Rahmân olan Allah arşa istivâ etmiştir

30.08.2020
116
Rahmân olan Allah arşa istivâ etmiştir

Rahmân olan Allah arşa istivâ etmiştir

*Selam es selame babacığım; Allah emretti, ‘’ Sevgili kulum hacı ali bayramın tahtı hiç bir zaman sallanmayacak’’ Biz de imam muhammed, serin serin, ali şahbaz abim ve ben kral tahtınızın dört ayağını her birimiz yere sabitledik. Her ayağında ‘’dokunulmaz’’ yazıyordu. Cemal kemal, zamanın imamı hacı ali bayram illallah yazılı tacınızı takıp tahta oturdunuz. Sadık muhafız melekler, ‘’Rahmân olan Allah arşa istivâ etmiştir’’ ayetini okudu. “imam muhammed abime not; insan insandır, Allah Allah’tır öğrendim”

*Bizlere ‘’ böyle daha güzel oldu evlatlarım’’ dediniz. Zülfikâr kardeşlerim sırasıyla size ikramda bulunuyordu. Keşfin devamında ayağa kalkıp yürümeye başladınız. Her adımınızda yerler sallanıyordu. Yerde ki karıncalar dahil cümle alem saygı duruşuna geçmişti. Yanınızda gelmemi emrettiniz. Sizinle izzet ve şeref içinde, cesurca, gökte beş bin nişanlı meleğimle yürüyordum. Halkı selamladınız. Kötü niyeti olanlar beni gördüklerinde ölüm baygınlığı geçiriyordu.

*Ufuktan mesaj getiren bir atmaca geldi. Mesajı okumamı istediniz, şöyle yazıyordu: <Selamun Kavlen Mir Rabbin Rahim. Hacı ali bayram ve zülfikârlar Allah’ın yüceliğine şahitlik edip iman ettiler. Onlar için katımda hayal edemeyecekleri mükafatlar hazırladım. Beni sevmeleri, içtenlikle bana yönelmeleri onlar için iyi olacaktır. Hatırınıza gelen olumsuzlukların hiç biri gerçekleşmeyecek. Sizlerden istediğim geleceğe ümidinizi sağlam tutun, benim samimiyetime güvenip dayanan hiç bir kulumu yarıda bırakmam. Bu günden itibaren uzun bir süre afiyetimde olacaksınız. Aşkımızı doya doya yaşayacağız. Lütfen tadını çıkarın… vesselam

-Selam es selame Serkancan. Maşaallah barikallah on muharrem aşure gününde bundan daha mükemmel bir keramet düşünemezdim. Alemlerin rabbi Allah’a hamdü senalar olsun. Razı olacağı kadar şükürler ederim. Ve teker teker bütün zülfikârlara şu saat itibari ile müjdeler olsun inşaallah, kadrini bilmeyi her birimize nasip etsin mevlamız. Bu keşif dahi üzerine yorum yapmadan her bir Zülfikar’ın ve okurun anlayışına nasibine havale ediyorum. Diğer keşiflerle bağlantılarına dikkatinizi çekerim. Serin serin kardeşin de aşağıdaki mesajı göndermişti…Nasıl aynı gün zikrimizin değişeceğini hissetmişler…anlatıyor. Başka zülfikârlar da benzer ifadelerle bu zikri bir gün önceden dillerine düşürmüşler maşaallah. İnşaallah beklenen günlerin çok yakın olduğunu hissedenler de çoğaldı. Maşaallah .

*Selam es selame Hocam. Maşallah Barekallah. Birkaç gün önce “Ya Hayyul baki bi hayatil beka-i ve bi dul el ömrü fil hayati” esmaları ne güzel esmalar. Keşke bunları zikir olarak okuyabilseydik demiştim. Duam tecelli etmiş Alperen annemizin keşfinde inşallah. Rabbim neylerse güzel eyler. Zülfikarların her sözü Rabbimin kelamı olduğunu bir kere daha idrak ettim, inşallah. Rabbime emanet olun. Ellerinizden öperim. Serin Serin

-Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.