İlk gelişen ilim İhtilaç ilmidir

0
8 views

İlk gelişen ilim İhtilaç ilmidir

Selam es selame kıymetli hocam, çok zamanınızı almak istemiyorum, kısaca birkaç şey paylaşmak istedim. Ya latiyfun zikrini ikinci 40 günü dolmak üzere.
İlk onbeş günde bıngıldak denilen kafamın üstümdeki bölgede ve alnımın saçımın bitiminde yoğun seğirme oldu, oldukça uzun sürdü ve seğirmelerim ondan sonra çok arttı.
Hem sağ, hem sol aynı bölgelerde, sağ bacakta oluyorsa, bir iki dakika içinde sol bölgede mesela. Sabah ve akşam devir yapıyorum. Seğirmelere göre yapsam belki on, onbeş devir yapmak gerekiyor, yapmalı mıyım bilmiyorum.

*Gördüğüm nurlar çok küçük parıltılar halinde kayboluyor. Sadece bir tanesi daha belirgin ve büyük, birkaç saniye seçebiliyorum. Rengi koyu mavi yeşil arasıydı, son günlerde açık mavi oldu. Hep aynı yerde görüyorum, seccadenin orta sol bölgesinde…
Namaz sırasında selam veremiyorum, ama içim çok mutlu oluyor.

*Geçen hafta beyaz, yeşil kubbeli bir yer gördüm, askerler içinde operasyon hazırlığı yapıyordu… Az sonra aynı yeri dışarıdan tekrar gördüğümde, olay çıkaranların hepsi öldürülmüş dışarı sarkıyorlardı. Kimdi, iyi mi kötü mü, o askerler neyin operasyonunu yapıyorlardı bilemedim. İnternet’ten neresi olabileceğini araştırdım.
Cahilliğimi mazur görün, efendimizin kabriymiş gördüğüm yer.

*Geçen gün apartmanın bahçesini temizliyorum, ama şu an oturduğum ya da bildiğim bir yer değil.
Kendi çöplerimi temizlerken, diğerlerini de temizlemeye başladım. “evin içinde kullandığım temiz pembe renkli bir viledayla, herkesin çöpünü niye temizliyorum diye soruyorum kendime… Etrafta bana hırlayan bir kedi var, ama temizledim her yeri.

*Dün gece de siyah bir köpeğim varmış sokakta, birileri alıp götürdü, boynunda ince beyaz bir pamuk ip sarılıydı. Net olarak gördüm, tasma yerine, götürenin arkasından bağırdım, bir anda sesim kısıldı.

*Hocam, hem kendi nefsimden hem çevremden ağır saldırıyla geçti son haftalarım, bazen kafamı yataktan kaldıramayacak, ölmüşlere özenecek hale geliyorum
Bu siteden, kardeşlerimizden birinin okuduğu 6666 ya latif ve Ayetel kürsiyi okudum.
Okurken tek hissettiğim sol ayaktan başlayarak sol tarafımda bir üşüme adeta donma oldu. Geçti, bir kaç gün sonra tesadüf mü bilmiyorum sol ayağım, hiç darp veya burkulma olmadığı halde ağrımaya başladı, şişti, yürüyemedim, dün sağ devir bile yapamadım, namazımı çok zorlanarak da olsa kıldım. Bugün daha iyi şükür, ama şişlik henüz tam inmiş değil.

*Rabbim sağlık afiyet versin hocam, yâriniz yardımcınız olsun. İnşallah tek isteğim beratımı alıp madden ve manen biraz olsun huzur bulmak… Aslında yazmak istediğim çok şey var ama kıymetli zamanınızı ve enerjinizi harcamayı istemem, Rabbime şükür ki sizi karşıma çıkardı. Selamlar, hürmetler, hayırlı geceler.

Selam es selame, Azizem; Okuduğun ‘’Ya kuddusün ya tahirun. Ya latıfün ya latıf. Bi lutfikel hafiyyu bil kudretilletiy isteveytü biha alel arş’ ’ zikri kişiyi hem geçmişindeki her günahından ve günahlarının neticesi olan davalarından mahkûmiyetlerinden kurtarır hem de her tür süfliyattan arındırarak nur âlem ile tanıştırır. Meleki âlem terfi etmek demek, mümin veli mertebesine terfi etmek demektir. Nedir bu mertebenin belirgin özellikleri; duaların kabul ediliyor, rabbine ulaşmanı kolaylaştıracak ilim irfan kapıları açılıyor demektir. İlk gelişen ilim İhtilaç ilmidir. Bu ilmin sana verildiğine dair işaret te başın tepesinin, senin deyimin ile bıngıldak kısmının ihtilacıdır.
Arkasından başın yanları ihtilaç eder sonra da vücuttaki hemen hemen her damarda bir şifreli haber almaya devam edersin.
Her bir damar bir farklı bir haberdir. Bir bakıma şifreli haberleşme sistemi ile ”el habir” esması sende tecelli etmeye başlar…
Kişi bu haberleri kendiliğinden kolay çözemez.
Tecrübe sahibi olmadan hemen her damardan birkaç kere haber alıp neye geldiğini sezmeden ihtilaçlarından faydalanamaz…

