Artık Sen Erenler’densin

04.04.2020
40
Artık Sen Erenler’densin

Artık Sen Erenler’densin

*Hocam selam es selame. Akşam namazımda yaşadıklarıma inanamayacaksınız. Başladım namazıma Hocam. Sağ kürek kemiğimde iki gündür ciddi ciddi işlemler devam ediyordu. Bu sefer ki bir başkaydı. Farzımı bitirdim yine işlemlerle. Sünnete geçtim, ilk rekâtında secdeye ilk gittiğimde, sağ kolum sağa iyice batıya doğru açıldı. Sağ kürek kemiğimde bir hat çizildi, ama epey can yakıcıydı. İstemsiz çok acıyor dedim birden.
Rabbim Ali Zülfikar’ıyla çizdi; dedi.
Hangi Ali dedim?
Hocam Hacı Ali mi?
Yoksa Hz. Ali mi dedim?
Hz. Ali efendin, dedi.
Hocam sular seller aktı gözlerimden.
Sonra sana Ali’nin yetkisi verildi, dedi Rabbim. Üç kere sordum, Rabbim doğru mu duydum, Hz. Ali’nin yetkisini mi verdin bana diye.
Her sorduğumda sağ omzum secdede o haldeyken yukarı kaldırıldı, her defasında. Artık sen Erenler’densin. Artık sen Erenler’densin. Artık sen Erenler’densin, denildi. Hocam bu arada sağ kürek kemiğimdeki o çizilen yerden akan kan ile rahatlayacağım söylendi. Hemen başım yerden hızlıca kaldırıldı ve geriye doğru vücudum sol elim üstünde esnetildi, KÜTTTTTT bir kütleme sesi, kırıldı belimden yukarısı sandım. O arada Rabb ‘imin sevgi ihtilacını aldım. Bekle gör, seni seviyorum, ihtilacı demek daha doğru olur. Gözyaşlarına boğuldum. Çok şükür Hocam, çok şükür Hocam, çok şükür Hocam. Sonra Mu’minûn suresini okumaya başladım. Vücudumda sadece gözlerimi oynatabiliyordum. Başım, sırtım, her yanım uyuşuktu. Ellerinizden öpüyorum
 
-Selam es selame Minikcan; maşaAllah, barikallah…Bu kadar net olarak rabbimiz seni erenlerden olarak bütün zülfikârlara duyurmuş oldu elhamdülillah. Allah’u teâlânın ilmine keremine sınır yoktur. Dikkat edin Zülfikar kardeşlerim.
Bütün bilgilerinize devrim yaptıracak bir sır bu; <sana Ali’nin yetkisi verildi> müjdesine dikkatinizi çekerim. Bu yetki bir bayan kardeşimize veriliyor. Regl döneminde camilere alınmayan, kuranı kerimi değil okumak, Mushaf’ına bile el süremezsin denilen, her 21 günde bir haftalığına rabbiyle bağlantısı kesilen, ikinci sınıf insan muamelesi yapılan, hatta bazı cahiller tarafından kadın şeytandır diye iftira edilen, Allah’ın rahiym sıfatının ete kemiğe bürünmüş hali, güzelliğin timsali, Allah için hepimizin yaratıcısı rahîmin dünyadaki temsilcisi Allah’ın halifesi kadınlarımıza rabbim nasıl bir makam mevki ve yetki verdi. Duyun inanın ve saygıyla kabullenin. Elhamdülillahi rabbil alemiyn. Errahmanirrahiym
 
Üzerinde halen işlemeler devam eden bayan kardeşlerimiz, siz de sabır ve sebatla rabbimize tam teslimiyet halinde yolunuza devam edin. Ki daha ne makamlar, mertebeler, yetkilerle donatılacaksınız zaman içinde görelim. Şükredelim inşaallah.
Seni kutluyorum azizem, sen bunu hak etmiş olmasan elbette verilmezdi. Kutlu olsun yeni makam ve görevlerin ile yetkilerin. Durmak yok yola devam inşaallah. Hep birlikte kadın erkek zülfikârlar olarak diyelim maşaallah barikallah. Darısı diğer kardeşlerimize olur inşaallah.
Selam es selame
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. hayrunnas dinç dedi ki:

    sa 8 9 yildir sizi takip ediyorum aldigim efaller hep dogru cikti ama son 3 aydir asiri bi hal oldum memenin uzeri sizlar gibi acir gibi bir hal oluyor kalp desem degil anju oldum kalp mi diye bi sey cikmadi ara sira yaniyor bi anlam vereme dim maneviyattan mi bilemedim yardimci olursaniz sevinirim selametle hayrunnas 0530230 8689