Örümcekler görüyorum

30.09.2018
20
Örümcekler görüyorum

Örümcekler görüyorum

Gözümün önünde örümcek gibi geziyorlar
 
*Eûzü billahi mineşşeytanirracim, Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü en lâ ilâhe illallâh ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve resülüh.
 
*Selamünaleyküm pirim. BU AKŞAM VE YATSİ NAMAZIMI işyerimde tır şoförü bir arkadaşımı mescide davet ettim, cemaat namazı kıldırdı, 2 kişi Rabbim kabul eyler inşallah. İmamlık yaptı bende ona uydum imama deyip eda ettim namazımı. Can pirim namazda ufak çay bardağı şeffaf temiz boş bardak, içinde bir el bardağın, bardağı temizliyor, yıkıyor sanki ama su filan gözükmüyor. Ayrıca camideyim dedim ya önceki keşfimde gerçekte cuma namazında idim. Yakaza ya hocanın hutbesini dinlerken düştüm, ya latifun zikrimizde. Yatsı namazında başımın içinde bir karıncalanma oldu bir ara.
2 EYLÜL 18:55
*Eûzü billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü en lâ ilâhe illallâh ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve resülüh. Selam es selame pirim, Nasılsın inşallah.
Yakazada şimdi ağırlık çöktü, katlanmış, istifli bir şekilde havlular gördüm, yüz havlusu. Namazda da yakaza da silindir üstünde halı gördüm, halı hareket ediyordu, makina bandı üzerinde, silindir üstüne yolluk halı akıyordu.Selem es selame pirim
*2 EYLÜL 21:47.Eûzu billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü en lâ ilâhe illallâh ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve resülüh.
 
*Selamünaleyküm pirim. Yatsı namazı farzı kıldım, biter bitmez bir nurdan bir AT pirim. Bismillahirrahmanirrahim… Nurlar içinde, kulakları vücudu belli, üstüme doğru geliyor. En son yakınıma gelince yeleleri nurlar içinde belli oldu… Estağfurullah tesbihi çekerken. CAN PİRİM, selam es selame. Tüm zülfikârlar kardeşlerime selam esse lame
 
*Pirim duamda seni andığımda okul defteri belirdi.3 fasikül. Duamda ilk emsal Hüsna 99 ismi şerifin hürmetine dediğimde ufak oyuncak Araba tekeri belirdi teli de var. Ama Ayetel kürsi kuran kerim hürmetine duamı niyazımı kabul eyle yarabbi dediğim de büyük araba lastiği belirdi yuvarlanan hareket halinde. Selam esse lame pirim.
 
*Sağ devrinde havada asılı fener ve havada asılı gri parlak nur içinde anahtar takım anahtarı olur ya tamir için anahtar feneri içine alıyor sıkıyor, havada nur içinde. Salavat çekerken ŞANLI TÜRK BAYRAĞIMIZ ARKASINDA güneş var, güneş öyle bir vuruyor ki hilalinden tanıdım bayrağımızı. Selam olsun tüm ümmeti Muhammed’e. Ellerinden öperim pirim. Selam olsun zülfikârlar can kardeşlerime. Selam esse lame
 
-Selam es selame muratcan. Maşaallah barikallah. Semada ay ve yıldızı nur halinde gören zatlar bütün sıfatullah ile tevhidin ilk merhalesini yaşarlar. Bunun anlamı okudukları zikirlerden bütün sıfatullah etkileniyor, her yaptığı dua ve zikir iki cihanda değişime sebep oluyor demektir. Yani azizim biiznillah sen ümmetin insanlığın dua erlerinden birisi oldun, rabbimizin dostları arasına adını yazdırdın şükür. Bu mevkiinin sorumluluğunun idrakinde olmanı rabbimizden dilerim. Asla olumsuz dua, celali esma okumamalı, efendimizin sünnetine bağlı kalarak âlemlere rahmet olmalısın. Bütün Zülfikarlara nasihatimiz vasiyetimiz budur ki katiyetle beddua etmeyesiniz. Bu kâfirler bile olsa beddua etmeyesiniz. Türkiye’de edilen her dua öncelikle Türkiye’de tecelli eder. Sınırlar sıradan şeyler değildir. Her milletin velileri vardır.
 
