Büyü, sihir, kısmet bağlama

26.11.2016
506
Büyü, sihir, kısmet bağlama

Büyü, sihir, kısmet bağlama

human46-1İyi Günler Hocam,

Bugün “E lâ inne evliya allâhu lâ havfün aleyhim ve lâ hum yahzenun” zikrimin 40. günü. Ara verdiğim zikrime devam edeyim mi?

Bir de evlilik Hacet duasını günde bir oturuşta ebced hesabına göre okusak aynı sonucu alabilir miyiz Hocam? Çalışıyorum ve namaz sonralarında iki zikri bir arada götürmem imkânsız…

faviconSelam es selame, ara verdiğiniz zikire dönün. Tamamlayın… Sonra evlenmek için önerdiğimizi yaparsınız. Dinle yarışmayın diyor efendimiz, din sizi yener.

Öyleyse aceleye yer yok. ‘’Hikmette aceleye yer yoktur’’ derdi rahmetli hocalarım. Çok haklı olduklarını zamanla öğrendik. Artık eskisi kadar korkuların yoktur inşaallah. Selam es selame

human46-1Elhamdülillah Hocam, Teşekkür ederim. Şu an çok rahatım, inşaAllah tekrar meydana çıkmaz. Tamam dediğiniz gibi yapayım. O zaman hiç başlamıyorum diğer zikre…  İyi günler hocam

faviconİnşaallah bir daha olmaz ama olacak oldu. Hemen kalp üzerine sağ elini koyar bu ayeti okursun geçer. Unutma şeytan bizi ölürken bile terk etmez, kandırmaya çalışır. Nefis itaat etse bile şeytanda itaat yoktur. Tabiatı gereği ölümü öğrenirken de yanımızda olacak. Şeytan olmasa biz olmazdık. Dumansız ateş olan elektron olmasa proton olmazdı.

Şeytan(nefsimizin) ruhumuzun düşman ikizidir.  Selam es selam e

human46-1Hocam selamünaleyküm, Bugün Elifle birlikte Çumralı Emine’ye gittik.

Çok korkum olduğunu direk söyledi.  Hacdan gelen altın sarısı 40 anahtarlı bir tas var ondan bul bir şişeye 41 tas su koy o tasla, o suyu iç dedi.  Hocam bir de dediği, senin kısmetin bağlanmış, git bir hocaya okusun, açsın kısmetini dedi.

Cin falan görmedim sende dedi

Hocam sizin önerdiğiniz evlilik duası benim işime yaramayacak mı?

Benim öyle kafam karıştı ki ne düşüneceğimi bilemiyorum.

Vaz mı geçeyim evlilikten?  Nedir bu kısmet bağlanması.

Bıktım hocam artık, sürekli bu tarz şeyler duymaktan. Nedir benim bu nasipsizliğim… Elimi nereye atsam kuruyor.

Selam es selame Gülten Hanım.

faviconSon 30 yıl içinde bu cahil millet bu kısmet bağlama, sihir büyü gibi şeylere öyle bir girdiler ki mahallede, akraba arasında birbirine bu pisliği yapmayan kalmadı. Bunun da %90 ı kadınlar tarafından yapıldı.

Kocam beni daha çok sevsin ilgilensin, bakalım filan erkek bana iltifat edecek mi, gibi yapılanların yanında, birbirinin mutluluğunu kıskananlar, ara bozmak için de hadsiz hudutsuz çirkinlikler yaptılar. Sonunda geçimsizlikler, boşanmalar, mutsuzluklar toplumu zehirledi. ”Çalarsan çalacaklar senden de alacaklar” ilahi kuralı gereği her büyü, sihir, kısmet bağlayan kadına, onlarca karşı saldırı yapıldı. Bu işleri organize eden, zararlı negatif güçlere fırsat verildi. Dolayısı ile toplum kirlendi.

Bu yüzden biz zikire başlayan herkese önce arınma duasını yaparak temiz bir sayfa ile yola çıkın diyoruz.

Siz bu kadar zamandır zikir çektiniz de derdi teşhis edip derman aramaya başladınız. İnsanların ekserisi içinde bulundukları ortamın farkında bile olmadan debelenip duruyor. Koca yahut kadın değiştirerek mutlu olacağınız sanarak zinaya yaklaşıyor, fırsat çıkarsa fiilen zina yapıyor, iyice batağa batıyorlar.

Bu konu birkaç makale ile ancak anlatılacak kadar ağır bir meseledir. Bu makaleleri yazmış olsak bile hedeflenen kişiler okuyacak seviyede değiller. Okusalar resmi bir sihir- büyü çözen hastane benzeri kurum yok. Öyleyse neredeyse çözümsüz gibi duran bir derttir bu.

