Hata kusur hayır ve şer Allah’tan

10.08.2022
223
Hata kusur hayır ve şer Allah’tan

Hata kusur hayır ve şer Allah’tan

tövbe – istiğfar ile bağışlanmak yine Allah’tandır.
*Selam es selame hocam 
Az önce Zühre şerefinde cam bir asansöre binerek uzaya çıktınız. Selam es selame
-Selam es selame, Maşaallah barikallah keşiflerine. Allah hayırlara getirsin Pınarcan. Zühre şerefinde görev yaptım ,yatmadan önce bilgisayarda mesajlara cevaplar yazıyorum. Hayırlı geceler. Teali işaretidir. İnşaallah cemal, kemal müminler tealidedir.
*Selam es selame hocam 
Türkiye deki tüm boş alanlara buğday ekiyordunuz. Yeni giriştiğiniz bu büyük işten dolayı bir adam birisine emanet etti sizi. Koruyup kollayın manasında şeyler söylüyordu. Canım hocam, melek hocam selam es selame 
*Hocam yaptığınız çok özel bir işmiş. Rüya tabirlerine de baktım. Çok güzel anlamlara geldiği yazıyor, aynen keşifte hissettiğim gibi.
– Rüyada hissettiğin yorumlar nelerdi.
*Tek başınıza özel bir iş üstlendiğiniz, maddi ve manevi güzelliklere vesile olduğunuzdu.
-Teşekkür ederim.
*Topraklarımızın bundan böyle daha bereketli olacağını hissettim. Bu yüzden siz rahmanın koruyucu melekelerine emanet edildiniz, keşifte.
-İnşaallah her zaman yaptığımız hizmetlerimize yeni bir azim ve kararlılıkla, fazla engellenmeden devam edebileceğiz demektir.
*Yolunuz açık olsun inşaallah 
– Allah razı olsun. Son keşiflerden birinin başlığı neydi; ‘’Alimin istediği verilecek.’’ İsteğimiz ümmeti muhammed ve Türk Milletinin kafirin vesayetinden, esaretinden kurtuluşudur. Çağımızda Allah’ın nurunun tamamlanmasıdır.
Yüzyıllardır düzenli engellenen, insanlığın, islamın, insaf adalet ve merhametin bundan böyle engelsiz gelişmesini istemektir. Velhasıl maksudumuz Allah teâlânın resulü Ekrem efendimizin sav. Rızasıdır. Cemalullah’ın, Kemalullah ‘ın tecellisidir. Geçmişteki hataların çaresini bulmaktır. Her şeyin temelinde ol emri vardır. Sorumluluk taşıyan bütün kulların cemal kemale ol demeleri gerekir. Müminler müslümanlar şiddetten bedduadan uzak durmalıdır. Öfkelere dur demeli, yeni güzelliklerin gelişip büyümesine, döl vermesine izin vermelidir.
*İnşALLAHu teâlâ. Bu gece keşiflerim daha netti. Çoğunlukla bilinç olarak ta keşfin içinde oluyordum, uyanık rüya gibi. Ancak dün gece ve bu sabah bir yandan zikir çekip bir yandan gösterilenleri izledim. Gözüm açık yada kapalı Farketmedi.
-Maşaallah barikallah… Göz açık yahut kapalı fark etmeden keşiflerin görüldüğüne, zikir çeke çeke cilalanmamış, nurlanarak gelişmemiş hangi beşeri akıl inanır; Allaha şükür, senin gibi mümin Allah dostları yetişip geldiniz. Göreceli olarak o kadar çoksunuz ki, kimse tahmin bile edemez. Büyün bu olanlar ikibin yılından itibaren oluştu. Daha önce bir yazımda yazdım, ikibin yılında Allah’ın evlerinde iblisten başka kimsecikler yoktu. Her gün benimle irtibatta olanlar olduğu gibi bir kere bile bana mesaj yazmamış Allah dostu zülfikârlar yazılarımızdan aldıkları (feyz) motivasyonla yol alıyorlar. Allah yar ve yardımcın olsun, yardımcınız olsun , yardımcımız olsun. Amin.
*Amin, amin, amin.
*Selam es selame hocam 
*Celal ismindeki bir tanıdığımı gördüm az önce keşifte, üstündeki atleti yırtıktı saldırıya uğramış galiba, ama kendisi sağlamdı, sonra sağ tarafıma doğru yürürken orada iyice katledilmiş.
*Bir başka keşifte bir başka celali kulu tekrardan aktif hale getirmeye çalışanlar vardı. Kolundan sarsarak dursun dayı uyaaann diyordu kadının biri.
Selam es selame
-Selam es selame AzizeM  Celâl bu sefer gerçekten yenildi. Allah nurunu tamamlayacaktır, kâfirler istemese de 
Hocam Gonca’nın celalini fark edip pişman olduğu bildiriliyor. Başka keşiflerle de mülayim olarak gösterildi.
-İnşaallah…Hata kusur Allah’tandır, tövbe – istiğfar ile bağışlanmak yine Allah’tandır.
Her birimizin başına gelen geldi, onun da başına; İlk günahın kaşifleri Adem ile Havva torunları olarak İslam’ın gereğini yaşar bağrımıza basarız. Allah yar ve yardımcımız olsun cümleten 
*Amin, amin, amin. Neyse ki son nefese kadar tövbe kapısı açık. Elhamdülillah bağışlaması bol rabbimize.
-Kimse kusursuz Bursa kumaşı değil.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X