İlim tecrübe ile öğrenilir

İlim tecrübe ile öğrenilir

Hocam. Farkında olmadan hep mi yapıyordum yoksa bu gün mü fark ettim. Sol elim ya sol başımda, ya da sol yanağımda tutuyorum. Rabbim bu hareketleri benden eksiltsin, inşaAllah

03:06
 
-Selam es selame. Rabbim hem rüyalarını hem keşiflerini hayırlara getirsin. Yeryüzündeki süflilere mızraklar atılsın da nerede olursa olsun. İnşaallah bütün yeryüzündedir. Neden mısırla sınırlı kalsın ki. Sen mısırda mı yaşıyorsun… Hazır yiyeceklere de bazı doğal gıdalara da maalesef insan eli çok kötü yönde müdahale ediyor bu çağda. Zamanla inşaallah düzen yeniden kurulur, sağlık ve selam akıl geri gelir diye umut edip uykusuz gecelerde dualar ediyoruz… Selame es selame
05:21
 
*Selam es selame can hocam… Âmin ❤️❤️❤️
06:23
 
*Selam es selam canımın içi hocam.
Az önce teheccüd zikrimde Hz. Belkıs’ın tası gösteriliyordu bana. Birçok şey bununla yapılıyordu. Bana tekrar tekrar gösteriliyordu. Çok güzeldi fakat alamadım daha. Zamanı var. Ben bütün süflilerden milletimize yapılan bu sihir ve büyüden kurtulmaları için dua ediyordum. Rabbim izin versin alayım… Bundan bir hikmet var hocam.
Bu tası görünce bütün vücudum titredi, saçlarımın dipleri dahi kaşındı. Hocam o tas acaba sihir büyü için miydi? Öyle hissettim, ilk kez böyle bir durum yaşıyorum. Şoktayım hocam. Hocam bunu yaşamadan önce sol pazu, sol dirsek seğirdi. Şimdi ise sağ dirsek seğirdi.
 
-Güzel haberlere gebeyiz biiznillah❤️❤️
 
*Sabah namazımın sünneti arasında niyazım başladı. Rabbim! Beni kendine hizmetçi kıldığın için sana şükürler olsun. Bunu deyince sol dirseğim seğirdi hocam. Bütün dünyaya faydalı işlerde bulunmamı nasip et. Ümmeti Muhammed için güzel işler yapmamı nasip et. Her daim seninle olup insanlık için güzel işlerde bulunmayı nasip bu hizmetçi kuluna. Kıyamete kadar bu hizmetimi kabul buyur.
 
-Âmin
 
*Selam es selam canım hocam????????.Hocam zikrim arasında ağzımdan inşaAllah haftaya perşembe çıktı. Bir ben var benden içeri, ruhum bunu söyledi. Sabah zikrimde siyah giyinmiş saçları uzun ve dağınık çirkin yüzlü bir Cin cirit atıp, sol omzundan bana bakıp, kıs kıs gülümseyip gitti. Tekrar zikrime devam ettim. TBMM salonunda kürsü de bir milletvekili güzel gelişmeler olacağını söylüyordu. Ben bilmem Rabbim bilir en doğrusunu. Zikrime devam ederken sol kolum yani dirsek ve bilek arası seğirdi bir kaç kez. İhtilaç duasını okudum. Hakkınızı helal edin bu gün çok meşgul ettim. Hayırlı sabahlar. Selam es selame ????????❤️❤️
12:57
 
-Selam es selame. Sol dirseğin veya bilek dirsek arası ihtilaç ettiği anda anla ki ya yapmakta olduğun iş hatalı yahut düşündüğün bir şey varsa hükmün hatalıdır.
Hemen o işi veya fikri terkte ve istiğfar et.
Doğru kararlarında ise sağ dirsek veya bilek dirsek arası hafifçe tık eder. Anla ki doğru iş veya fikir üzeresin, kararın onaylanıyor… İlim tecrübe ile öğrenilir. Biz sizlere hazır bilgiler veriyor olsak da yaparak yaşayarak öğrenmek esastır.
Yani hakkal yakin i yaşamak ilmin zirvesidir. Kimse yaşamadığı bir şeyi tam şeksiz şüphesiz benimseyemez iblisin vesvesesine açıktır o bilgiler. İnsan bazen gördüğüne bile inanamaz. Tekrar görmek ile test eder. Ya bir kere görünenler o zaman vesveseye gözün gördüğü bile açıktır.
Öyleyse pür dikkat olmalısın. Karıncadan haber almalı, havadan nem kapacak zeyreklikte olmalı, hafızanı açık, idrakını hazır tutmalısın. Selam es selame
Bir mesaj yaz…
 
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir