Beraatimi Almış Olabilir miyim?

26.04.2020
110
Beraatimi Almış Olabilir miyim?

Beraatimi Almış Olabilir miyim?

Selam es selame değerli büyüklerim. Zikrimin dokuzuncu günündeyim. Yedi vakit namaz kılmaya aralıksız devam ediyorum. Sayıyı yüksek tutamasamda namaz sonrası en az 9, ayrıca günde en az 200 zikretmeye çalışıyorum. Orucumu da tutuyorum. Günde 2 kez kamer ya da zührede sağ devrimi yapmaya özen gösteriyorum.

Korkularım için her namaz sonrası ”E la inne evliyaullahü la havfün aleyhüm vela hüm yehzenün ”ayet uygulamasını yapıyorum. Şimdi daha iyiyim çok şükür. Gecen gece rüyamda yanımda iki erkek gördüm, başka iki erkeği terkedilmiş pasaj gibi bir yerde haşat edilmiş bir halde bırakmışlardı. Ben üzülmüştüm polise haber mi verseydik diyordum. Yanımdakiler bırak onlara birşey olmaz diyordu. Bir an kendi suretimi gördüm orada sonra başka bir görüntüye geçtim ellerim cebimde uzakta yürüyordum “Rabbin Rahim diyerek en az 3 kez zikrederek yürümeye devam ediyordum, kendimi uzaktan izliyordum.

 Dün gece ki rüyamda ise çok şey gördüm ama normal yaşantımda da çok büyük hafıza sıkıntım olduğu için pek hatırımda kalmadı. Hatta bu konuda yapabileceğim bir uygulama varsa minnettar olurum. Dün geceki rüyamda bir vezne gibi bir yerde sol elime kimliğimi sağ elime bir form kağıdı veriyorlardı. Dolu mu boş mu pek hatırlamıyorum. Başka görüntüde önümde ansiklopedi gibi kalınca bir açık kitap vardı sayfalar değişmişti rüzgardan mı biri mi değişti hatırlamıyorum. Kaldığım sayfayı aramak için yaprakları başa doğru çeviriyordum, kimi sayfalar bomboş kimi sayfalar yazılıydı. Yazılı olanlar numaralıydı Kuranı Kerim gibi ama Kuran mı değil mi bilemiyorum.

Başka bir görüntüde ise yine iki adam bana saldırıyordu biri bomba tarzı silah fırlatıyordu diğeri tecavüz etmeye çalışıyordu bu sefer tek başımaydım. Çok şükür ki uyandım. Buradaki sorularım beraatimi almış olabilir miyim? Gördüğüm suretim Rabbim miydi? Çünkü önceleri bu tip rüyalar görüyordum. Bir keresinde bembeyaz ipek bir gömlek giyiyordum. Başım açıktı normalde tesettürlü değilim. Saçlarım dalgalı ışıl ışıl görüntüm vardı. Yanımda yine iki erkek vardı. Aynı kişiler mi bilmiyorum ama kimi rüyalarımda hep yanımda iki erkek oluyor ve beni zor durumlarda kurtarıyor ya da bana eşlik ediyorlar. Başka bir rüyamda da koyu yeşil bindallı tarzı bir elbise içinde görmüştüm suretimi. Yine gülümsüyordum ışıl ışıldım.

  Yine başka bir rüyamda yeşil hırka giyiyordum suretimi görmüştüm. İhtilaçname sayfanızı yaklaşık iki yıldır kullanıyorum ama diğer yazılarınızı okumak Allahın hikmeti bu zamanlara nasipmiş. Gecen haftalarda gördüğüm bir rüyada gerçekten kocaman beyazlı grili bir baykuş sol koluma konuyordu sağ kolumla da onu seviyordum. Normalde de baykuşları çok severim. Benim görüşüm baykuş bilgidir internette rüyada kötü demişler ama ben öyle düşünmemiştim. Bu rüyadan sonra muhtemelen sizin paylaşımlarınız bana açıldı.

Gecen hafta uyumak üzereyken henüz uyumamıştım gözlerim kapalıydı. Görüntü geldi odamın kapısı sonuna kadar açılmıştı. Odamdaki her zamanki görüntü vardı gece lambası açık aydınlık ama kapının dışı kapkaranlıktı. Bir keresinde de zikir çekerken gözlerim kapalıydı gözümün önüne yaşlı gözleri sanki ateşle dağlanmış yaşlı bir kadın görüntüsü geldi gitti. Sonuç olarak Ne durumdayım bilmek istiyorum, bu rüyalar bana ne anlatıyor anlamak istiyorum. Allah şimdiden sizlerden razı olsun. Dualarınızı kabul etsin, Allah ilminizi arttırsın, tüm inananların yar ve yardımcısı olsun. Selam es selame

 

Selam es selame NURDANCAN.
Zikrinizin ne olduğunu yazmamışsınız… Arınma zikri olarak algıladım.Eğer bu zikir ise yazıda belirtildiği gibi SAĞ ÖNÜNÜZDEN BİR KİTAP-KURAN VEYA BAŞKA OLABİLİR-veya beyaz bir A4 temiz sayfa alıncaya kadar zikire devam edin. Uygulamanızı yazmışsınız.. Doğrudur. En az yedi vakit namaz ve her namazda zikir yapılır, bir akşam bir sabah olmak üzere iki kere sağ devri yapılır. Kişinin rüyada veya keşif halinde kendisini görmesi Rabbini görmek olarak yorumlanır. haberinin sonucudur.Eğer başka türlü görünse şirk olurdu…Öyleyse her kendini gördüğünde rabbini görmüş olarak kabul edebilirsin.Rüyalar ve keşifler yorum gerektirir…kendini görmenin yorumu da rabbini görmek tir.Baykuş görmenin bilgin bir zatı görmek olduğu gibi..Babayı görmenin Allah’ı görmek olarak yorumlandığı gibi… rüyalarınızın hemen hepside bu yolda maşaallah mesafe katettiğinizi gösteriyor.Yanında gördüğün iki erkeği koruyucu meleklerin olarak değerlendirebilirsin. Ancak çeşitli nedenlerle insanları ceza melekleri de rahatsız eder. Eğer zikriniz arınma zikri ise beratınızı almadan net anlamadan bırakmayın. Aldığınız sayfalar ve ya kitap görüntüleri net değil… Bu zikir aynı zamanda yakınlarınızı ve ümmeti de temizler inşaallah. o yüzden ramazan boyu umarım devam edersiniz.. selam es selame

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.