La ilahe illallah

28.12.2022
626
La ilahe illallah

La ilahe illallah

Selam es selame hocam 
Hayırlı huzurlu akşamlarınız günleriniz olsun.
Hocam dün gece rüyamda eski Türk halk müziği sanatçılarından birisi, aşık Mahsuni şerif olabilir, bizleri eleştirel tarzda bir şiir yazmış kendi dilinde, eski Türkçeyle. Siz de aynı dilde bir şiirle karşılık verdiniz kendisine. Sözleri şu anda unuttum. Senin gibi düşünüyoruz manasında çok hoş sözlerdi.
Dünkü bir görüntüde tekerlekli sandalyede oturuyordum, bir merdiven başında, sol tarafımdaki parmaklıklardan tutunarak ayağa kalktım.
Bugün de bir kaç saniyeliğine gözlerimi kapamıştım; yine bir UFO gördüm, yuvarlak yassı şekildeydi.
Selam es selame 
-Selam es selame ; bilmukabele. UFO görüntüleri ruhani varlıklara ait, cin(iyi-negatif) veya melek (pozitif varlıklar) olarak düşünülmelidir. Biyolojik canlılar olarak değil  Gözlemlerini bu şekilde incelemeli, mesajlarını anlamaya çalışmalısın. Durugörü veya keşif yahut rüya şeklinde değerlendir. Bu arada rüyaların hayırlara gelsin.
*Evet, biliyorum. Bir kez gösterilmişti. UfO’yla gelenler ruhaniydi.
-Başka başka dünyadan gelen biyolojik varlık diye bir canlı yok. ‘’Allah’ın kanununda bir değişiklik göremezsiniz’’ ayeti hükmünce Fizik yasaları asla değişmeyen, evrenin tekrarlanabilir mutlak sabitelerdir. Allah birdir. Tektir. Parçalanmayan bir( bütün- küll) varlıktır, cüzler bütünden ayrı olamaz, bütünün cüzleridir. Vücudun organları, hücreleri gibi düşün. Cüzz ( irade) dedikleri küll’ün cüzüdür.
*Evet hocam anlıyorum, fakat halâ tam olarak idrak edemediğim bir konu var. Ben son süfli saldırısına uğradığımda, süfli fiziki olarak yanımdaydı. Bizim boyutumuza nasıl geçmiş olabilir.
-Her varın aslı Hakk Teâlâ in nurundan başkası değildir Varlıkların şekil ve sıfatlarının ayrı ayrı olması özlerinin birliğini gizlemez, kudretin azametini ve ekber ve üstünlüğünü anlatır. Bilimsel olarak kabul ederiz ki fizikte hiçbir şey yoktan var olamaz, var olan yok olamaz. Varlık olarak enerjinin türevlerini sıfattan sıfata salınımını izleriz. Süfliler bazı varlıkların bedenini taklit edebiliyorlar, dinler ve bilim artık bunu kabul ediyor.
*Normalde bilincim yarı açık haldeyken keşifle rüya arası durumda olurdu. Anladım.
-Akıl oyunları… ‘’Akıl akıl deme bana, hangi akıl derim sana’’  Günümüzde efsaneleri yıkan gerçeklerden biliyoruz ki Göz yanılır, kulak yanılır, duygular yanılır, beş duyu ve inançların verileri ile hüküm yürüten, karar üreten akıl yanılır.
*Süfli kızımın vücuduna girmiş, onun sesini kullanıyordu. Fakat daha sonra yataktan kalkıp baktım; kızım başka odada uyuyor. Yanıma hiç gelmemişti.
– Cisimlerin varlığı, görünürlüğü (zikirleri ) titreşimleri sayesindedir. Titreşim değişir var yok olur; yok var olur  Az önce zahir (görünen) an içinde titreşim değişir dalga boyu farklılaşır ,görünmez hissedilme duyulmaz,batın(zail-kayıp-gayb)olur.
*İdrak etmek zor
-Aklın sınırlarını zorlayan herşey idrakten sayılır. Çünkü ‘’yaratanın zatını idrâksızlık idrâkin ta kendisidir.’’
*Bir daha yaklaşamadılar neyse ki. Sizin söylediğiniz sirkeli suyla yapılan uygulamadan sonra görünmediler.
-Sirke ile birliktelik sürekli olmalı. Sirke mükemmel bir dezenfektandır, sindirim sistemi düzenleyeni, şifadır.
*Mesela birisi Allah’a suret verse ben de yadırgardım. Fakat iki kez konuştu benimle, dokundu, yardım etti. Eli var desem eleştirilirim kesin. Ama tarif et deseniz, edemem, sonsuz enerji…
-Her varda bilfiil açık / örtülü vardır  Asla gafil olma. O var, başkası yok demektir; La ilahe illallah  Vesselam.
*La ilahe illallah 
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

 1. 💓 dedi ki:

  Selam es selame
  Hocam bu arkadaşın keşifleri nedense inandırıcı gelmiyor bana?
  Hepsini tek tek okumuşumdur Nefsani gibi duruyor

  1. admin dedi ki:

   dileyen inanır dileyen inanmaz. Ne kadar akılcı yahut kabul edilebilir olmasına bakarsın. Kimsenin niyetini kalbini yazdıklarını yargılamayız.Yalan rüya uyguranların halini yusuf as. kıssasında okuduk değil mi. yalan rüyanın yorumunda öleceksin denilen öldü, bağışlanıp yeniden işine döneceksin denilen gerçekten işine döndü. selam es selame

  2. Katre dedi ki:

   Bence doğru yazdıkları, anlattiklari şeyleri anlatan çok var. bir hocada Allah eliyle bize çay verdi demisdi , nasıl izah edebilirki bir insan bunu yaşamayan birine. Rahmani yada şeytani tabii bunu biz bilemeyiz ama yaşıyorlar bunları

  3. Katre dedi ki:

   Ve güçlü negatif varliklar bizim aleme gecebiliyorlar ayni bizim gibi fakat uzun süre kalabiliyorlar mı bilemicem.

 2. Ayşe Öztürk dedi ki:

  Hocam selamlar rüyamda doktora el Müheymin isminin hastaları iylestiriyor sizin ilaçlar değil dedim onkoloji tedavisi görüyorum yorumlar mısınız🌹

  1. admin dedi ki:

   Doktor ve ilaç de dua gibi Allah’tandır. Allah izin verdikçe ne doktor ne ilaç kafi gelmez. Hem dua et, hem ilaç kullan ve doktoruna güven. Müheymin yardım eden meleki güçler anlamına gelir. Vücudumuz da allahın yaratığıdır. bin melekle ayakta dururuz desek mecazi anlatım olur. ama trilyon hücrede meleki güçlerle varlığımızı oluştururlar. acil şifalar dilerim.