İMDAT ki ne İMDAT.

22.06.2019
36
İMDAT ki ne İMDAT.

İMDAT ki ne İMDAT

Üstadım nerden başlasam bilemiyorum. Hiç iyi değilim. Bir girdabın içine düştüm nefesim kesildi. Biçare kaldım. Sıkıntıdan yırtsam göğsümü, açsam rahatlar mıyım? Utanıyorum bir taraftan size yazmaktan.Çıkamadım işin içinden vesselam. Rabbimin merhametine sığınırım. Bugün tam 96 gün oldu ama hala beratımı alamadım. Her namaza duruşumda, zikirlerimde, devirlerde beratımı istiyorum zira gücüm tükenmek üzere ve her seferinde Rabbim bana sağ baş parmağımın seğirmesiyle cevap veriyor SABIR!!! Anlamıyorum.
 
Hastaydım bu aralar. Göğsüme oturan o sıkıntıdan(ceza meleklerinin koyduğu yılan) geğirme suretiyle kusacak gibi oldum çıktı sanırım. Kurtuldum inşAllah. Şimdi o ağrı yok. Karnımda bir sıkıntı vardı o ise bir hastalıkmış.
Üstadım ağlamak istiyorum bağıra bağıra ama etraf kalabalık. Size çok önceden yazmıştım düşmanlarımı. Bunlar senin en büyük düşmanın dense asla inanmazdı. Söyleyene düşman olurdum. Herkese düşmanlık ettiler Rabbim onlara en sevdiklerinin eliyle verdi veriyor cezalarını. Bana Onlar büyü, sihir, ne varsa hepsiyle yürüdüler üstüme. Kendileri yetmedi başkalarını saldılar üstüme. Neden? Çünkü herkesi korkuttular. Bi beni Rabbimin sayesinde yıkamadılar.
Rabbim bana bir yol açtı üzerime yapılan büyüleri saldırıları Çözebilecek bir abi nasip etti.Nefesimizi kestiler. Sizi buldum ama senelerce size ulaştırmadılar. Ben onlarla uğraştıkça etrafımızdaki insanlar açılmaya başladı. Ama en büyük kurtuluş sizin kapınız açıldığında başladı. Rabbime şükürler olsun.
 
Herkese anlatmaya çalıştım.Kimse inanmadı Allah’tan korkarız iftira olur. Gözleri bağlanmıştı bir kere. Bu düşmanlarımın yaptıklarını o abim çözdü. Benim büyüye sihire karşı ne kadar hasas olduğumu biliyordu. Korktuğumu da. Üzülme asla büyü sihir değil çözücez üzerindekileri demişti. Sana ne yapıyorlarsa yaptıkları aynen kendilerine geri dönecek. Bu bir savaştı sonra sonra gördüm. Uğraştık savaştık.
Üstadım şimdi ben onlarla uğraşırken baktım ki sizin yolunuz açılmış vade tamam olmuş. Anneme berat nasip oldu, kardeşimde girdi bu yola ona da nasip olur inşAllah. Bu düşmanın eziyetleri kardeşime çok fazlaydı. Diğer akrabalarımda bu yola girmeye başladı.
Ama düşman çırpınıyor hazırlık yapıyor bir şeyler gönderiyor zaman zaman. Size tabi oldum. Bu düşman hangi küfürle işbirliği yapıyorsa önünü kesmek lazım o ve onun gibilerinin de.
Şimdi düşünüyorum. Rabbim bana beratımı vermedi, uğraşıyorum bu yolda, yorgunum sabır diyor… Bu düşmanla onların anladığı dilden bu abimle devam ediyorum yada ettiriliyorum. Izdırabım büyük. Üstadım kendi nefsim için asla gitmiyorum kapısına .ASLA!!! Suflilerle işimiz olmaz, Muhammedi yol bizimki, gönder gitsin demiştiniz bir kardeşimize. Yandım Allah’ım! Bu bir savaş görünmeyen savaş. Sanki bu düşmanların işini bitirince özgür olacağım. Ama bir yandan sizin sözünüz bir yandan Rabbimin sabret emri bir yandan böyle işlerden uzak durmak. Eskiden olsa kendim içinde bir şey isterdim ama şimdi zerre bir şey yok o yolda kendim için istediğim asla yok. Büyük tövbe ediyorum her gün siz göndermiştiniz.
Üstadım gidiyor geliyor kafam, beynim yanıyor. İMDAT ki ne İMDAT. Rabbim bu kanı bozuklara ceza için görevli kıldı beni sanki .Asker gibi. Ne yapayım şimdi ben? Herkes dua ediyor Allah kendi dertlerine düşürsün bizi göremesin. Ya HUU o dert ben oluyorum gördüğüm kadarıyla. Rabbime sordum ne yapayım diye. Cevap yok…. Girdiğim bu yoldan savrulmak istemiyorum ama o düşmanın peşini bırakmakta istemiyorum. Yoksa bir çok kişinin sebebi olacak daha onlar. Elimi bırakmayın Üstadım.BIRAKMAYIN :(( ne yapayım ben şimdi.

