Ayşe’m Kulum İçimde Açan Gülüm

07.12.2020
95
Ayşe’m Kulum İçimde Açan Gülüm

Ayşe’m Kulum İçimde Açan Gülüm

*Selam es selame canım. Dünkü son konuşmamızdan sonra bir dua okutuldu, rastgele herhangi bir sayfadan, çok hoşuma gitmişti. Ben de bunu kardeşlerime, komşuma, kuzenlerime gönderdim. Rabbim istedi ki hep bir ağızdan, yürekten edilsin bu dua, ümmeti Muhammed için.

*Ardından kılmak gereken namazlarımı kıldım .Yüreğim öylesine coşmuştu ki her yerim Allah Aşkıyla, Hz Muhammed a.s efendimizin aşkıyla dolmuştu. Tövbe metnini okudum, ardından duayı kebir, yetmedi birde paylaşmış olduğum duayı okudum. Hüngür hüngür anlamak istesem de ağlayamadım, yalnız değildim çünkü. Dua biter bitmez Rabbimiz yazdırdı;

*Bismillahirrahmanirrahim. Binlerce kez hamd ettin Ayşe’m, kulum, içimde açan gülüm,, içinde açan gülüm. Bülbül oldun dile geldin, bugün yüreğimi coşturdun. İste iste iste daha da iste vereyim gülüm. Bülbülüm nefesinim, nefesimsin, benimle birlikte yüzyıllardır yaşayan kulumsun. Nasılda çoşturdun beni, Rabbini. Hacı Ali’me ettiğin o güzel duana ve tüm ümmeti Muhammed için yüreğinden gelenlere icabet etmemek mümkün değildi.

*Sabret Ayşe’m, sabret. Bekle istediğim kıvama geliyorsun, yok oluyorsun, kendinden geçtin, yok oldun, yaktın yüreğini, çıktın kuytularından, bak gördün mü içinde gizlediklerini. Şimdi ettiğin duaları buraya yazalım mı ne dersin. Bilmediklerinin ilkini yaşamaya devam ediyorsun ve edeceksin de seninle birlikte her bir kulumun gönlünde taht kuracağız.

*Sevgin sayesinde istediğimle irtibat kurup kalbine akacağım. Gör bak neler başaracağız birlikte.

Okumuş olduğum dua: Aralarda kendi içimden geldiği gibi yalvardım. Haykırdım Rabbimize Ya Rabbî Ya Rabbi Ya Rabbî! Öyle zor bir süreçten geçiyoruz ki aciziz, günahkarız, senden yardım istiyoruz. Sen alemlerin Rabbi olduğun için senden yardım istiyoruz. Sen Rahman ve Rahim olduğun için senden yardım istiyoruz.

Senin rahmetine sığınarak senden yardım istiyoruz. Biliyoruz ki şifa veren sensin, derman veren sensin, bize ancak sen yardım edersin. Ya Rabbi senden yardım isteyen kullarına yardım eyle. Ya Rabbi senden başka kimsemiz yok, Senden başka gidecek kapımız yok, Bizi var eden varlığından haberdar eden Rabbimiz! İçimize sevgini yerleştiren Rabbimiz! İsmini zikrettiğimizde huzur bulduğumuz Rabbimiz! Her daraldığımızda ellerimizi açarak yalvardığımız Rabbimiz!

Çok zordayız ya Rabbi! Ne yapacağımızı bilemez durumdayız. Korkuyoruz. Evlerimizde bir değişik haller var ya Rabbi. Annemiz babamız zorda ya Rabbi. Eşlerimiz zorda ya Rabbi Evlatlarımız zorda ya Rabbi Kardeşlerimiz zorda ya Rabbi Büyüklerimiz zorda ya Rabbi Doktorlarımız zorda ya Rabbi Ümmeti Muhammed zorda ya Rabbi Bütün hayırları üzerimize sağanak sağanak yağdır ya Rabbi

Bütün hayır kapılarını aç ya Rabbi! Acı çeken zor durumda olan hastalarımıza şifanı ver ya Rabbi Geçim sıkıntısı çekenlerin hanelerine bol rızıklar bol kazançlar yağdır ya Rabbi İçerisinde bulunduğumuz bu zor durumdan bizi kurtar ya Rabbi. Tüm dünyadan bu salgın hastalığı Yok et ya Rabbi Yok et ya Rabbi Yok et ya Rabbi Bizleri senden başka kimseye muhtaç etme ya Rabbi. Günahlardan kurtulmamız için bize yardım et. Dünya ve ahiret sıkıntılarımızı gider ya Rabbi.

