Duanın Anlık Gücü

25.11.2020
356
Duanın Anlık Gücü

Duanın Anlık Gücü

Hocam selamünaleyküm. Fark ettiğim bir şey oldu. Onu bir anlatmak istiyorum size. Dün abimin tayin işi vardı. Onun için gece özellikle dua ettim. Ve rüyamda abimi gördüm. İşte siyah takım elbiseli adamlardan birini öldürüyor. Bir evli ya da boşanmış kadın abimin peşinde falan. Tahmin ediyorum ki bilinçaltıma geçmiş yaşamdan kaynaklı şeyler.

Fark ettiğim de şu: Birine dua ettiğimizde onun adına bilinçaltımızda kayıtlı olan şeyler, bizde o ettiğimiz dua yoluyla temizleniyor. Efendimiz ‘in müminin mümine duasının makbul dediğinin hikmeti bu galiba. Başkasına yaptığın dua aslında kendine yaptığın dua dedikleri de bu galiba.PRŞ02:36Şeyma.

Hocamm. Zikirdeydim. Rahim bölgemden işaretler alıyordum uzun süredir. Şükür bugüne nasip oldu. Aynı Kâbe’deki gibi sağ elimi rahim bölgede tutarak Ya Rahim ya Şafi ya Nur Ya Fettah çektim bir süre. Rahmimdeki o yuvarlak nurun etrafını saran bir el gibi duruyor, bir yılan …Çekip aldılar şükür.
Bir sürü varlık uzaklaştırıldı. Nur da yüklendi.
Sonra saldırıya geçen çırpınan ejderha gibi ama yılan boyutunda varlık da vardı.

Sonra rahim bölgem incelendi bayağı. Ultrason gibi aynı. Sonra dikişe benzer bir şey gördüm ama nedir bilemiyorum. Sonra rahim v şeklinde duruyor zaten.

O v nin içinde Rahle ve üzerinde açık Kuran vardı.
Sonra bir zat geldi, oturdu, gözüktü sonra Kuranı kapattı ve gitti. Görüntü de gitti.

Ondan sonra fare başı gibi, kurt başı gibi bir şey öyle bir saldırıya geçti ki dua ederken tekrar zikre devam ettim.

Nas suresini okudum biraz. Tabi o esnada sancım da oldu. Bir şey oluyordu besbelli. Zikre devam ettikçe o görüntü kayboldu ama gitti mi o varlık bilmiyorum.

Ama sonra tekrar rahim bölgesi içi gösterildi, röntgen gibi. Yine esmanın görünmeyen o kuvveti rahimde kapalı olan bir yeri çizgi gibi, bahçe çiti gibi açtı. Sonra esmanın tecelli eden kuvvetiyle oradan da dışarı çıkardı bir varlığı.

Ayak topuk kısımlarımdan da anlıyorum ki buralar rahme bağlıdır. Ağrılar oluyordu hala oluyor. Bir şeyler buralara geliyor. Uyumak için gelen bile gösterildi. Nurdan eş olup uyandırılıp gönderilen varlıklar da çıkarıldı.

Bu rahmi nasıl koruyacağım hocam.
Ne kadar çok kirlenmişim. Zikir bittiğinde sırtımdaki ağırlık kalkmıştı ve rahatladım.

-Selam es selame Şeyma, Maşaallah barikallah, kerametlere, duanın, esmanın gücüne inanmayan, birçok müminlerin hem inanmasına hem de hasta olan yerlerine sağ ellerini koyarak, rablerine yönelip, kendi kendilerini şifaya kavuşturabileceklerini anlamalarına yardımcı olur düşüncesiyle, bu rabbimizin kerametini yayınlayacağım izninle.

Yeniden zikre başladığından buyana kat ettiğin mesafeyi biliyorsun artık. Bu arada ne kadar çok kusurumuz varmış da haberimiz yokmuş dedirten bir keşif olduğu da aşikâr.

Son yüzyılda dini islamdan uzaklaştırılan milletimizi yeniden dinine kültürüne kazandırmak için de zikirlere ihtiyacımız var. İnşaallah kendimizle ilgili sorunları bir an önce aşarız da ümmete ve milletimize dua etmeye başlayabiliriz. Biliyorsun başkalarına dua etmek aynı zamanda kendimize dua etmektir.
Çünkü hikmetullahta yapılan her dua veya beddua ilk önce duayı eden kişide gerçekleşir, sonra muhatabına gider. Rabbimiz ne kadar rahmeti geniş bir mevlamızdır ki hiç bir duayı boş çevirmez ama nefsimizin dışındaki kullarına edilen duaya hiç hicap yoktur.

Allah’ın izniyle artık düzenli namaz ve zikiri hayatımızdan çıkarmayacak, rutin işlerimiz haline getireceğiz, değil mi? Kardeşin hakkında gördüğün rüya da bu açık görüş keşfin de mübarek olsun. Durmak yok yola devam diyoruz. selam ve dualarla rabbime emanet ediyorum. Dualarımdasın, dualarında olmayı dilerim. Selam es selame.
Hacı Ali Bayram gönderdi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.