Ayaklarım yerden kesildi

Ayaklarım yerden kesildi

selam es selame canim hocam. İkidir sağ kol pozumda tane tane sayılacak kadar net seğirme oluyor. İlki secdede dua ederken ikincisi vedud zikri sırasında oldu anlamı nedir? Yazınızda duruma göre değerlendirilir demişsiniz, size danışmak istedim.
 
23:30
-Cemal kuvvet buluyor demektir. Allah razı oluyor. Müslümanlar ve melekler güç kuvvet kazanıyor, herşey mükemmel demektir.
 
*hocam az önce zikir çekerken ayaklarım yerden kesildi, karanlık bi ortamdayım. Esma çekerken niyet aldığım sevdiğim çocuk geldi, sarıldı bana, üzerimde bir gelinlik vardı, başıma duvak taktı. Sonra kayboldu.
Sonra karanlığın içinden loş bi ışık belirdi, biri geldi, peygamberimizmiş. Zikrime devam ediyordum. Zülfikarlar grubundaki sizin salavatınızla ona salavat getirdim. Siyah cübbe vardı üzerinde. Hafif uzun sakal ve buğday ten… Ağlamaya başladım.<Rabbinin huzurundasın, haydi dile’’ dediler. Zikrimi okudum ve ‘’indireceğin her hayra muhtacım Allah’ım’’ dedim. Ağlıyordum. Sonra tekrar kendime geldim. Seccademin üzerinde ve hala vücudum titriyor. ????????
 
-Maşaallah barikallah… Mübarek olsun yaşadıkların. Ne mutlu sana ve senin gibi samimi müminlere, zülfikârlara ne mutlu. Zikirleriniz anında kabul görüyor, mucize üstüne mucizeler yaşıyorsunuz. Dualarınızdan allah razı, resulü razı, gökler yerler razıdır, inşaallah. Dünyanın üzerindeki ölü toprağını kaldırmak, dinin ve selim aklın yeniden âlemleri şenlendirmesine katkılarınızla bütün mahlukat bayram yapıyor. Ne mutlu seccadesinde rabbimin divanında ağlayanlara. Gözlerinden öpüyorum. Seni en üst mertebeden tebrik ediyorum. Rabbimize hamdolsun, sizin gibi temiz müminlere rehberlik ediyorum. Sizinle beni buluşturan rabbimize ne kadar şükretsem azdır.
 
*Allah razı olsan hocam, sizden. Siz vesile oldunuz bu yola girmeme. Öğreticim sizsiniz. Rabbim sizden de razı olsun. Şunu belirtmek istiyorum; ben kalabalık bir evde yaşıyorum. Boşandım. Rabbime ibadet etmekte, vakit ayırmakta çoğu zaman sıkıntı yasıyorum. Bu aksam ilk zikre oturduğumda ayaklarım yerden kesildi. Çocuklar kapıyı yumrukladılar, oğlum ağladı falan… Zikir de keşifte yarım kaldı. Çok üzüldüm, kapandım secdeye ağladım. ‘’Rabbim görüyorsun ben hakkıyla sana ibadet dahi edemiyorum, ama muradım sana yakınlaşmak, yardam et’’ dedim. Zikre yeniden başladım. Hem ağladım hem zikrediyordum, sonra bunlar oldu.
 
-İnşaallah o sevdiğin kişiyi rabbim sana kutlu bir eş olarak nasip etsin. Sıkıntılarını bayrama dönüştürsün. İnşaallah iki rekât da şükür namazı kıl. Kırık gönlünü tamir eden rabbimize şükret. Bana da dua etmeyi unutma lütfen. İhtiyacım var.
 
*Aminn duanız için hocam. İnşaallah Rabbim hayır ile nasip etsin. İnşallah can hocam, ederim tabii… Etmem mi. Özel olarak bir şey niyaz edeyim mi, sizin için.
 
-Rabbimin rızasını dilerim. Zülfikarların başarılarının artırmasını dilerim. Ümmetin ve milletimin günahları ile birlikte affımı dilerim. Sağlık afiyet içinde nurun tamamlandığını görmeyi dilerim. İslam âleminin ve milletimin çilelerinin bitmesini dilerim.
 
*Aminnnnn inşaallah hocam.
 
Dünyanın nuru Muhammedi ile aydınlanmasını murat ederim. Türk milletimin düşmanlarına karşı rabbimi kefil ve vekil bilirim. Selam efendimizin ve ailesi ile ümmetinin cümlesinin üzerine olsun. Selam hiyerarşinin en altından en üst kademesine kadar her birine teker teker olsun. On sekiz bin âlem üzerine olsun. Selam rabbimden rabbine olsun. Ya allah ya bismillah Allah’u ekber. La ilahe illallah. Muhammedürresulullah.
 
*Ecmain hocam. Hepsini tek tek okuyarak katacağım duama inşaallah. Hocam pazar günü de sandıkta görevliyim. Okumamı tavsiye edeceğiniz birşey var mı oylar kullanılırken.
 
Kutlu ve mutlu sonuçlara vesile olursunuz inşaallah. Görevin mübarek olsun. Hasbiyallahu la ilahe illa hu. Tevekkeltü Teâlâllah.
 
 
*Aminn inşaallah hocam Rabbim yar ve yardımcımız olsan küffara fırsat vermesin müminleri muzaffer kılsın.
 
-Âmin. Âmin. Âmin.
 
*İnşaallah keşfim gerçek olur, efendimizin verdiği huzur gibi, huzurlu hayli bir evliliğim olur,sevdiğim çocukla. Sizde dualarınızdan eksik etmeyin beni can hocam. Sizi sadece Allah için çok seviyorum. Allah ömrünüzü uzun ve hayırlı kılsın. Sağlıklı sıhhatli nice yıllar basımızda kalen inşaallah.
 
-İnşaallah. Keşfin gerçeğe dönüşür, sevdiğin duvağını açarken bu günü hatırlarsın. Şükredersin.
 
*Aminn inşaallah hocam.
 
-Âmin. İnşaallah.
 
*Rabbim nasip ederse benimle o günü paylaşır mısınız, sizi görmeyi çok arzu ediyorum. İmkânım olsa yarın yanınıza gelirim. Öpmek isterim ellerinizden.
 
-Ya nasip diyelim. Cismim gelemezse cismi latifimle orada olurum, inşaallah.
 
*İnşaallah canım hocam. Rabbime emanetsiniz, selametle kalın.
 
Uğurlar ola. Selam es selame.
 
*Selam es selame canım hocam
 
????
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…
Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir