Ayşe Yok Allah Var

28.11.2020
91
Ayşe Yok Allah Var

Ayşe Yok Allah Var

*Selam es selame canım hocam; Ara ara yazdırılanları not aldım. Ne kadar yapmak istesem de bir türlü başaramadım için üzgünüm. Sizi hayal kırıklığına uğratmak istemezdim. Asla pes etmeyeceğim Asla. Her daim Rabbimin huzurunda duada olacağım.

Vakti saati geldiğinde elbet bu kapı açılacak, bana düşense sabır ve bir o kadar gayretle derslerime sıkıya sarılmak olacak . Konuşmamızdan sonra Kur’an okumuştum. ‘’Huzur istiyorsan Kur’an’ı ağır oku’’. Kendi kendime bunu tekrarladım. Okudum da çok şükür. Hala sağ el sağ dizde parmağım ise 👌bu şekilde sayfalar sol elle çevriliyor, saldım kendimi o anın büyüsüne.

*Ardından yazdırılanlar : ‘’İşte böyle, huzur sükunet istiyorsan, az da olsa, Kur’an’ı ağır ağır oku.’’ Biraz zaman geçti namaz kıldım. Tekrar yazdırıldı. ‘’Maşallah Barikallah Ayşe’m. İşte böyle, emin adımlarla yavaş yavaş ilerleyelim. Hikmette aceleye yer yok. Allah’ın yardımı ve izniyle inşallah bu süreci başarıyla atlatacağız. Korkularından emin bir şekilde, tekrar kavuşacağız. Selam ve dua ile Seni Rabbimize emanet ediyor ve gözlerinden öpüyorum kızım. Ben Hafız Hüseyin Kemal.

Bildiklerinle amel etmeyi sürdür. Hocanın sözünden çıkma sakın. Bir dahaki görüşmemizde seninle yarım kalan işlerimizin hepsini tamamlayacağız. Sakın üzülme hüzünlenme kendindeki cevherin açığa çıkmasını bekle. Hoca’na söyle seninle ilgili planımızı gözden geçirsin ve yenilerini eklesin. Daha gelişmiş bir şekilde seni ve beraberindekileri bulmaya çalışsın.’’

*Burda o kadar çok üzüldüm ki 😭beni bırakıyor musunuz Efendim dedim .

’’İçinde bulunduğun ortam seni geriyor. Bir gün gelecek sen nice seferlere imza atacaksın. Bıraktığım falan yok. Kendine geldiğinde bir daha görüşeceğiz biiznillah. Artık dinlenmen lazım, gücünü topla. Kendine gelmen için bu lazım.’’ Buyurdu…

*Bu kadar canım hocam. İçimde burukluk oldu. Verdiğiniz emeklere layık olamadığım için çok üzgünüm. Biliyorum bu bir veda değil. Daha güçlü bir şekilde yeniden doğuş olacak inşallah. Allah yar ve yardımcımız olsun. ASLA PES ETMİYCEM Aksine daha bir hırsla gelecek güzel günlere odaklanacağım. Sizin sözünüz le Gelecek güzel gelecek inşallah. selam es selame canımın içi hocam ❤❤❤PRŞ 14:21

-Selam es selame Azizem, olumsuz bir durum yok. Her şeyin bir vakti var. Dinlenmene bak. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Gelecek inşaallah hem senin için hem hepimiz için hem Türkiye ve ümmet için güzel gelecek. En kötü geride kaldı inşaallah. Bak ötelerden yardım erişiyor. Kaç arkadaşın miracını yaşayarak birliğe, tekliğe, tevhide ulaştı. Nuru Tevhidi yaşadı. İnşaallah geçmişte müjdelendiği gibi bütün zülfikârlar nuru tevhide ulaşacaklar. Allah vaadinden asla dönmez. Selam es selame.

*Eûzû bikelimetillahi’ttammeti min şeri ma halak. Selamüngavlemmirrabbirrahiym. Selam hz Muhammed Mustafa’ya, ehli beytine, Nebilere… Selam 18 bin aleme, siz değerli üstadıma, tüm inanlara olsun.

