Alnımda secde izi kaldı

21.04.2019
526
Alnımda secde izi kaldı

Alnımda secde izi kaldı

Euzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahiym. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve rasûluhu. Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.
 
*Selam es selam canım hocam.
Berat kandilinin 100 Rekâtlık namazına çarşamba günü akşam başladım, 30 rekât kıldım. Secdede dua ettim; ‘’Rabbim beni affet, beratımı hayırlı verdiysen bir işaret ver’’ dedim. Anında dirseklerimden aşağı doğru sürüklendim.
Kalan 70 rekâtı da berat gecesi kıldım.
Namazın tüm hayırlarını istedim. Sevabını herkese hediye ettim. Başım tepesi elektrik çarpmış gibi uyuştu, başım okşandı. İki rekât daha şükür namazı kıldım.
Tekrar secdeye kapandım. ‘’Rabbim beni affet, beratımı hayırlı ve en güzelinden ver. Beratımı verdiğini anlayacağım şekilde bana göster, çok yorgunum rabbim, ne olur çabuk göster’’ dedim. Yine belimden ve dirseklerimden kaldırıldım.
Hepsi çok kısa sürdü hocam. Saat 4:23 de sabah ezanı okundu. Namazımı kıldım. Zikrimi çektim ve yattım.
İki saat sonra kalkıp işe gittim.
Alnımda hilal şeklinde çok belirgin secdenin izi kaldı.
Şuan saat akşam dokuz, o iz yeni yeni kayboluyor. Çok mutluyum hocam. Ellerinizden öpüyorum. Allah emanet olun
 
♥️Maşallah barikallah… Allah’ın selamı senin ve bütün mümin kulların üzerine olsun. Bu yaptığını yapan, Rabbimizin lütfu kemine erişen kaç kişi vardır acaba sorusu geldi kalbime. Cevap; çok değil. Tebrik ederim. İnşaallah zülfikârlara örnek olursun da diğer berat gecelerinde bunu yapmak üzere niyetlenirler.
 
*Hocam sizinle tanışmak bir onur, ayrıcalık. Şükürler olsun. İnşallah hocam, yaptığım her ibadetin sevabına dâhilsiniz. Namazıma orucuma, her şeye canım hocam.
 
-Gördüğün yaşadığın gibi, rabbimize yaklaşılan her adım en az on adımla karşılık buluyor.
 
*Evet, hocam, uzun namaz kılmak çok zor ama bir o kadar güzel. İnsan beynini resetliyor, ne kadar üzüntü, ıstırap varsa yok oluyor.
 
-Dualarınız için teşekkür ederim, Allah razı olsun. Dualarınızda olduğumu duyduğum anda bütün yorgunluğum hafifliyor: Hizmetinize devam etmek için yeniden motive oluyorum. Allah razı olsun.
 
*Sizden de canım hocam, emeğiniz çok.
ALLAH bin kere razı olsun sizden.
♥️♥️
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.