BIRAKTIM KENDİMİ DOKTOR MELEKLERE

 
 
*Euzü bikelimatillahit tammati min şerri ma halak.
Selam es selame canlar canı hocam, size bunları yazdıktan sonra işlemlerim devam etti Dediğiniz gibi kendimi bıraktım doktor meleklere. Gözlerimi rabbimin kucağında açtım ☺️????♥️♥️♥️
Yatsı namazımın farzının son rekâtında otururken ellerim hareketlenmeye başladı. Minik minik. Hiç müdahale etmedim babam. Selam verir vermez başım öne eğildi, eğildi, eğildi, hiç paniklemedim. İyice eğildi n’oluyor dedim, nereye gidiyorum. Ama müdahale etmedim, emin ellerde olduğuma inanarak. Başım neredeyse karnıma değiyor. Birden içime girdim sanki kendi içimi gördüm. Kollarım yana düştü. Avuç içi yukarı çevrildi dua vaziyetini aldı. Dua etmem gerektiğini anladım. Efendimize salavat ettim, defalarca hasta anacığıma dua ettim. Size, zülfikârlara, müminlere, iyilere. Özellikle Zülfikarların hepsi için müjdeler diledim ki ümidini yitirmesinler. Daha birçok şey, şu an aklımda değil. Uzun sürdü hocam. Başımdan birşeyler çekiliyordu, sanki sağ üst tarafı.
*Sonra Euzubillahimineşşeytanirracim. La yükellifullâhu nefsen illa vüs’ahâ lehâ ma kesebet ve aleyhâ mektesebet. Devamlı bu şekilde söyletildim, ama hepsi kalpten, defalarca söyledim. O vaziyette konuşamadığım için kalpten okudum. Sonra secdeye götürüldüm, oradan kalktım.
*Devamında sünneti kıldım, vitir ve vacibe geçtim. Tekrar son rekât oturuşta, ellerim yaklaştı birbirine. Selam verince sırtımda bir el hissettim. Biri yine aynı pozisyonda beni öne eğdi. Tekrar aynı şekilde ellerim dua hali aldı, başım öne, karnıma değmiş gibi eğdirildim. Yine aynı duaları ettim. Yine başım elektriklendi ve boğazımdan bir takım sesler duydum. Nefes aldıkça sıkışan nefesim ve alt çenem oynadı. Konuşur gibi ama ses yok, sadece hava çıkışı sağlıyordu bu durum.
Sonrasında rabbimle konuştum, seni çok çooooookkk seviyorumm dedim, durdum defalarca. Sonra ben de bileyim seviyor musun beni dedim. Ses yok. Zihnimde hiç bir şey… Bekledim bir süre. Hiç bir şey yok. Tekrar tekrar sordum, beni seviyor musun rabbim. Cevap alamayınca artık kalkmayı denedim. O anda secdeye götürüldüm. Nefesim açıldı. Tam kalkayım dedim, kalkamadım. Ayaklarımı komple hissetmiyordum. Sağ yanağım üstüne sıkıca bastırıldım. Yüzüm, ellerim var gücümle nasıl anlatayım ama hareket edemiyorum. Bir süre böyle kaldım. Gözlerimi kapattım, zemin dik vaziyete geldi ve sanki ben ayakta birine sarılıyormuşum gibi, ama sımsıkı duruyorum, öylece.
Jeton sonradan düştü, rabbim seviyorum diyor, sevgisini gösteriyor. Sonra bir şarkı, zihnimiz söyler ya ☺️ Başladım tekrar tekrar duyuyorum.
Bu ne sevgi ahhh
Bu ne ızdırap
Zavallı kalbim
Ne kadar harap
Nasibim olsun
Bir yudum şarap
Sun da içeyim
Yârim elinden
????
Dedim ya müdahale etmiyorum hocam, bıraktım kendimi. Sonra yanak, yüz, alın secdeye değdirildi ve ayaklar çözüldü. Kutlu bir gece sanki bana hocam, içim kıpır kıpır.18 lik oldum sanki. Sabah iş var, uyku kayıp. ☺️????♥️♥️????????????
Selam es selame iyi geceler can babam, Canım hocam, pirim, rehberim en güzele emanetsiniz ♥️♥️♥️
09:19
-Selam es selame Deryacan. Maşaallah barikallah. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillahi rabbelalemiyn errahmanirrahiym. Maliki yevmiddiyn. İyya kena’budu ve iyya kenestaıyn. Rabbim bütün zülfikârlar nasip etsin. Kuddus tahir esmaları ile her birinizi kutsasın tertemiz olarak mücadele meydanına çıkarsın. Zülfikar’ınız keskin olsun. Müminlere mazlumlara rahiym kâfirlere ve zalimlere kahhar olun. Güç ve kudretiniz arttıkça artsın. Ta ki Allah’ın nurunun tamamlandığı güne kadar mücadeleniz hiç bitmesin. Âmin.
Değerlendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BIRAKTIM KENDİMİ DOKTOR MELEKLERE” için bir yorum

  • 24 Temmuz 2019 tarihinde, saat 22:45
    Permalink

    MaşaAllah kardeşime????

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir