Bildiğiniz Allah’ı unutun,değiştirin imanlarınızı

21.01.2019
29
Bildiğiniz Allah’ı unutun,değiştirin imanlarınızı

Allah Kulunu Nasıl Zikreder

Bildiğiniz Allah’ı unutun,değiştirin imanlarınızı

Değiştirin imanlarınızı zülfikarlar
Bildiğiniz Allah’ı unutun.

*Babacığım! 
Ben yaptığımız tövbe, sonuçta herkes kapsasın dedim. Ama bu merhametten anlamayanlara Allah’ın kırbacı, belası geldiğinde suçu kendilerinde arasınlar diyedir. Biz herkesi kucaklıyoruz. Merhametle, güzellikle muamele ediyoruz. Velev ki merhameti, sevgiyi, affı suiistimal edelerse, ilahi kırbacı, tokadı yiyecekler. Bizler ateşe gitmeyin, dokunmayın diye çırpınıyoruz. Yeri geldiği anda sözle, fiille engelleriz. Velev ki bize karşı gelirlerse kırbacı yedikleri gibi, ateşe de atarız.
Babacığım; bir de ben kendimi ifşa edemiyorum. Tüm paylaşanların hepsine yorum yapmak istiyorum, Ancak bilirsiniz ki Allah’ın bir ismi El Gayurdur. Anlamı kendisinden başkasının sevilmesini istemez. Kıskançlıkta en üst seviye el gayur isminin kişide tecellisidir. Kıskançtır Allah, bu huyu el gayur isminin tecellisidir. ’Hayri sen benimsin, bana aitsin, hiç kimse ismini cismini bile bilemez der bilirsin. O yüzden yorum yapamıyorum. Allah kendine seçmiş şimdilik bizi, kimseyi sevgide ortak etmek istemiyor…

Evliyalar çeşit çeşit, kimisi vardır kendisinin evliya olduğunu bilir, halk da bilir. Kimisi ise evliyadır allah kendine saklamıştır, bir kendisi bir allah bilir. Kıskançlık huyumuz bile Allah’ın el gayyur isminin bizdeki tesellisi… Kişi ne kadar çok kıskanç ise yüzde yüz el gayyur ismi o kişide had safhada tecellidedir. Az kıskanıyorsa, o kulda el gayyur ismi az tecelli ediyor demektir.
Baba! Yorum yapcam n’olur üzerinizde Allah’ın celalini tecelli ettirmeyin, Zülfikar kardeşlerim de celallenmesinler. Çünkü Allah’ın celal isimleri acımasızdır. Celalullah’ı tahrik edenler, kahra dair esmaları zikredip rengine boyananlar, öyle bir hale gelirler ki diğer hiçbir sıfat tarafından yârdim edilmez. Etiniz lime lime doğransa, başınız kesilse, üzerinize orta doğudaki Müslümanlar gibi bomba yağsa yârdim etmez, Allah teâlâ… Silahla öldürülürsünüz, yârdım etmez, çocuğunuz öldürülür acımaz, ırzınıza geçirilir, ana, kız, eşe, acınmaz… Miyambarda yakılırsınız, bütün dünya seyreder, yardım edilmez.

*Hep bunları yazmak istiyorum; Günahta ileri gittiniz mi olacağı bu. N’olur kendinize, eşinize, çocuğunuza, garip gurabaya, fakir fukaraya acıyın.

*Baba’ İnsan olarak Allah’ı tanıdıkça sevgin, merhametin, korkun artıyor. Çünkü söz ve fiillerini değerlendiren Allah’ın sisteminin, feleğin çarkının nasıl hareket edeceğini biliyorsun. Hani buyurur ya Allah teâlâ, benden ancak âlimler korkar. Çünkü Allah nerede ne zaman nasıl hareket edeceğini en iyi bilir.

*Dikkat edin, kuran ne der: <sizden hiçbir ücret istemeyen, dosdoğru yolda ilerleyen elçilerimi uyun. Onlar sizi şiddetli kıyamet gününde olacaklara uyarır.> diyor. Sadece ölümden sonrası değil, hayattayken de karışılacağın hastalık, bela, musibet, acı fakirlik, kaza-i ölüm, sevdiklerinin ölümü ile aklı olanı uyarır, korkutur. Saygı, edep, itaat bu hayatta ALLAH’A karşı olacak, tabii mutlu olmak istiyorsan.

