Resmen bir mucize

Abdest Mucizesi

Resmen bir mucize

*Eûzü billâhi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Eşhedü en la ilahe illallah ve Eşhedü enne muhammeden abduhu ve rasûluh.

*Selam esse lame canım hocam. Siz ne kadar yüce bir zatsınız. Şuan hastanedeyim operasyon için gelmiştim. Doktor operasyona gerek yok, temizlenmiş dedi. Sizin söylediğiniz duayı ve esmaları okudum. Hocam günlerdir okuyordum. Bir de dua ettim rabbime ta gönülden; ‘’operasyonsuz kurtar beni bu hastalıktan’’ diye. Çok şükür rabbime eve gidince şükür namazı kılacağım. Allah’a emanet olun canım hocam. selâm es selame.

11:46
Selam es selame. Geçmiş olsun. Sevindim. Hastalığını da birilerine anlatır gibi özetler misin? Hastalık neydi, ne önermiştim, neler yaptın ne kadar sürede temizlendin.

*Hocam rahmimde et oluşuyordu… Bir kısmı düştü, bu etin, parça kalmış içeride. Operasyonla alınacaktı bugün. Çünkü durması kanserleşmesine neden oluyormuş. Geçen hafta size sorunumu yazdığımda, sağ elini kasıklarına koy; <la renci vela kanseri vela illeti illa şifa-i ya hayyul baki bi hayatil beka-i fil hayati> oku tavsiyeniz üzerine her gün okudum. Ya şafi, Ya nafi esmalarını da önermiştiniz, okudum… ‘’rabbim operasyona gerek kalmadan kurtar beni bu hastalıktan, yok et bu eti’’ dedim. Bugün doktor; “temizlenmiş, operasyona gerek kalmadı’’ deyince aslında şaşırmadım. Rabbimden bunu dilemiştim zaten. Şükürler olsun…????…ama hocam mucize gibi bir şey temizlenebilmesi için et düşmesi lazımdı, düşmedi, resmen yok oldu. Ellerinizden öpüyorum hocam selam es selame

-<DUALARINIZ OLMASAYDI NE İŞE YARARDINIZ> ayet meali. 

<DUA EDİN İCABET EDELİM>ayet meali.

<O ALLAH DUALARI İŞİTEN VE KABUL EDENDİR.>ayet meali

<BU indirdiğimiz KURAN her derdiniz için ŞİFADIR>ayet meali..


Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir