Tövbem ve ameliyatlarım

16.01.2019
12
Tövbem ve ameliyatlarım

Tövbem ve ameliyatlarım

*Hocam tövbenin bende etkisi daha farklı oldu anlatayım.

*Tövbeyi okumak işyerinde nasip oldu, duha namazı ile başladığımda ardından sadece sol göz alt kapağım seğirmişti. Öğle namazı sonrasında yaptım, vücudum içerden gelen bir baskı ile volkan gibi patlamaya hazır, ürpermeden öte bir elektriklenme ile sarsıldı. Tövbenin kısımlarını okurken oldu hepsinde olmadı.

*Diğer Zülfikarlardaki gibi rahatlama olmadı. İçimden bir şey çıkmaya, engellemeye çalışıyor gibi. Ellerim, vücudum, yüzüm, başım çok gerildi, kasıldı. Öyle böyle değil hocam, ben değildim. Tövbenin bitimine yakın azaldı, fatiha okudum, ardından Ayetel kürsi iyice normale döndüm. Hemen ardından sol alt kapağım hışımla ilgili seyirdi. İçimde celal cemalimi tövbe etmemem için engellemeye, tutmaya çalışıyordu, zorlayarak bitirdim tövbeyi. Her vakit namazının ardından yapıyorum tövbe duasını diğer vakitleri bekledim hepsi sonuçlansın ona göre bildirmek istedim size.

*Bu defa ikindi namazından sonra yaptım, işyerinin mescidinde, yalnızdım. Duaya başladım her kısımda değil paragraf devam ettim. Bazı kısımlara gelince bedenim öyle kasıldı ki, resmen celal etmemem için tutuyordu. Hocam sol tarafımda bi kasılma yoktu bu defa sağ tarafım çok kasıldı.

-Çünkü henüz celalın etkisindesin. Sinsice muradını gerçekleştirmek istiyordu.

*gerildi, gerildi, ellerime bakıyorum kıpkırmızı, nokta olmuş, karıncalanmış, resmen celal cemalimi engelleye çalıştı.

-Devam et. Tövbeni esas geceleri çok yap. Gündüz yapman şart değil.

*Zorlayarak kasılıp gerilerek bitirdim. Ardından fatiha okudum. Aynı gerginlik kasılma var. En sonunda Ayetel Kürside bitti normale döndüm. Ardından hemen sol alt göz kapağım seyirdi. Savunmamı yaptım. Akşam namazında eve geldim. Öğlen tüm vücudumdu, akşam solda birşey kalmadı kasılma yoktu artık, sağ tarafıma yükleniyor celal resmen tutuyordu celal yine fatiha okudum, kasılma geçmedi. Ardından Ayetel kürsi okudum, geçti normale döndüm. Yine aynı şekilde hemen ardından sol alt göz kapağım seyirdi. Sağ devrimi yaptım. Savunmamı bitirdim.

*Hışım an içinde işini bitirecek saldırıyor ancak cemalin güçlendiğinden tövbe etiğin için çaresiz kalıyor.

*Evet, tövbeyi bırakıp pes etsem sanki bedenimi bitirecek nefesimi kesecek ama mücadele ettim bitirdim cemalimin güçlendiğinin farkına vardım. Ama bende celalin etkisi çok fazlaymış hocam. Şeyma bacımda söylemişti daha önce bir yazısında doğru resmen savaşıyorum. Bu tövbe çok fayda ediyor hocam resmen Zülfikarları kurtarıyor. Çok şükür Rabbime. Rabbim sizden ve Zülfikar kardeşimden razı olsun çok büyük hizmetlere önümüzü açıyor Rabbim.

-Maşallah Barekallah.

*Eüzübillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve Resuluhu.

*Es selâmu aleynâ ala ibadillahissalihin Can Hocam, ellerinizden öperim. Öğle namazımı kıldım, zikrimi, tövbe namazımı, tövbe duamı yaptım, epeyce zorlandım, nefes nefese kaldığım için biraz dinlenip öyle yazıyorum Hocam. Hocam öğle namazı sırasında şu şekilde keşif nasip oldu. Namazımı kılarken seccademin bittiği yerde zeminde bir üçgen belirdi, kenarları yarım metre büyüklüğünde, üçgenin içinden yukarı doğru bembeyaz nur çıkıyordu.