*Eûzü billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü en lâ ilâhe illallâh ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve resülüh. Selamünaleyküm pirim. Ağlıyorum şu an mutluluk mu desem ne desem bilmiyorum kelimeler bulamıyorum rabbime sığındım her daim nefsime karşı güç ver Yarabbi diyorum.
<Duamda ilk emsal Hüsna 99 ismi şerifin hürmetine dediğimde ufak oyuncak Araba tekeri belirdi tellide var ama Ayetel kürsi kuran kerim hürmetine duamı niyazımı kabul eyle yarabbi dediğim de büyük araba lastiği belirdi yuvarlanan hareket halinde> Bu keşfinden anlamalıyız ki 99 esmayı çekmek tarafsız etki eder. Bir şeyi değiştirmeye, herhangi bi gelişmeyi sağlamaya yetmez. Küçük sevabı olur. Çocukların oynamasından hâsıl olan iyilik gibi… Olsa da olur olmasa da ama kuran ve Ayetel kürsinin etkisi bambaşka çünkü değişim hayra dönük olarak istenmiş olur. Bu her aklıselim kardeşimize ibret bir keşiftir. Bunu ben söylesem şeytan vesvese verir imanı zedelerdi. Dikkat ederseniz rabbimiz benim sizlere aktarmam gerekenleri yine sizin keşiflerinizle her yerden her candan her makamdan bildiriyor ki bu bir kişinin fikri keşfi değildir. Her birimizin kalpleri yed kudretinde olan rabbimiz bize işleri kolaylıyor. İblisi gelişmelerinizden uzak tutuyor.
 
*İyi kötü nefisi naçizane bir nebze olsun tanımaya başladık inşallah Rabbim katarından didarından hak yolundan ilminden hikmetinden tarikatından şeriatından sohbetinden muhabbetinden ayırmasın bizi CAN PİRİM
 
-Sanırım ya latifün zikrindesin. Doğru mu?
 
*Doğru pirim ya latifun zikrindeyim.
 
-Maşaallah üç fasikül beyaz defteri almanız beratınızı aldığınız anlamına geliyor.
 
*Bayağı oldu kaç 40 saymadım, sadece senin dediğini yaptım.
 
-Müjdeler olsun. Seni duama aldım o zaman. Artık sana süfliler bana yapabildiği kadar eziyet edebilir.
 
*Okul defteri olur ya pirim, Türkçe defteri gibi beyaz. Kuran ı Kerim çok geliyor nur olarak gözüme.
 
Estağfurullah. Estağfurullah. Estağfurullah. Nefsimi hayatımı kudret elinde tutan Allah’ım şahit olsun ki gayretinizin yanında bizim nazımız da beratınızı almanızda etkilidir inşaallah. Her biriniz için nefisleriniz kadar istiyorum kurtulup milletin cemal velileri olmanızı. Celalın elinden kurtulmanızı. Güdüğün gibi en güzel örnek sensin. Nasıl bir maceradan sonra celalden cemale geçtiğini en iyi sen biliyorsun.
 
*Pirim,Bir şey hissediyorum, vesvese veriyor, namazda eşime karşı çok vesvese. Bugünlerde saldırı var.Geçende yazdım sana pirim.2- 3 gün önce hissediyorum çakralarım da uyarı veriyor duaya sarılıyorum.Vız geziyorlar Rabbim yardım ediyor inşallah çok şükür. Bin şükür elhamdülillah
 
Keşke edebi yanın hikâye yazarlığın üstün olsa da kendi hikâyeni ibret olarak yazabilsen zihinlere kazıyabilsen. Ama bu da yeter elhamdülillah. Arkadaşlarımız bilmiyorlar ne kadar paylaşım yaptığımızı. Sadece senin maceran bir kitap olurdu vaktimiz olsa temizletip, editleyip yayınlasaydık.
 
