Vahiy (işaret) dili demektir

Vahiy (işaret) dili demektir

human46-1S.a. hocam; daha önceden her yerde nur gördüğümü söylemiştim. Namaz kılarken geceleri seccademin üzeri pırıl oluyor. Gündüzleri de seccadem üzerinde bir sürü yine aynı nurlar… Gökyüzüne bakınca gökten aşağı doğru inen yuvarlak içi boş yuvarlak şeyler, aşağı doğru düşüp tekrar çıkıyor. Yine gökyüzüne doğru bakınca, yuvarlak ama içinde nokta halinde olan cisimler. Bir de sürekli benimle berber olan sineğe benzer parlak kanatlı cisimler… Bunları yaklaşık bir yıldır goruyorum. Bunlara bakınca gözüm seğiriyor tecrübe ettim. İhtilaç olmasından korkuyorum sol ve sağ gözüm seğiriyor. Korunma maksatlı sağa devir yapıyorum sizce bu cisimlerden dolayı gözüm seğiriyor olabilir mi?Bu gördüklerim ne olabilir?

faviconSelam es selame, gördükleriniz zaman içinde tecelli edecek olayları haber veren nurlardır. Nurullah’tır, meleklerin asli bedenleridir diyebiliriz. İçi boş su renginde olan nurlar yukarıdan aşağıya iner görürsen hava açıktır yahut açılacak, ortalık günlük güneşlik olacak demektir. Genellikle yağmurdan sonra veya bulutlu havalarda çok görünürler. Bu demektir ki bulutlar yükselecek güneş kendisini gösterecek, yağış şimdilik bitti, hava açılıyor demektir. Her nur bir habere delalettir. Zamanla tecrübelerle keşfedersin. İhtilaçlarla bir bağlantısı yoktur. Vahiy (işaret) dilidir, çözmek kolay değildir. Selam es selame 21 EYLÜL 21.45

human46-1Hocam; ihtilaç olduğunda hayırlı mı, yoksa kötü mü bilinmediğinde, saga devir yapılsa hayırlı şeyler engellemiş olur mu? 22 EYLÜL 00.58

faviconHayır, olmaz. Sağ devrinden asla zarar görmezsin.30 EYLÜL 15.09

human46-1S.a. Hocam rüyamda deniz suyundan içiyorum ama su tuzlu değil, doyana kadar içiyorum. Hocam, bir de ricam kamer hanımın mektuplarının devamı ne zaman gelecek merakla bekliyorum selametle.

favicondenizden tatlı su içmek ilimden nasiptir. Tebrik ederim. sevgiyolublog da tamamı var. Tabi yayınladıklarımızın tamamı var. Yayına hazırlayamadıklarımız henüz el değmemiş şekilde duruyor. Yalnızım. Yetişemiyorum. Selam esselame

human46-1Okudum tamamını hocam SAĞOLUN, Kamer hanımın sonu ne oldu acaba hala görüşüyor musunuz hocam. Çok merak ediyorum.4 EKİM 12.14 S.a. Hocam zikirlerimi çekerken, duvarda yeşil ışıklar, yâda nurlar toplanıyor, sonra dağlıyorlar. Gökyüzünde de görüyorum, yeşil oluyor baktığımda. Yeşil nurun anlamı nedir, ne yapmam lazım gördüğüm zaman; Allah razı olsun bir yıldır görüyorum.

faviconNur görmek meleki âleme terfi ettin demektir. Çok büyük anlamları vardır. Nur gördüğün zaman ” Ya nuru entellezi tehdil kalbe bi nurihi ve bi hidayetihi” şeklinde dua et. Türkçe selam al ver ve kalbinden geçen dua ve dilekleri o nura söyle. Nurlar meleklerin asli vücutlarıdır. Namazlarına ve zikirlerine itina göster. Duaların kabul ediliyor, beddua etme kendin zarar görürsün… Duygudaşlık yapmayı öğren. He varı allah yarattı ve o varda allahın nuru var.

