Allah var keder yok deyiver

18.11.2016
155
Allah var keder yok deyiver

Allah var keder yok deyiver

human46-1İyi günler hocam; yazılarınızı okuyorum. Namazlarımı zaman buldukça kaçırmamaya dikkat ediyordum, rüyamda iki esma verildi, ikisini de okunmaya çalıştım.

Çok garip bir rüya gördüm, türbe başında fatiha okudum, türbe Vedud hz ninmis

Araştırdım gerçekten Vedud hz varmış. Çok etkilendim.

http://www.hacialibayram.com/sizin-icin-sectiklerimiz/zikre-ilk-adim-zikir-ve-adabi.html

faviconSelam es selame Beyza hanımefendi. Yazıyı okuyun lütfen; inşaallah benimserseniz düzenli zikir yapalım ve o vedud esmasını da vakti gelince çekelim.

human46-1İyi günler hocam çok değerliymiş verdiğiniz zikir; anlamına baktım.

İçimdeki vesveseleri bir atabilsem, çok güzel olacak her şey inanıyorum.

Talihsiz bir olay yasadım. İşletmem şu son olaydan sonra hep zarar etti, toparlayamadım.

Her gün dua ettim sabaha kadar; son üç ay varımı yoğumu götürdü. Ailemi de zor duruma düşürdüm. Şimdi her namaza durduğunda neden yardım etmedin isyanı beliriyor kafamda.

Dükkânı devrettim ama bir yığın borcu var. Namaza durunca istemeden de aklıma geliyor ağlamaya başlıyorum.

Nasil yenerim bu vesveseyi? Size bunu yazıp yazmamakta kararsız kaldım

Şimdiye kadar her sorunumu içimde hallerdim ama her gün günaha gidiyorum diye korkuyorum. Herkes kazanırken ben kaybettim.

faviconHerkes kazanmıyor. Size öyle gelmiş. Çevreniz sizi yanıltmış.

Gönderdiğim yazıyı okudunuz mu? Bir zikir yapmak isteyenlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çok yoğunum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. İsyan derdi artırır. Suçu nefsinizde arayın. Öyle diyor efendimiz, ‘’dertleriniz günahlarınızdan ötürüdür, tövbe ediniz.’’ selame es selame

human46-1Ya latifun zikrine başladım dun. Bir de Estağfurullah okuyorum, sizin yazınızdaki gibi. Beyhan

faviconÇok güzel. Maşaallah barikallah, rabbim yar ve yardımcındır inşaallah. Salâvatı okumayı da ihmal etme. Yazıları yeniden oku ve ince ayrıntıları kaçırmamaya çalış. Hatasız çalışan hedefine erken ulaşır. İmkân buldukça duygu düşünce ve gelişmeleri yazmayı ihmal etme. Görüşmek üzere Beyhan Hanım. Her şey düzene girecek meraklanma. ‘’Allah var keder yok…’’ Belki ileride bu günleri şükürle karşılarsın… ‘’Bir kapıyı açmadan eldeki kapıyı kapatmaz rabbimiz.’’ ‘’Şah damarında daha yakın olan Rab kuluna zulmeder mi hiç.’’ Bir bildiği vardır diyebilmeli, anı hakkiyle yaşamalısın. Biz benzer ne felaketler gördük, geçtik. Tam dokuz dükkân kaptım. Şimdiki dükkânım sizlere SERSEBİL HİZMET veriyor. Selam es selam e

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.