-Selam es selame. İbretlik bir yazı yazdın, yazdırıldı sana. İşte düşman, işte çare. Yüzyıllardır islam âlemi üzerine büyü sihir ile ve her çareye başvurarak savaş açılmış durumda. Kimlerin yaptığı herkesin malumu olduğundan sözü özetlemek lazım. Çağ deccal çağıdır. Her şeyin tersyüz edildiği bir yüzyıl. Dünya çapında saldıran negatif güçlerin eski güçleri kalmadı görünüyor. Birşeyleri ters gitmeye başladı. Eskisi kadar yalanlarını saklayamıyorlar. Söyledikleri yalanlar değil yatsıya bir sonraki vakte bile kalmadan iptal ediliyor, yalan mumları tez sönüyor

Mücadeleye devam ediyoruz. Asla durmak yok. O zikiri çekmeye devam et. Daha çıkacak yılanlar olmalı sende ve ümmetin birçoğunda. ‘’Sihir büyü ve musallata karşı ŞİFA’’ adlı yazımızı da uygula kendinde ve ailende. Unutma artık zamanın ruhu göklerden yerlere hidayet inzal ediyor, adalet inzal ediyor. İyilerle kötüler cepheleşti. Artık ortam alaca karanlık, gri değil. Ayaz iplik siyah iplikten ayrıldı, şafak attı. Yakında herşey daha aydın hale gelecek.

At izi it izinden ayrılacak, herkes neyi tercih ettiğini açık açık bilecek. Ya deccalı tercih edecekler ya mehdiyi ki cennetliklerle cehennemlikler, meleklerce işaretlenecek. Ardından da temizlik vakti gelecek. Dünyanı çöpleri cehennem fırınında yakılacak. Birilerinin beklediği savaş mutlaka olacak. Ve hak yerini bulacak. GELECEK ÇOK GÜZEL GELECEK. Şimdi sabırla seccadelere müdavim olma vaktidir. Sıkıntı çekilmeden zaferin coşkusu tadılmaz. Gül koklamak isteyene diken batar ancak dikenden korkup gülden vazgeçmeyiz.

Selam es selame.

 
 
 
 
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Yalniz olduğunumu sanırsın .benim teyzelerimde bize yapmadığı kalmadı.her jesi düşman etdi bize .büyü sihir ne desen var.üstelik akrabalar onlardan yana.Rabbim yardım etsin darda kalanlara

 2. Mehmet dedi ki:

  Selam. İki senedir yukarıda bahsedilen konulara benzer nedenlerden Rabbim imdat diyenlerden birisiyim. Ya Latifun zikrine devam ediyorum. Bahsi geçen Allah’tan korkan ve bu işleri çözebilecek abiyle iletişim kurmak istiyorum. İletişim detaylarını e-mail adresime yollamanızı istirham ederim.

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   zikire devam et..inşaallah sana da imdad edecek rabbimiz.yeter ki samimi ol.allah arayana aradığını buldurur.samimiyet yeterlidir.selam es selame

 3. AnonimK dedi ki:

  Allah yardimciniz olsun benzer durumlar bizdede var cok zor ve kotudur bu illetler allah selamete cikarsin bizleri

 4. Mehmet dedi ki:

  Selam Hocam ,
  Kendim,Eşim ve çocuklarımın sıkıntılardan kurtulmamız için günlük 100-200 felak nas suresi okumam gerektiği kalbime gelmişti.Okumaya başladıktan sonra üçüncü günü Cuma sabahı rüyamda büyük bir yılanı ilk önce terlik darbesiyle başından ikiye böldüm kapıdan dışarı attım. Sonra kapının altindan yılan kafası tekrar eve girince terlikle yılanın kafasını terlikle vura vura ezdim. Yılan öldü , kafası nar tanelerinden küçük kırmızı havyarlar oldu. İnşaallah kurtuluş feraha kavuşma olarak yorumladım.

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   selam es selame ..maşaallah barikallah..doğru yorumladınız mehmetcan.allah yar ve yardımcınız olsun..selam es selame