*Pirim darına durdum 2 kez. İlkinde rabbime sığındım, yalvardım kışın, hatırlarsın beni. Muskaları sayende nur içinde yaktık muska taşıyordum yani. Rabbime şirk koşmuştum ama bilmiyordum günah çok büyük günah
 
On binlerse sayfa var, sizlerle yaptığımız yazılardan oluşan. On tane editörüm olsa yetişemez. Ne hikâyeler var. Ya rabbi sen bize ne büyük muhteşem bir hayat bahşettin. Birçoğunu yazsak bize deli derler, akıllar hayrete düşer. Allah mucizelerini saklamak zorunda kalıyorum. Uçuk kaçık bulurlar, okumazlar diye.
Aynen pirim aslında admin diyorlar ya, el verir gibi. Sana inanıyorum pirim. İnancım tam. İlk başta yazılarınız tuhaf, deli saçması geliyordu, inan pirim. Ama sen kırmadan dökmeden kapına geleni yardım ettin. Allah rızası gözeterek herşey bu ölçüde yürüttün. Hak senden razı olsun şahsım ve zülfikârlar can kardeşlerim adına.
 
-Zülfikar kardeşlerim bizim gurupta paylaştıklarımız bile okumuyorlar. İlim arayışları zayıf maalesef. Kendimle kıyaslayınca her birinizi çok tembel buluyorum. Bu kadar kolay bilgi varken nasıl olur da kaçırdılar diyorum. Demek ki ilme karşı herkes aynı açlığı duymuyor. Hiç birisinin de editörlük yapacağına kalbim itimat etmiyor. Yetişemezler. Tembeller.Bir editörüm var altın kalpli ona da özelleri gönderiyorum. Ona gönderip temizlettiklerimi çok özel yetişenlere vermeyi düşünüyorum kabullenmesi zor tecellilerin ilimlerin toplamı olacak.
 
*Sen ne diyorsan odur pirim kalbin yüreğin doğru söyler can pirim.Bu kadar emek yorulmuyor musun pirim geçen gündüzün belli değil.Hatırlarsınız inşallah beni engelleyecektiniz nerede ise. Nereden nereye ışık oldun bize pirim. Geçen cuma namazımda gördüğüm o 2 nur pirim neydi o can pirim.
 
-Allah’ın izniyle zikrimizi değiştiriyoruz. Muratcan. Bundan böyle ilim irfan ve tahkiki iman dileyelim rabbimizden… Genelde herkese temizlenir temizlenmez verdiğim ”Rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imanen ” yatını okumaya boşal. Latıfün zikrini aklına düştükçe zikretmeyi az da olsa sürdürürsün.
 
*Tamam, pirim inşallah rabbimin izniyle.
 
Allah’ın izniyle ümmetin ve milletin kurtuluşuna kilitledim kendimi. Gerçek zafer binlerce dua eri yetiştirmekten geçiyor. Kendimi kopyalamak istiyorum sanki. Biz gittikten sonra da meydan iblise kalmasın istiyorum. Marifetullah ile hizmet eden bir evliya ordusuna teslim etmek istiyorum ülkemizi ve ümmetin hak ve hukuklarını…Çorbada tuzumuz olsun, gök kubbede hoş bir seda kalsın inşaallah. Yedi vakit namazdan asla taviz yok. Allah korusun düşüşe nüzul ve sukuta izin vermemelisin. Sadece ya latifun değişiyor. Sonunda yakayı celalden kurtardın inşaallah. O bizi hiç terk etmez âmâm işin kolaylaştı inşaallah.
 
*Âmin. İnşallah. Şimdi yükümüz daha çok pirim yeni başlıyoruz, inşallah.
 
Hasbunallah ve nimel vekil Vesveseye karşı nasıl davranacağımızı bir yazımızla açıklamıştık. Onu bul ve oku. Her zaman uygula. Şükür namazı kılabilirsin. Kevser ve ihlas ile kıl. Dualarından eksik etme bizi. Selam es selame
 
*Pirim beni mutlu ettin gönül köşküme Hakkı yerleştirdin…Himmet senden, gayret bizden .selam es selame. Duamdasın pirim. Allah kabul etsin.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Selamün aleyküm Hocam heyecanla blogu açıyorum yeni yaziniz var mı diye.Bir yazıyı bir değil bir kaç kere okuduğum oluyor dua ediyorum takipteyim sizin kadar olmasa da .belki bende fazlaca meraktayim gibi geliyor hayirlisı… Rabbim kabul eylesin duamizi zikrimizi sizi seviyoruz dua ile

  1. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   selam es selame…

  2. Hacı Ali BAYRAM dedi ki:

   gemiş yazılarımız da okuyun,inşaallah ufkunuz açılır inancınız güçlenir.selam ve dua ile.