Kâinat gözdeki noktada gizli

01.09.2020
174
Kâinat gözdeki noktada gizli

Kâinat gözdeki noktada gizli

*Selam es selame canım hocam yine bir süredir gösterilip bildirilenler vardı, onları aktarmak istiyordum. Yazıyı tamamlamak ancak nasip oldu. Yanlış anlatımdan O’na sığınırım.
*Hocam göz bebeği gösteriliyor keşifte demiştim, tam karşımda duran göz bebeği öylesine siyah ki, başka siyahlar yanında gri, diğer tüm renkler ise soluk kalıyor, onun renginin yanında. Evrendeki karadeliği hatırlatıyor bana.
*Fakat aynı zamanda bembeyaz nur. Hocam artık kendi göz bebeğimi açık renk, gerçek nur haliyle görüyorum keşfen. Bazen beyaz nur, bazen yıldızlı gökyüzü, ama asıl renginin şeffaf nur olduğunu sonradan farkettim. Onda rengi oluşturan başka unsurlar. Sanırım bu keşfedip inanmakla gelişen bir olgu. Bir süre önce göz artık detaylı olarak tüm çıplaklığıyla gösterilmeye başlanınca ilk kez korktum bir şey yaşamaktan. O sırada nida ediliyordu ‘’hakikatin sırlarını verdik sana’’ deniyordu.

*Geçenlerde bir keşifte karşımdaki ben’in gözlerinde büyük bir cami gösterildi, izletildi, bir video gibi hareketli görüntüydü. Cami detaylı olarak gösteriliyordu, görüntünün önünde de Kâbe vardı. Hangi cami olduğunu merak etmiştim ki o sırada bir ses ‘’Kâbe-i muazzama’’ dedi, orası için. Sonradan araştırınca öğrendim Kâbe’nin bulunduğu yerin mescid-i haram camisinin bahçesi olduğunu.
*Kâinat gözdeki noktada gizli. Bunu fark ettiğimde sizin şiirinizdeki “be’de bir noktadır evren” sözünüz yankılandı, kulaklarımda… Be harfi biziz, noktadaki evren ise göz merceğimiz…
*Öyleyse sizin şiirinizde hz Ali efendimizin şu sözünün açıklaması gibi; “Kur’an’ın sırrı Fatiha Süresinde, Fatiha’nın sırrı besmelede, besmelenin sırrı B harfinde, B nin sırrı ise altındaki noktadadır. İşte ben o noktayım.” Hz. Ali (r.a) Yani Kur’an insan, insansa bir evren..
*Hocam bunu idrak ettikten sonra Kur’an harflerindeki başta be harfi olmak üzere noktalı harflerin çok geniş anlamları olduğunu idrak ettim. Daha sonra bir de kapalı keşif yaşattı rabbim şöyle; Arapça noktalı harfler (ج ح خ ب ت ث) başka harflerde olabilir aralarında, ben net hatırladıklarımı yazdım.
* * * *
* * *
* *
*
+_______
Harfler bu şekilde sıralanıp gösterilmişti, toplama işlemi yapılmıştı. Sırrını da detaylı açar inşaAllah rabbimiz.
*Hocam göz bebeğindeki şeffaf nur enerjiyle benzer özellikleri taşıyan başka maddeler olduğunun bildirildiğini, birincisinin su olduğu yazmıştım. Bununla ilgili yazmak istediğim var. Banyoda suyun altında çok net keşifler yaşandığını, çok önceleri farketmiştim hocam.
*İkincisinin ayışığı olduğu gösterilip, hissettiriliyor hocam. Ay’ında özel bir enerjisi, tılsımı olduğu, hakikat nurundan bir nur olduğu, dolunay keşiflerde parlayarak gösterildiğinde hissettirildi.
*Bazı keşiflerde hilâl be harfi şeklinde gösteriliyor demiştim, bazı keşiflerde ise be(ب) harfi gösterilirken altındaki noktası yerinde dolunay oluyordu.
*Ve hocam geçen haftaydı, yatsı namazının son sünnetini kıldıktan sonra yorgunluktan başımı çevirip yanımdaki dolaba yaslamıştım, dolunayı gördüm. Alnımın ortasında olduğunu hissederek dedim ki dolunay bendeymiş. Önünde hafif bulut vardı bu defa, tül gibi ince bir şekilde, o pus’un üçüncü gözün önündeki perde olduğunu düşündüm.
*Hocam ayrışığıyla ilgili eski bir keşifte rabbimiz bazı şeyler söylemişti, yazmak şimdiye nasipmiş. Rabbimiz ayrışığının vücudumuza temas etmesini istiyor. İnsanların ayışığından yeterince faydalanmadığından şikayet ederek “dağda taşta kalıyor Ay’ın enerjisi” demişti, sitemli bir şekilde. O sırada tarlada ekili kırmızı lahana bitkisi gösterilmişti. Ayışığı temas etmişti lahanaya.
*Hocam keşfen gösterilen, bildirilen diğer bir konu, Kâbe’deki Hacer-ül Esvet taşının gözü simgelediği, ve ayrıca o taşın tılsımlara sahip olduğu hissettirilmişti. Allah bilir en doğrusunu. Bazı keşiflerde o taşı alnımın ortasında görmüştüm.
*Ve hocam Hacerül Esvet taşının kendisine dokunanların yada selam verenlerin fotoğrafını çektiğine inanılır ya düşündüm ki gözden daha iyi mercek, ve daha kaliteli megapixel yoktur. Ama bu benim düşüncem, tabi ki doğrusunu Allah bilir.
*Başka maddelerde var, İnşaAllah izin çıkarda onları da yazabilirim hocam. Şimdilik bu kadar.
Bugünkü keşiflerimi de ekleyeyim hocam. Ay hilâl şeklindeydi, bu kez aynen böyle 🌙 bu yöne bakıyordu, önünde üç tane yıldız vardı, ters üçgen şekli oluşturmuş duruyorlardı.
*Ve başka keşifte dört yapraklı yonca gösterildi. Üstünde Bismillahirrahmânirrahîm, yazıyordu.
❤️ canım hocam selam es selame❤️

-Selam es selame Pınarcan .Maşaallah barikallah hakikat pınarı oldun bize rabbimizin kerametlerini taşımaya biiznillah devam ediyorsun. Devamını da dileriz rabbimizden. Yeniden yeniden okudum her bir keşifi ve açıklanacak bir taraf göremedim .Maşaallah yeterince açık anlatımdı. Dört yapraklı yonca şans demektir. O uçları sol yukarıya bakan hilal de müslümanlar ve milletimiz düzenli tealide demektir. Kafire dönük olması ise kafirle sürekli düzenli savaşta olduğumuzun işaretidir. Başarı bize her zamandan daha yakın inşaallah. Zülfikarlara selamlarımla durmak yok yola aynı şevkle ve hızla devam, rabbim yar ve yardımcımız olsun diyorum. selam

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.