Kimseye kötü niyetle bakma. İyi ile kötüyü ayetlerin içeriği belirler. Kişiler ise ancak yaptıklarından sorumlu tutulurlar. Yanlış yapmadıkça herkese iyi davranmak zorundayızdır. Yaratılmışı severiz, yaratandan ötürü. Selam es selame

human46-1SAGOLUN hocam Allah razı olsun. Kötü konuşmam hocam, dikkat ederim. Beddua-a kesinlikle yapmam. Melekûtu âlem bir aşama mı hocam. Bundan sonra hangi aşamalar gelir.

faviconElbette aşamadır. Süfli âleme takılmadan bu âleme geçmek en büyük başarıdır. Maşaallah başarmışsınız. Resulullah ve Allah aşkı ile kişisel miracınızı yaşamak hedefiniz olmalıdır.

human46-1Allah razı olsun hocam

faviconSenden de allah razı olsun. Dualarınıza bizleri de ekleyin lütfen rabbim yar ve yardımcınız olsun. Biz sizlere duacıyız.

human46-1Gayemiz gerçek aşka ulaşmak hocam.

faviconGayenize yaklaşmışsınız maşaallah. Yanlış zikr yaparak veya zahiri büyük günah işleyerek makam kaybetmezseniz yolunuz açıktır inşaallah. Zikirlerin kurandaki dua ayetleri ile olsun. Her önüne gelen zikri yapma.

human46-1Tavsiyeniz nedir hocam zikir konusunda

faviconKul talebinde hata yaparsa elde ettiği mertebeyi kaybedebilir. Allah korusun. Bu yolun yol kesicileri çok çetindir. Sen ne kadar gayret sarf edersen aynı şiddette şeytanın gayreti de artar.”Biz her şeyi çift yaratırız ”ayetinin gereğidir.

human46-1Takipteyim hocam. Kamer hanımı merakla bekliyorum, onu düzenleyip yayınlasanız… Siteyi hep takip ediyorum. Biliyorum yoğunsunuz ama haftalık bir mektup yayınlasanız yaşadığım şeyler kamer hanıma benziyor dua ile.

faviconBu gönderdiğim lig de mektupların sanırım 28 adedi yayınlandı. Şimdilerde görüşmüyoruz. Kurtulduktan sonra o kendisi sülukunu ledünni olarak devam ettiriyor. Yani artık rabbimizin denetiminde devam ediyor. Selam es selame 3 KASIM 16.50

human46-1Hocam rüyada kâğıt para bulmak neye yorulur

faviconRüya yorumlarına bak. Ve sencesine dikkat et.

5 KASIM 15.38

human46-1S.a. Hocam güneşe bakınca bir sure sonra ışıklarının yeşile dönmesi nur mudur bu olay yoksa sıradan bir şey mi?

faviconGüneşe veya herhangi bir ışığa baktıktan sonra, başka bir yere bakınca genellikle kaktığınız nesnenin varsa rengi tam zıddı olarak bir ışık görünür. Mesela bir camiyi veya minareyi seyreder, yana dönersiniz, aynı görüntü nurdan semada gözünüz önünde görünür. Bu bir yansıma ve o nesnenin gaybi âlemdeki aslıdır. Allah bu hal ile zikir ehlini nur görmeye alıştırır. İleride göstereceği nurlara kişinin gözü, aklı ve gönlü yani kalbi dayanıklılık kazanır. Öyle nurlar vardır ki alıştırılmamış kalpler o nurları görmeye dayanamaz. Hz musa kıssasında anlatıldığı gibi ölür yahut bayılır. Selam es selame. 10 KASIM 10.44

human46-1S.a. Hocam, yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Gece gökyüzüne baktım, yıldıza benzeyen yıldız olmayan bir parlak cisim gördüm. Yıldız olmadığını bir sure sonra anladım. Ben hareket edince oda hareket ediyor, durunca o da duruyor. Fesuphanallah, dedim şükrettim zaten gözünün önünde sürekli su renginde şeffaf nur/ cisimler var. 10 KASIM 15.42

faviconSelam es selame gördüklerin nurlardır. Su şeklinde olanlar değişik şekiller alır. Sağa sola aşağı yukarı hareket ederler. Hepside yeni oluşumların haberlerini verirler. Ama bu konu çok geniş olduğundan şimdilik bu meseleye hiç girmiyoruz.