*Kan gövdeyi götürüyor. Allah kımıldamıyor. Sebep ne bilir misiniz, elçilere uymadılar. Allah’ı kazdırdınız mı hayatınızı zehir zıkkım eder. Çok korktuğunuz ölümü bile arar ,dua eder öldür beni dersiniz, yada intihar edersiniz. Haddi aşmayın.
Allah ne der;< günahlar benim yasak toprağım, ben ise bir ve tek padişahım. Kim benim günah topraklarıma girerse, ona savaş acarım. Allah’ın savaş açması ne demek bilirsin. Kişinin en çok sevdiği kadını mı, erkeği mi, parası mı, malı mı, çocuğu mu, izzeti mi, makamı mı, alır, hiç acımaz. Hayatını karartır, yaşam umudunu söndürür, zelil yapar bu Allah. N’olur sesime kulak verin. Ben tüm paylaşımların altına yorum yapmak istedim. Hep Allah’ın gayur esması beni durdurdu. Dikkat edin paylaşımların altına değil, Sadece özelden Hacı Ali’ye yazmama izin verdi rabbim.
Kardeşlerim bu ALLAH sizin tanıdığınız gibi değil. 
Bildiğiniz Allah’ı unutun. Babamın anlattığı Allah gerçek, şimdiye kadar size ve herkese anlatılan Allah, gerçek değil. 
Allah’ı tüm gerçekleri ile cemal celali ile anlattığı incin, sizin şimdiye kadar iman ettiğiniz Allah’a benzemiyor, o yüzden kabul etmiyorsunuz… Yok, öyle yağma, Allah merhametlidir, herşeyi affeder. Allah aynı zamanda merhametsizdir, acımasızdır da. Yıllardır bunu anlatıyor. Cennet Allah’ın da cehennem değil mi diyor… Ayetleri nasıl okuyorsunuz, ne der kuran, sakın ola şeytan sizi Allah’ın affı ile aldatmasın demiyor mu?

Babam, televizyondaki âlimler, hacılar gibi güllük gülistanlık Allah anlatmadığı için, isyan edip kabul etmiyorsunuz. Dilin ile kabul ettim dediğin halde kalbinle sorguluyorsun. Hep hacıların hocaların, televizyondaki, internetteki âlimler ile tanınmış tarikatların, cemaatlerin anlattıkları, sağdan soldan duyduğunuz, Allah’a inanıyorsunuz.
O anlatılan Allah sahte bir olay. Nasıl derseniz, deriz ki celalin Ümmeti Muhammed’e yüzyıllardır tanıttığı allah bu demeye devam ederseniz, haliniz bin beter olmakla kalmayacak, kâfirler islamı ortadan kaldıracak. Yani Allah’ın celalı sürekli tahrik edildiğinden, sizin gibi Müslümanı dünya yüzünde istemiyorum diyecek. 
Kendinize gelin, bildiğiniz Allah, gerçek Allah değil;

Babam pirim size gerçek Allah’ı anlatan ilmi önünüze hazır olarak kıskanmadan sunuyor, her şeyiyle açıklıyor, merhametli olan da acımasız da seven de nefret eden de yardım eden de acıların içinde yapayalnız bırakan da o Allah’tır diyor. Öldüren de Allah, yaşatan da döven de Allah, seven de O diyor. ve başa dönerek La İlahe (güç kudret sahibi birileri yoktur) ille allah vardır, diyor. Bu Türkçe ifade Arapça gramerle yazılınca illallah olarak yazılır. Yani tek bir allah var demektir. Şeytanın kendine has kudreti ve kuvveti yoktur, Allah’ın kuludur, sıfatıdır, kahreden, mahveden, terbiye eden ismidir, diyor. Yani O Allah cehennemde de sizinledir. Siz onu o sizi asla terk edemeyecektir. Birsiniz, teksiniz, size her hâlükârda şah damarınızdan yakındır O, diyor. Siz sevişirken de dövüşürken de tuvalette de mescitte de ancak ve ancak onunlasınızdır, diyor. Bunu yazılarından anlamadınız mı?

Babacığım, çırpınıyor, neden celal, celal diyor. Bak ne kadar acımasız, anasının göğsündeki bebeği bile öldürür diyor. Size anlatmışlar Allah merhametlidir, yardım edendir, acıyandır diye. Hep böyle iman ettiniz. Bir baktınız ki hacı ali Bayram Allah aynı zamanda acımasız, merhametsiz, şefkatsiz diyor. Şaşırdınız, afalladınız. Gerçek bu. Hangi elçi yadırganmadı ki, babam yadırganmasın, kaç kişi iman etti ki şu ana kadar. Sürekli sizi kuran çağırmıyor mu. Hani kurana iman eden Müslümanlardınız. Açın bir kuran meali tane tane okuyun diyor, durmadan dinlenmeden.

