kuşluk namazımı kıldım. Hamd olsun rabbimize, keşfimde önce bir kulak sonra sen ve oğulların yanında bana gülümsüyorsunuz. Sonra rabbime dua ettim, sana teslimim ya rabbim dedim. Yeri göğü yaratan rabbim, senden sual olunmaz dedim. Bir doktorun yanındayım. Ultrasonla karnımı muayene ediyor… Doktor; ‘’olamaz böyle bir şey. Ya rabbim’’ diyor. Ben de hemen kafamı kaldırıp ekrana bakıyorum. Hamile olduğumu görüyorum. Ama bebek safi nurdan… Doktor onun için şaşırmış…  Sonra babam, Fatıma annemiz bir at seviyor ve bana gülüyor. Sonra bir nurdan yazı beliriyor, bakıyorum. El lebbeyk yazıyor.

Sonra babam, asfaltın ortasında namaz kılıyorum, oturmuşum. Aniden güneş çıkıyor, direk yüzüme, gözlerime… O kadar ışık ki her yer AP aydınlık babam. 

Babam sizi niyetime aldım, öyle namazında rabbim beni senin yanına iletti.                      Babam yanında çok çirkin bir mahlûkat vardı. Sana bir şeyler enjekte ediyordu. Hemen dua etmeye başladım. Rabbim dedi ki ecir… Babam… Şükür sana hamd sana yeri göğü yaratan rabbim! Birsin, teksin, yüceler yücesisin rabbim! Babam bu keşfi yaşarken her yerim tir tir titriyordu.

-Selam es selame Azizem, maşaallah barikallah, bundan böyle yolun daha da aydınlık olacak inşaallah. Beynin temizlendi, gün olur inşaallah kalbin de temizlenir. Sanırım söylemiştim, dua etmiştim… İnşaallah beyin ameliyatı da olursun demiştim. Bundan böyle artık rabbim gören gözün, işiten kulağın olur, izni keremiyle. Olur, da görülmezi görür, bilinmezi bilirsin, rabbimizin nuruyla. Gidilmezlere gider, gelinmezleri getirebilirsin. Bu gün yaşadığın gibi, bana geldiğin, iğneci yaratığı gördüğün gibi, gidilmeze gider, görülmezi görürsün inşaallah. Rabbimizin aşkını muhabbetini bütün hücrelerinde yaşarsın inşaallah… Şükür namazları ile sıklaştır vakitleri. sık nama ve sık istiğfar ile düzenli temizlersin ruhaniyetini. Hiç bir tecelliye takılıp kalmayasın. Seyr seferin ezelden ebede devam etsin inşaAllah. bize iğne yapanlar yüzünden yorgun savaşçı olduk. Hikmetin gereğidir, ecirdir. Her etki tepki yaratır. Madem biz iblisle savaştayız o dahi öyledir. Allah’ın yardımı inananlar, muttakiler üzerinedir. Elhamdülillah. Durmak yok yola devam biiznillah. Selam es selame

*Canımı babam rabbim senden de razı olsun babam inşallah bu yolumuza çok çok müslüman ümmeti gelir, her tarafımız dolar inşallah Zülfikarlarla, rabbimden duam budur. Babam canım babam rüyamı yazmayı unuttum rüyamda annem babam ve ağabeyim var babam bana ve anneme cinsel organını gösteriyor ağabeyim de babamı izliyor. Ben de babama ‘’oğlun bakıyor baba’’ diyorum. Ağabeyim de cık cık yapıyor.                                Babam da rabbimize şükürler olsun namazını kılar, babam. Ama ağabeyim içki içer hep. Dua ederim, bırakması için. Babam bir duası var mı içkiyi bırakması için.

Babanın cinsel organını görmen, Allah’ın ve izniyle senin iktidarının artacağına işarettir. Ereksiyon haline ve büyüklüğüne göre iktidar sahibi olacaksın, biiznillah. Allâh’ın izniyle çevrene ışık saçacaksın. Öğrencilerin olacak, onlara bildiklerini öğreteceksin. Yaptığın zikirleri baştan başlayarak sırası ile verir, sayfalarımızdan yararlanmalarını önerirsin. Artık rehberlik yapacak seviyedesin. Hükümlerin öğrendiklerince kabul görecek, sözlerin kalplere nüfuz edecek biiznillah. Karanlıklara bir mum da sen olacaksın.

-Çok büyük gördüm…

Çok büyükse iktidarındaki etki alanın çok geniş olacak demektir. Çok kişiye hitap edeceksin. Rabbim sana yürü diyecek. Yürü ki ihtiyaç sahibi kullarım da arkandan yürüsün.

*İnşallah babam rabbimizin izniyle

-En doğrusunu rabbimiz bilir, yar ve yardımcın olsun mevlamız.

*İnşallah babam canım babam… Seni çooooooooooooook seviyorum ellerinden ayaklarından öpüyorum babam.

*03:58.Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim eşhedü enle ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu. Babam canım, rüyamda araba, sokak sokak salavat topladım.

-Maşaallah. Ayakları öpme güzelim. Allah razı olsun. Sadece anne ayağı öpülür.

-Ben de alnından, gözlerinden öperek seni rabbime emanet ederim. Sen de maşaallah eli öpülesi bir cansın. Rabbim yolunu açık etsin.

*Canım babam dualarım seninle… Âmin babam canım

Konuşma Sonu

Bir mesaj yaz…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.