Allah sana yeter

01.05.2019
16
Allah sana yeter

Allah sana yeter

Sel esse lame can hocam, yeni girmiş gibi oldum bu yola. Bir türlü yeniden doğmamıştım. Ama şimdi ya latıfün ya latifunla yeniden doğuyorum galiba. Oysa kaç aydır zikirdeyim, ama idrak edebilme ve lezzeti sanırım tekrar başlamakla bulacağım. Çünkü daha iyiyim bu başlamamla çok şükür rabbime, arınmam gerekmiş demek ki. Can hocam hayırlı nurlu geceler, cumalar. Allah’a emanetsiniz. Can hocam sizi çok seviyorum ????????????????????????????????????????????????

PZT 02:08

*Hocam selam es selame can hocam bana bu defa zikre başlamakla can geldi sanki.6 -7 aydır şimdiki gibi olamamıştım.

Şimdi çektiğim zikir yeniden ya latifun ya latıf zikridir. Bir de son verilen zikiri çekiyorum. Bir de her gün 3 Yasin okuyorum, mealiyle birlikte. Bir de 41 fatiha okuyorum.

*Rüyamda Annem inşirah suresi oku krizim çokça diyordu. Bir de onu okuyorum, kuş gibiyim. Yanlışlık yok değil mi hocam.

Rüyamda bir kız çocuğu, sarışın, 5- 6 yaşlarında, avucunu bana gösteriyor. Bende peygamber efendimizin ve Abdulkadir Geylani Hz.lerinin eli var, diyor. Bende diyorum ki madem var ise o halde elini yüzüme sür de iyileşsin yüzümdeki hastalığım, diyorum. Bir şeyler de anlatıyor, bu kadarını hatırlıyorum.

-Maşaallah, devam et. Rabbimiz bizimle. Güzel günler çok yakın.

*İçim pır pır, nurlar seccademde uçuşuyor can hocam. Rabbimi, resulümü, seni çok seviyorum can hocam. Rabbim ilminizi, nurunuzu, makamınızı yükseltsin inşAllah ????????????????????????????????????????

-????????????

*Hocam selam es selame Gecen gün zikrimi çekerken yasadığım keşif;

Peygamber efendimizin s.a.v. evindeyiz. eski zamanda yasadığı gibi içerisi, duvarları. Efendimizin uzunca boyu var, arkasında kızı Fatima annemiz ve ben.  O önde seccadeyi serdi, biz de arkasındaydık. Namaz kıldık. Ardından bana kırmızı gül verdi, bir tane ????????????????????????????

 

*Hocam selam es selame.

Rüyamda eve devletten müfettişler geliyor. Bana ihtiyaçlarımı soruyorlar. ellerinde bir defter var, yazıyorlardı, ben söylemeden, zaten bireyin yok ki  deyip. Kolilerle bir şeyler getiriyorlar eve. Daha sonra birşey istiyor musun diyorlar. ben de çamaşır makinem bozuk, yeni verir misiniz diyorum. Tamam onu da yazdık zaten diyor. Bir de yeni hali verir misiniz diyorum, tamam diyorlar.00:28

 

*Hocam selam es selama. Namazda bir haber verildi. İtalya’da büyük patlamalar ve can kaybı olacak denildi. Uzunca binalar gördüm. Daha önce de yeni Zelanda’ da söylenmişti, itibar etmedim. Bunu size bildireyim, dedim.

 

-Selam es selame azizem. Rabbim evini de ruhunu da şenlendirsin inşaallah. Altın kalplim, rahmet yüreklim. Allah sana yeter; semiul alimymdir.

Çok yoğunum. Uzun yazmaya ne zamanım ne de güdüm kaldı. Kaç adet mesajına cevap vermediğimi için bu kadar olsun yazmak istedim. Gözlerinden öperek seni rabbime ve resulullahı rahmetine yardımına emanet ediyorum. Selam es selame

Konuşma Sonu

Bir mesaj yaz… 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.