Son nefesimize kadar ve son nefeste dahil sağlığımızı imanımızı daim eyle, günahlarımızı af eyle, sualimizi kolay eyle ya Rabbi. Cümlemizi Peygamber efendimiz sav şefaatine nail eyle ya Rabbi Ülkemizi her alanda kuvvetli eyle Birliğimizi beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat verme, Bizleri ayrıştırmaya çalışanlara fırsat verme, Ülkemizi bilinir bilinmez afetlerden muhafaza eyle ya Rabbi. Milletimizi, hassaten neslimizi dinsizlik ve ahlaksızlık belasından muhafaza eyle yarabbi… Amin. Amin. Amin. -Amin. Amin. Amin.

Ayşe’m Maşaallah barikallah diline sağlık yüreğine gönlüne sağlık. Amin Allah’ım amin. Amin. Amin..

*Geceki devirde Artık eşimle ilgilenme vaktinin geldiği söylendi. Korkma sakın Ayşe’m ufak bir operasyon geçirecek eşin . Alkole olan bağımlılığını bu şekilde yenecek, buyuruldu. Rabbimden gelene boynum kıldan ince ne diyeyim merhamet ya rabbi dedim. Gözlerime yapılan işlemler yoğunlaştı .Hz Muhammed’i bileceksin dendi. Burada ağlamaya başladım. biliyor muyum ben diye… Ağlama göreceksin hz Muhammed’i, onu görmek için gözlerimizin temiz olması lazım değil mi dendi. Sessizce onayladım.

Bugün ikindi namazından sonra duada Elim baklava dilimi gibi olup kıble yönüne kaldırıldı. Ardından küçük bir nokta gibi parmaklarım öptürüldü. Parmaklar ayrılmadan bir kapı yapıldı önüme, büyük bir kapı içinden geçirildi. Girdiğim ortamda yine iki büklüm oldum. Beynime bir şeyler yapıldı. İşaret parmağımla hiç kaldırmadan alnıma avuç içi değdirildi. Sonra tam kürek kemiğinin ortasına kondu. Bu işlem 3 kez tekrar edildi.

Affedin kimlersiniz dedim. İlim öğrencileri dendi. Yani şuan olduğumuz grupta Tevhid olan öğrencilerden bahsedildi. En doğrusunu Rabbim bilir hocam. Bunlar ise sağ devrinde yazdırıldı. Saat iki de olan.

Eûzû billahimineşşeyidanirracim Bismillâhirrâhmânirrâhım. İnne lillahi ve inne ileyhi raciun . Vitir’inde bunu söyle celle, celeluhu, vitir namazına verdiğin önemi biliyor vird edinme vaktin gelmiştir. Buyuruldu.

♥😍♥

*Selam es selame canım hocam uzun oldu bir tek tek not almıştım.

-Çok güzel dua etmişsin . Rabbimizi coşturmuşsun maşaallah. Rabbimiz sana harika bir dua ettirmiş ve kabul buyurmuş, maşaallah. Ümmetin de milletimizin de böyle dualara çok ihtiyacı var. İnşaallah o nedenle zülfikârlara kendinizi dua hamalları, işçileri olarak düşünün demiştim biz zamanlar, AzizeM, Ayşecan.

*Hocam bir de evren kardeşimizin yaşadığını yüreğimin en derinlerinden hissettim. Çok mutlu oldum, sanki kendim yaşamışım gibi. Şifa meselesi uzun zamandır sağ elimle bana da yaptırılıyor, hocam. bahsetmek aklıma gelmemişti. Bana yap denmedi. İşlemler kendi elimizle yapıldığı için inanılmaz enerji yoğunluğu oluyordu. Neden olmasın dedim. Önce eûzû besmele istiğfar salavat yazdırılan dualar bazense kişi özel dualar okutuldu ve hep okuduklarım geçtiğini söyledi. Sonrada elim silkeleniyordu, kötü enerjiyi atmak için. Halada yapıyorum ihtiyacı olan insanlara özellikle yakınlarıma *Eşim geliyor hocam ben yine yazdırılan olursa not alıyorum. Unutmamak için. Hayırlı nurlu geceler canım hocam selam es selame 😘❤❤❤

-Hayırlı akşamlar Ayşe’m. selam es selame.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.