Değiştirin imanlarınızı. Haa bunları masal gibi okursanız, kuranda ne der, kalbinde iman olmayanlar, bu eskilerin masalları derseniz. Sallamış MUHAMMED böyle allah mı olur derseniz. Alenen soyluyorum, yaşayarak bela, musibet, acı gözyaşının içerisinde öğrenecek, gözlerinizle göreceksiniz. Hani der ya allah kuranda ‘’ben size yakin olan azapla, bela ile acılarla uyardım, dileyen iman eder, itaat eder, dileyen ise nankörlük eder. Bu kadar Allah’ın sözleridir.

Babacığım içime ne attıysa Allah’ım yazdım. 
Ayni şekilde şimdi bunları yazarken, başımın üstü sürekli seyriyor, arka arkaya, şiddetli bi şekilde, başımın tam tepesi de dâhil.
*Babacığım Allah dedi ki; bunu ayni şekilde belirtmem istendi. Kendim de dâhil siz ve Zülfikarları uyarıyor… Ne günah işlediyseniz, normal ümmeti Muhammed’e 1 günah, bizlere çarpı iki, diyor. İki kati fazla yazılır buyuruyor… 
Çünkü sizler yakındasınız cennete de cehennem de. Herkesten daha yakın, cemale de celale de.

Cana mi kıydın, norm ol insan bir defa öldürülür. Sen iki defa öldürülürsün. Tekrar HAYAT verir, yine öldürür. Diş mi kırdın, normal insanın bir dişi kırılır, senin iki dişin. Allah hepimizi korusun, akıl fikir versin cümlemize. Seni seviyorum babam, Zülfikarları da ❤️
❤️

Selam senin, Zülfikar kardeşlerimizin, milletimizin, Ümmetin cümlesinin, Efendimiz başta olmak üzere cümle peygamberlerin, nebilerin, velilerin, âlimlerin, abidlerin, şehit ve gazilerin, ehlibeyt ve ashabı kiramın ve cümle mümin müslim kulların üzerine ve üzerime olsun, inşaallah. Hamd ve şükür sana bu uyarıları yazdıran rabbimize aittir. Âmin.

*Babacığım Muhyiddîn ibn-i Arabi gibi sesleniyorum. Sizin taptığınız, benim ayaklarımın altındadır. Şeyh, Şam halkının maddi şeylere düşkünlüklerinden yakınarak onlara nasihat etmiş, sonunda da ses tonunu yükseltip ayağını yere vura vura “Sizin taptığınız benim ayağımın altındadır!’” diye haykırmış. Halk, bu söz ile kendi inançlarına hakaret edildiğini, kendilerinin Allah’a taptıklarını, Şeyh’in bu sözüyle küfre girdiğini iddia ederek kadılara şikâyet etmişler ve onlarda Şeyh’in cezalandırılmasına hükmetmişler.

Şeyh’in haksız yere eza cefa çekmesine gönlü razı olmayan dostlarından biri Muhyiddîn-i Arabiye gelip “Neden sözünden dönmüyorsun, neden sır gibi davranıyorsun?” diye sorunca da o acı bir tebessüm ile “İza dahale’s-Sin ila’ş-Şınzahira sırrı!” demiş, Sultan bunu duyunca çok şaşırır. Bu söz, ”Sin Şın’a girince sırrım anlaşılır!” manasına gelmektedir. Sultan, bu sefer Şeyh’in bu sözü tam nerede söylediğini araştırır. Aradan üç yüzyıla yakın bir zaman geçmiş olmasına rağmen bir kişi tahminen yerini bilebilir. Sultan bizzat oraya kadar gider. Gidilen yer yüksekçe bir tepedir. Sultan tepeyi kazmalarını emreder. Çok geçmeden kazılan yerden bir küp altın çıkar. Sonra Sultan şöyle söyler “Peygamberimiz, zamanın küfür meclislerine binaen ‘Dininiz paranız, kıbleniz kadınlarınız.’ buyurmadı mı? Muhyiddîn-i Arabi de buna dayanarak, taptığınız ayağımın altında demekle, benim ayağımın altında altın var demek istemiş ama o zaman bunu kimse anlayamamış ve Şeyh-i Ekber’i haksız yere idam etmişler.”

Babacığım şu zamanın iman edenleri, herkese sesleniyorum. İste sizin anlattığınız gerçek allah. Velev ki biz şeriatla yönetilseydik seni de beni de idam ederlerdi. Ardımızdan anlarlardı ama iş İŞTEN geçerdi.

Ben baştan söylüyorum, senin anlattığın Allah’ın gerçek Allah olduğunu. Ben bu hakikate ilk olarak şehadet ediyorum.

-İnşaallah Gelecek çok güzel gelecek. Hidayet ve adalet hiç olmadığı kadar tecelli edecek. Nur vaad edildiği gibi tamamlanacak. Kâfirler istemese de.
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Can hocama dedi ki:

    ❤️