*Üçgenin alt kenarı bana dönmüştü, sağ kenarında beyaz kıyafetiyle Şeyma bacım oturmuş nurun başında dua ediyordu, sol kenarında ise ismini henüz öğrenmediğim Tövbe duası nasip olan yeşil kıyafetiyle diğer azize bacım oturuyor nurun başında dua ediyordu.

*Ben namaza devam ederken üçgenin tepedeki ucuna doğru İmam Muhammed kardeşim karşıdan boşluktan yürüyerek geldi, sonra Ali Şahbaz bir tarafına, Fatih bir tarafına oturdu, arkasında diğer Zülfikar kardeşlerim geldiler oturdular, ben isimlerini zikretmiyorum ama gruba yorum yazan aktif Zülfikarları hemen arkasında gördüm, diğerlerini arkasında görmedim.

*Sonra öğle namazımı bitirdim, tövbe namazımı kılmak için niyetlendim ayağa kalktım, herkes ayağa kalktı. Tövbe namazına başlamadan önce Üçgen yok oldu fakat herkesin üçgene göre yönlerini yukarıda anlattığım şekilde sabitleyerek tövbe namazına durmak için ayağa kalktıklarını toparlandıkları kalbime ilham oldu.

*Daha sonra tövbe namazımı bitirdim, zikrimi yaptım, tövbe duasına başladım. Yaptığınız düzenleme ile duanın hangi kısmında Celalin verdiği tepkileri anlamam daha kolay oldu Rabbim sizden razı olsun elinizi gözünüzü bedeninizi şifa niyetine nuruyla şefkatiyle sarsın inşallah.

*Hocam daha önce dua metninin bazı paragraflarında zorlandığım yerlerden bir kısmında artık zorlanmıyorum, duamı ediyorum, bazı kısımlarda dua ederken bugün farklı tepkiler oldu, bir tanesi metnin “dilimden dökülen her küfür ve kötü söz için” kısmını söylerken celal dilimi yakaladı, “tövbe ediyorum, tövbe ediyorum, tövbe ediyorum” kısmını söyletmemek için, dilim o kadar kasıldık sertleşti, dilimi boğazıma çekmeye çalıştı, “Ya Rabbi yardım et, Ya Rabbi yardım et, Ya Rabbi yardım et.” dedim üç kere sonra dilim çözüldü, “tövbe ediyorum, tövbe ediyorum, tövbe ediyorum” kısmını söyledim.

*Daha sonra “bedduaların” kısmına geldiğimde çenem kilitlendi, ağzımı açamadım, “üzerimizden kaldırmanı diliyorum” kısmını Celal söyletmemeye çalıştı, zorladım açılmadı, inlemeye başladım, açmak için açılmadı, “Ya Rabbi yardım et, Ya Rabbi yardım et, Ya Rabbi yardım et.” dedim, çok şükür “üzerimizden kaldırmanı diliyorum” kısmını söyledim.

*Ayrıca “hastalıklarımın bedenimde oluşturduğu tahribatlar için” kısmına geldiğimde daha öncede olmuştu şimdide devam ediyor, belimden diz kapağıma kadar olan kısım kasıldı, karnım kasıldı, “tövbe ediyorum, tövbe ediyorum, tövbe ediyorum” dedim rahatladım. Daha önce olmamıştı, bu defa bazı kısımlarda ağlamak nasip oldu, rahatladım, Hocam bize nasip olan bu Tövbe Duası mucize Rabbimden, sonsuz kere şükürler olsun Rabbime, selam es selame Hocam. Rabbime emanet olun inşallah.