Yapmanız gerekenleri özel doktorunuz gibi biz sizlere telkin ediyor yol yöntem öğretmeye çalışıyoruz. Bu sayfayı da bu nedenle açtık. Büyük fedakârlıklarla yayını sürdürüyoruz. Yapabildiğimiz ilacı söylemektir. İçmeyene zorla içirmek gibi bir imkânımız olamaz.

Kur’an bizi sağlıklı ve mutlu yaşamaya çağırıyor.

Âdemoğlu inadına kurandan uzak durmaya çalışıyor. Yaramaz çocuklar gibi önce her uyarıya rağmen gidip kirlenecek sonra da ağlamaya başlayacak.

Cümlelerinde isyan var, bezginlik var, mutsuzluk var. İşte şeytanın yapmaya çalıştığı da budur… Kurtulmaya çalışmanı bile engellemek istiyor.

Bizim önerdiğimiz evlenme duası, marifetullah çerçevesinde denenmiş, doğruluğu ispatlanmış bir kurtuluş reçetesidir. Yaparsan kurtulursun. Yapmazsan halin devam eder.

Biz ne önerdik, şeytana değil, âliye / veliye değil Allah’a, rabbimize yönelin, ‘’ çarığınızın ipini bile isteyin’’ dedik, değil mi. Bunun ötesi var mı?

Kuran aklını kullanmayanların üzerine pislik saçarız buyuruyor.

Allah yokmuş gibi yaşayan bir toplumun çökmesi, çürümesi haktır.

Çözüm hakka teslim olup emirlerini, yasaklarını olması gerektiği gibi yaşayarak merhamet dilenmektir. Selam es selame

human46-1Hocam isyan değil ama moralim çok bozuldu. Çaresizlik çok zor bir durum. Neden birilerine muhtaç olarak yaşamak zorunda kalıyorum. Kendi duamı kendim etsem olmuyor mu? Kısmetimi açmayı sadece bir başkası mı yapmak zorunda… Açan da kapatan da Allah değil mi? Benim sadece Rabbimden istemem gerekmez mi? Kime gittiysem gel okuyayım diyo dünya kadar da para istiyorlar. Hiç kimseye güvenim kalmadı.. . Tamam Hocam siz ne derseniz onu yapıcam dediğiniz duayı eksiksiz olarak yapıcam ve tevekkül edicem. Evlilik nasibim de yoksa zorla yaratacak değilim. Ben duamı edip sonucunu Rabbime bırakıyorum inşaAllah

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Büşra dedi ki:

  Selam es selame hocam ben de zamanında çok sıkıntılı idim ama içimdeki sıkıntının sebebi nedir bilmiyordum sonra İnternetnet sıkıntı geçiren dua bulup okuyum dedim meğerse sıkıntı duası diye geçen dua sıkıntı yapan bir dua imiş neysr zaten içimden bir ses “bu duayı okuma çok yanacaksın” dedi ben de inadi okudum aman Allahım sonra bir sesler duymaya başladım sormayın gitsin yani olmayan sesler duyuyordum sonra nete tekrar baktığımda o duayı bulamadım bana dediler ki beyninin sağ lobu yandı cidden böyle bişey olabilir mi hocam

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   sen bileceksin..yaşayan sensin..inadına yapılan işle böyledir.

 2. Mehmet dedi ki:

  Selame es selame Hocam. afiyettesinizdir inşaAllah. İki yıldır benim ve eşim için herzaman birçok şey ters gitti ve hala ters gidiyor. Eşim hastalandı. Ben 9 aydır işsizim. Eşime rüyasında iki kez büyü yapıldığına dair şeyler gösterildi.
  Sizin veya sitenizi takip eden arkadaşlarımızdan İstanbul’da güvendikleri takva ehli büyü bakım işiyle ilgilenen bir alim var mı ? Varsa cep telefonunu yollamanızı istirham ederim.

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   selam es selame…dua et..rabbimiz iyi olacak hastanın ayağına getirir doktorunu..Çok tövbe istiğfar at..Madem bu kadar terslik var.21 gün süre ile işlerimin ve hayatımın düzene girmesi niyetiyle rabbim sen herşeye kaadirsin diye niyet ederek çoraplarınız ters giyinin.içini dışına çıkararak yani..şeytanın başına bir çorap geçirin.İhtimal o size benzerini yaptı,ki hayatın normal akışını değiştirdi.allah yar ve yardımcınız olsun..
   selam es selame