Selam es selame canım nebim, Ayşe yok Allah var… Tüm hücrelerimde sadece izliyorum, tebessümle, hayranlıkla… Öğle namazından sonra dua ederken Rabbimin yaşattıklarını nasıl kelimelere dökebilirim bilmiyorum. Şükran ve Hamdden başka… Elhamdülillah, Hocam. Kalbime ve göğsümün tam ortasına lale çizdi . Rabbim Rahimde ki halimi canlı olarak gösterdi😭. Çok güzeldi. Gözlerini Aç Ayşe’m dediğinde karşımda yeşil ultrason göstergesi vardı. Şaşkınlıkla izlemeye başladım oluşumu, çok güzeldi 😍 hamdolsun. Sessizce ben miyim, dedim. ‘’Evet’’ dedi Rabbim.

*Kurban olduğum mevlam daha seni yeterince zikredemiyorken… Bu lütufa ne diyeyim hocam. Nasıl bir ifade kullanayım ki yeterli olsun 😭Hamdolsun. Hamdolsun.. hamdolsun. Rabbim telefonu elime verip yazdırdı : ‘’Muhammed’e miracın gerçekleşmiştir Ayşe’m. Karşında Allah var. Seninle konuşturayım mı’’ Başımı sallayarak evet dedim. ‘’Aç gözlerini Ayşe’m. Ayşe’yi hakka aldım .Dizesini gösterdim. Ziynetinde sevgi yüklü, kalbinde sevgi yüklü, kendisine oluş halini gösterdim. Rahimde yüzlerini bedenini görünce. Bu ben miyim ya Rabbi diye sordu. Evet dedim, yeşil bir rahim içinde buldu kendini. Sen sin ya Rabbi! Sensin özüm, sözüm, gözüm… Allah’ın dilinden bildireceksin kelamını artık.❤

*Öğle nazından sonra işlemler Zühre’ye kadar sürdü. Utarit’in girmesine 30 dk falan vardı, yazdırmaya başlandı. Selam es selame canım hocam. Size yazdığım son yazıdan sonra o gece çok hüzünlenmiştim. Rabbim hüzünlenme sabret bekle deyip sevmişti sıcacık. Dün akşam yine bir sınavı atlatmıştım. Çok şükür. Eşimle olan. Rabbim üzülme sabret sabret dedi. Donmuştum soğuktan. Isıtırım seni ben şimdi deyip. Nasılda bir anda ısıtmıştı.

Rabbim kulunu bu kadar incitmek istemezken ben kim oluyorum da Rabbimi üzüyorum ki. Soğuk odada sıcacık gözyaşlarıyla daldım uykuya. Binlerce kez şükrederim Rabbime hamdolsun. Selam es selame canım hocam ❤❤❤ (TEVHİT OLDUN)

Bir de hocam kamerde devir sonrası zikir çekerken küçük bir kız çocuğu görüntüsü gördüm. Ona yaklaştıkça yaklaştım. Onda kayboldum. O mu benim içime girdi, ben mi onun içine girdim, bilemedim. Hürmetle ellerinizden öperim Hayırlı cumalar ❤❤❤

-Sen onun içine girdin. Yani sen nefis olarak onun yani nurun ruhun içine girdin maşaallah. Buna Nuru tevhit denir diye defalarca yazdım. Bundan ötesi yoktur. Allah’ta yok oldun. Gerisi Allah’ta yolculuktur ve ebedidir. Allaha yolculuğun sonu vardır işte burada olduğu gibi ancak Allah’ta (beka billah) yolculuğun sonu yoktur.

*Hocam parça parça anlatıyorum ama aklıma sonradan geliyor. İşlem sırasında iki elim omuz hizasına doğru avuç içi yukarı bakacak şekilde kaldırıldı. Biraz sonra sol kolum indirildi sağ kolum iyice yukarıya kaldırıldı. Sonra sağ omuzumdan bir şey alıp önüme kondu. Üstüne lale resmi yapıldı. ‘’Kitabı sağ taraftan verilenlerden oldun’’ dendi. Selam es selame can hocam ❤❤❤CUM 18:05

-Maşaallah barikallah darısı henüz bu mertebeye ermemiş olan zülfikarların ve samimi müminlerin başına olsun. Elhamdülillahi rabbil alemin. Razı olacağın kadar hamd ve senalar olsun rabbim . Şükran. Şükran. Şükran.. Selam es selame .

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.