*Hocam ikindi namazımı kıldım, kılarken yine üçgen belirdi sağ tarafımda Şeyma bacım bu defa rahle üzerinde kuran açmış okuyordu, sol tarafımda azize bacım tesbih elinde zikir çekiyordu. Bu defa üçgenin içinde petrol fışkırması gibi yeşil nur çıkıyordu, etrafa saçılan. Namazı bitirdim, kerahet vakti girdiği için tövbe namazını kılamadım, zikrimi yaptım, tövbe duasına başladım. Yine bazı kısımlarda zorlanarak yaptım, kulaklarımı kapadım, ağzım açık kaldı, ellerim yana açılıp kilitlendi, dizimin üzerine yumuldum, Rabbimin şah damarımdan yakınsın kısmında elim boğazıma yapıştı sıktı nefesim kesildi ama hepsinde Ya Rabbi yardım et cemalinle nurunla sar yardım et Ya Rabbi dedim. Rahatladım, devam ettim. Celalle bu mücadelem sırasında Şeyma Bacımda Azize Bacımda başımda dua ediyorlardı, Rabbim ebeden razı olsun. Selam es selame Hocam. Serin Serin tarafından 18:05 itibariyle görüldü

-Maşaallah barikallah. Çok ayrıntılı anlattın. İlk fırsatta yayınlayacağım ki kardeşlerine fikir versin. Senin üzerinde daha fazla celali etki olduğunu tahmin ediyorduk da tahminden daha ileri olduğu bu işlemelerden anlaşılır oldu elbet var bir hikmeti. Gözlerinden öpüyorum. Selam es selame

*Hocam çok şükür benim ameliyatta başladı. Evvabin namazı sırasında bir kendime gelim birazdan yazarım.

*Maşallah Barekallah. Eüzübillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve resuluhu.

*Es selâmu aleynâ ala ibadillahissalihin Can Hocam. Hocam siz yoruluyorsunuz diye telefondan değil bilgisayardan hataları düzeltip yazıyorum artık. Çok şükür Rabbime benim ameliyatımda bugün akşam namazı sonrasında evvabin namazında başladı. Evvabin namazı kıldığım sırada secdeye gittiğimde ensemden itibaren alnımın başladığı yere kadar başımın arkasında bir işlem yaptılar. “sübhane Rabbiyel-ala” derken kaldıramadın başımı, ona yakın tekrar ettim devam ettiler, ne yaptıklarını anlayamadım ama başımın arkasında bir işlem oldu.

*Ardından kırattan sonra ellerimi salmışken, rükûa gidemedim, ayakta boyun çukurumdan itibaren boydan boya içimi açtılar, teslim ettim kendimi, gözümü kapadım, içimi açtılar göğsümü genişlettiler, organları çıkardılar zemzemde yıkadılar, o kadar hızlı oluyorduk, birde bir kaç kişi değil, en az sekiz on kişi, herhangi bir acı yok fakat enerji dalgalanması gibi oluyor, çok hızlılar bu yüzden merak edip gözümü açtım, işlem sırasında sürekli şükran Ya Rabbi dedim. Gözümü açtığımda şekiller net görünmeyecek kadar hızlıydı sayıları fazlaydı, hemen bitirip kapamaya çalışıyorlardı, ezan okundu bu sırada durdular sonra ezan devam ederken kapama işlemini yaptılar bitirdiler. Sonra karşımda Nün Mim Nün (Fatih) kardeşimi gördüm, Kalem Suresi okudu, sonra gitti. Çok şükür Rabbime, Rabbim ebeden razı olsun Hocam sizden, azize kardeşimden, Nün Mim Nün kardeşimden dua eden tüm Zülfikarlardan. Selam es selame Hocam. Serin Serin tarafından 20:17 itibariyle görüldü

-Maşaallah barikallah. Rabbim mübarek kılsın gelişmelerimizi. Elhamdülillah. Çok yoğunum, anla beni, kısa kestim diye gücenme. Mesele anlayana açık esasında. Selam es selame

Hacı Ali Bayram gönderdi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Emre dedi ki:

  Okunan duayı paylaş mısınız

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   tövbeyi de ileride paylaşırız inşaallah .takip etmeye devam ediniz.selam es selame

 2. Anonim dedi ki:

  Tevbe namazından sonra edilen duayı bizimle de paylaşmanızı bekliyorum Hocam selam es selame????