İhtilaçname adlı yazımızda, binlerce yıldır dilden dile aktarılan, müminlerden kıskanılıp bildirilmeyen sırları izin verildi, biz yayınladık.
Şimdi her zikir ehli neresi ihtilaç ederse girer sitemize ve hemen öğrenir. Kendisi de kolayca tecrübe etmeye başlar. Sende gelişen bu ilimdir…

İkinci gelişen ilim sadık rüyalardır.
Çözümü kolay değildir.
Bunun için de rüya yorumlarından yararlanırsın.

Üçüncü gelişen ilim nur ilmidir. Gördüğün her nur bir şeyleri sana haber verir. ancak tecrüben olmadığından okuyamazsın. Yani herşey şifrelidir. Cahilin, cühelanın, iblisin ve askerlerinin kullanımına kapalıdır. Ancak müminler muttakilere sırrını verir bu ledünni vahiyler.
Vahiy işaret dili demektir.
Çözmek her yiğidin karı değildir…
Zikirlerine sadakatle devam edersen her kademede önün daha aydın olur.
Sen temizlendikçe kitaba yaklaşmana izin verilir.
Temiz olmayanlar bu ledünni sırlara yaklaşamazlar.

Gördüğün nurlar senin konumunu belirler.
Cennette misin, henüz cehennemde mi, hangi makamdasın, hangi mertebedesin.
Sanki rütbe işareti gibi, renk ve şekillerle kişiliğini yansıtır. Rehberin senin gördüklerine dayanarak seni yeni zikirlerle destekler.
Rehbersiz bu labirentlerden çıkmak imkânsızdır.
Elinden tutan bir rahiym el yoksa trafiğe çıkman tehlikeli ve bir bakıma yasaktır. Sabi çocuk gibi saf ve cahilsindir.
Okula seni annen götürüp getirmelidir.
Her yer tehdit her yer tehlikelidir.herkese el verilecek zaman hiç değidir. deccalın altın yıllarıdır..herşey teryüzdür. dürüstlük enayilik sayılır bu çağda,rezillik şeytanlık zirvelerde ileri dereceli makamlardadır.herkese güvenilmez..alır gidet insanı terörist yaparlar da kendi ailesini katlettirirler insana.İblis de yana yakıla kalifiye elaman arıyor,saf müminlerden abdilerden tarikat orduları kurar da cehennemi körükletir.sen ibadet ettiğini sanırsın da meyvesi kafirin depoların dolar senin evde akmak yoktur.sana zırnık koklatmaz..götürür kefirciklerine servet yığdırır iblis.sen çalışırsan şeytanlar tatillerde villalarda yatlarda katlarda sefa sürerler.sana da eneyi muamelesi yaparlar.

Gördüğün keşifler hayırlı olsun. Mübarek olsun. Bir kardeşimiz iki gün önce yazmış. Keşfimde kabinin çevresinde ne kadar bina varsa tamamı cayır yanıyordu, Kâbe ortada bu yangınlardan hiç etkilenmeden tavafa açıktır diyordu. Sen de benzer bir felaketten haber almışsın ki Ravza-i mutahharada terör ve katil var. Yani susuş yönetimi kâfirin etkisindedir, cezalanacaktır. Ya yarın ya yarıdan da yakın.
Bir yeni evi temizliyorsun ya o yeni ev senin bedenin. Başkalarının çöplerini de sen atıyorsun ya, çevrene dua ediyorsun. Çöp demek ateşe atılması gereken mikrop yuvası Nefislerdir. Yakın zamanda çok çap yakılarak imha edilecek dünya bulaşıcı hastalıklardan koruncak kurtarılacaktır inşaallah.

Gelelim yeni zikrine. Artık zikrini değiştireme zamanı gelmiş. Şimdi <SELAMÜNKAVLEMMİRRABBİR RAHİYM> AYETİNİ zikir edin. Ya sin suresindedir. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Adını bile bilmiyorum. Ama önemli değil. Rabbimin gülüsün ya bu yeter yardım etmek için. Sahi erkek misin dişi mi. Onu bile bilmiyorum. Azizem dedim. Kalbim seni bayan olarak ilham etti. Yanılmışsam bağışla.
Selam es selame

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here