Nur gördüğünde nasıl selam vereceğini biliyorsun artık. Selam es selame

12 KASIM 21.20

human46-1Selamün aleykum hocam, uzun zamandır ip şeklinde BAĞIRSAK şeklini andıran boğumlu içinde noktalar olan boyu baya uzun, bir yıldır benimle beraber. Yazınızı okudum merakım bir nebze azaldı. Bunların gerçek manada anlamları nedir, bilgi verirseniz sevinirim.

faviconNur bilgisine girersek başka şey konuşmaya vaktimiz kalamaz. Ömür biter söz bitmez. Zamanla her şeyi kavrayacaksınız. Acele etmeden zikirlerinizle yola devam. Bir yer var ki orada kalp tam mutmain olur. Selam es selame

human46-1Eyvallah hocam Allah razı olsun.

Sayın hocam s.a. günaydın öğretmeniz, okuldayız, dolayısı ile sağa devir yapmakta zorlanıyoruz, vaktinde olmuyor. Sağa devirin belli bir süresi var mı, hemen yapamıyoruz.

faviconSelam es selame. Bir kere sabah evden çıkarken veya sabah namazından sonra yaparsınız. Bir kere de akşam namazı veya yatsıda namaz arkasından devir edersiniz sayın hocam… Yazıyı bir kere daha okursanız her şey kafanıza yerleşir inşaallah. Selam es selam e

human46-1İhtilaç alındığında sure ne kadar erken olursa iyi olur diyorsunuz; yazıyı bir kaç kez okudum hocam hemen müdahale etmek şart oluyor.

faviconİhtilaçnamede de bu konu açıklıkla yazılı… Hemen savunulursa tez iptal edilir. Gecikilirse sistem içinde izler ilerlediğinden geri çevrilmesi zorlaşır. Tıpkı olay anında kapatılan dava ile polise intikal edilince veya mahkeme safhasına varınca zorlaşan meseleler gibi.

Hayatınız boyunca kullanacağınız en derin ilim. Allah’ın dostlarına inayeti. İyi öğrenen hayatını kolaylaştırır, huzur ve güvende olur. Sayfamızdaki yazıları günlük takip edebilirseniz başkalarının hayatlarından ve sorularından istifade edersiniz.

SanalTEKKE sohbeti gibi düşünün. Derse gelemeyen bir konuyu kaçırır. Her şey dua üzerinedir. Bu ülkede doğru dua edenler çoğalmalı ki Türk İslam Birliği bayrağı gönderde nazlı nazlı dalgalansın. İçimizdeki hainlerden kurtulup iç dış vesayete son verebilelim.

Çağ hidayet çağıdır. Bu ilmin cömertçe açılmasında var bir hikmet demelisiniz. Sen olmazsan ben olmazsam Muhammed-i nuru kim canlı tutacak sayın hocam. Kendini yetiştir ve bir de hikmet dershanen olsun. Başkalarını da islama bizlerden sonra sen kazandır inşaallah.

human46-1İnşallah hocam ilk zikirleri başladım ya latifun zikriyle inşallah devam ediyorum,

faviconallah yar ve yardımcınız olsun. Şu anda bir yazı paylaştım. Okumanı tavsiye ediyorum. Aklında tut. Her tür hastalık ve zafiyet için okunur. Okuma şekline dikkat et. Selam es selam

Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Vahiy (işaret) dili demektir” için bir yorum

  • 5 Mart 2018 tarihinde, saat 18:11
    Permalink

    Selam es selame Hocam merak ettim süflilerin alemine takılmak nasıl oluyor biliyorum günde yüz kere mesaj yazıyorum ama cevabını alınca da çok mutlu oluyorum

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir