Sizler Seçilmiş Kişilersiniz - hacialibayram.com Sevgi yolu

Sizler Seçilmiş Kişilersiniz

18.04.2020
232
Sizler Seçilmiş Kişilersiniz

Sizler Seçilmiş Kişilersiniz , LÜTFEN DEĞERİNİ BİLİN

*Selam es selame babacığım; dün uykusuzluktan ve eşim fark etmesin diye zor yazdım. En son yazdığımı affedin lütfen
 
*Yatağa yattım; eûzû besmele ile birlikte bir anda kelime-i şehadet okunmaya başlandı ve ‘’bunu yaz’’ dedi rabbim.
 
*Babacım esnetmelere geçildi. Canım çok yanıyor, her yanımı asılıyorlar. Yerde yatıyorum kollarımı uzatıp çekiyorlar. Kolum yere paralel, hafif yerden yüksek… Nasıl asılıyorlar… İşaret parmaklarım değiyor sadece yere. O şekilde parmağım kıvrılarak olanca kuvvetle çekiliyor. Daha bir sürü hal oldu, şekilden şekle girdim.
 
*Baya zorlanıyorum bacağım. Belim de problemli, o nedenle daha çok ağrılı geçecek, belli ki. İkindi namazının farzında belim içe doğru bastırıldı, başım geriye doğru eğildi. İki kere böyle oldu gene secdede başım bastırılıyor, boynumdan. Yüzükoyun yatırıp belime gene aynı baskıyı verdiler. Kolumu, bacağımı kıvırarak bildiğiniz bir nevi vav haline geldi vücudum. Başımı da geriye çekiyorlar yavaş, yavaş dozu artırıyorlar. İki üç kere aynı hareketler yaptırılıyor.
 
*Sırt üzeri yüz yukarı yattım, gene ellerimi çekiyorlardı. Tavan yeşil oldu. Dalga dalga, sanki sinyal gibi, yeşil dalgalar gelip gidiyor sanki ve parlaklıklar vardı yanlarımda. Işık dalgaları vardı. Galiba onlar işlemleri yapan melekler. Yanlardalar, büyükler. Zikrimizi kısa tutmak zorunda kalıyorum.
 
*Bir anda gene kalbimden söylenmeye başlıyor, zikir de olmasam da;

“Rahman ve Rahim olan Allah ın adıyla. Elif lam mim ra. Bunlar Allah’ın ayetleridir. Allah’ın hidayet çağı yakındır. Müslümanlar altın çağını yaşayacaklar. Kâfirler istemese de Allah nurunu tamamlayacak” denildi.

*Olabildiğince aynı kelimeleri yazmaya çalışıyorum. İnşallah doğru hatırlıyorumdur. Allah’ım yanılmama izin vermez inşallah. ‘’Allah’ın hikmeti sonsuzdur. Allah hükümdardır. Allah vadinden dönmez. Rahman ve Rahim olan Allah birdir ve tektir’’ vb. devamlı söyleniyor. Bir anda içimde konuşulmaya başlıyor. Selam es selame. Babacım ellerinizden öpüyorum. Allah razı olsun sizden. Emeklerinize layık olmaya çalışacağım, inşallah… Ömür boyu.

*’’Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Elif lam mim ra. Aşk eyvallah, aşk eyvallah, aşk eyvallah. Ya rabbelalemiyn, erhamerrahimin, maliki yevmiddiyn.’’

Böyle arada geliyor babacım.
*Az önce şiiri okudum, bana hitap ediyor, tercüman sanki bana. Okuyunca aklıma geldi; bir gece, bir anda secdeye kapanıp istiğfar okumuştum, sayısız. Geçen haftaydı galiba. Sonra sağdan kabza edileceğim söylenmişti, korkmuştum. Ne olduğunu bilmiyordum, netten baktım iyi mi kötü mü? Onu da bilemedim. Ama şuan öyle miyim onu da bilmiyorum. selam es selame babacığım. Ellerinizden öpüyorum.

*’’Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Elif lam mim ra. Bizler hakikat yolunun yolcularıyız. Sizler seçilmiş kişilersiniz, lütfen değerini bilin’’

*’’Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. Elif lam mim ra. Bunlar hakikat denizinin sırlarıdır. Hakikat denizinden bir katredir.’’

(galiba ameliyatlar kastediliyor babacım. Çünkü ameliyat sırasında kalbimden söylendiler).
 
*Öğle namazında ellerim zikir efalindeyken öne secdeye doğru eğdirildim, iki büklüm kaldım. Sağ ayağımın altında ayak boşluğuna bir işlem yapıldı. Baya uzun sürdü. Canlı yapılıyor sanki. Hatta şimdi orası yanıyor. (hani dişçilerin kullandığı bir alet var ya ses çıkaran, dişi oydukları… Sanki öyle bir ses ve işlemdi) selam es selame babacığım. Ellerinizden öpüyorum.
 
*Bir de babacım, o celali zamanlarımda yapılan hareketlerin bazıları gene yapıldı. Muhtemelen o zaman benim reddettiğim, gitmelerini istediğim varlıklar bu ameliyat yapan meleklermiş. Bugün onu anladım. Zeynep Er tarafından 23:29 itibariyle görüldü.

-Selam es selame Zeynepcan. Maşaallah barikallah herşey yolunda inşaallah… Sağ tarafından kabz edileceksin buyuruldu ya… O sana en büyük müjdedir inşaallah…

Mümin olarak öleceksin vakti gelince. Yani Türkçesi cennetle müjdelendiğini bilmelisin biiznillah. Okurlar buraya kadar anlayacaklarını anlamış olmalı.

Allah’ın mesajları yerine muhatabına ulaşmış olmalı. Biz yine seni rabbimize emanet edelim ve yineleyelim;

durmak yok, şükürle, şevkle ve gönül huzuru ile yola devam.

İnşaallah rabbimiz zamaneye merhametini artırarak sürdürür, uyarılara ve müjdelere devam edilir…

Bizler de nasiplenir, aydınlanırız.

Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.