Sakın Bir Daha Kimseye Buğz Etme - hacialibayram.com Sevgi yolu

Sakın Bir Daha Kimseye Buğz Etme

21.11.2020
222
Sakın Bir Daha Kimseye Buğz Etme

Sakın Bir Daha Kimseye Buğz Etme

*Selam es selame canım hocam. ???? Ne yazacağımı bilmiyorum. İki gündür tuhaf bir haldeyim. Dün mü’minün süresinin ilk sayfası okutuldu. 1,3,5,7,9,11.ayetler tekrar okutuldu. Ardından kalbimden yazdırıldı. Yani ne kulağıma parmağım, ne de kalem sokuldu. Aslında bunu bilinç altımın yaptığını düşünüyordum.

*Bir ve tek olan Allah var, bir ruh var. Buna odaklandım. Kalbime güvenmen gerek dedim. Diyen cenabı Allah’tı elbet. Yazdırılanlar oldu hocam. Hepsini göndereceğim. *Bugün birkaç şekil yaptırıldı. Ardından ne olduğu yazdırıldı. Kalbimde tasdik ediyor, hocam. Rabbim eğitiyor, bilmediklerimi bir bir gösteriyor. Devriden sonra ???????????? Rabbim konuştu kulu sustu, zangır zangır titredim hocam. ???????????? Dışarı çıktım, rahmet yağıyordu ???????????? Rabbim konuşuyor, kulu konuşuyor. *Gözyaşları içinde Ümmeti Muhammedi Afet deyip durdum. Rabbim Aklıma mukayyet ol, delirmeme izin verme, konuşmalarım sanki her yerden yankılanıyordu. Sırası ile yazdırılanları gönderiyorum. Çizdirilenlerin resmini de gönderiyorum hocam.

*Ayşe’m! bugün senin için ilklerini yaşadığın bir gün daha olacak. Allah Muaffak eylesin seni. Senin içindeki Allah Aşkını her bir hücrende, iliklerine kadar hissettiğin aşikardır. Bilmediğin bütün sırlar bildiklerine ek olarak eklenecek. Sinendeki Allah’ın sevgisi yok mu, seni göklere, en göklere çıkaracak. Zindanlardan kurtulan kullarıma şefaat eder gibi olacaksın.

*Eûzû billahimineşşeyidanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü Enle ilahe illallah ve Eşhedü Enne Muhammeden Abduhû ve Rasûluhu. SelamunKavlemMirRabbirRahim. *Selam 18 bin aleme, hz Muhammed Mustafa’ya s.a.v ehlibeytine, ashabına ve tüm inanan kulların üzerine olsun. Selam. Selam. Selam. Vesselam. *Allah’ın hikmetli kitabına yemin olsun ki Allah’ın kitabını okuyanlar elbet de kurtuluşa ereceklerdir. Hakkıyla bilip uygulayan kullarım, incilerden döşenmiş tahtlarımda oturacaklardır. *Kendilerine verilen mükâfatın tadına varacaklardır . Bir de altlarından ırmaklar akan cennetime sahip olacaklar.

Sizi ziynetlendirdiğimiz şeylerden bir başkası yararlanamayacak. Yemin olsun ki Allah’ın istemediği, vermediği kullarından asla size bir zarar gelmeyecek. Şimdi dinim hakkı için ister inansınlar ister inanmasınlar, bilmedikleri azaba duçar olacaklar. *Allah’a Ali’min vasıtasıyla ulaştın, fenafillah oldun. Sinendeki özü birledin. Hakk’a ulaştın. Hakk’ta yok oldun. fenafillah oldun. Birliğe erdin ziynetlendin. Cc.

*Selam es selame canım hocam; Abıhayat suyu özümüz. İnsan özüne ulaşınca bir ve tek olan Allah’a ulaşıyor. Fenafillah Allah’ta yok olma ve tekrar kulluğa dönüp, bildiklerinle amel edip bilmeyenleri abi hayata ulaştırmak hayattan gaye. Sizin bize öğrettiklerinizi bizim de inşallah bizden sonrakilere bildirmekten ibaret. Hocam doğru anlamışım değil mi .

*Rabbim yağmurun altında yürürken bunları söyledi. O an hem ümmet için hem de Zülfikar kardeşlerim için dua ettim. Biran önce nuru tevhide ulaşmaları için. Selam es selame canım hocam. Rabbim daima sıratı müştekim üzerine ayağımızı sabit kılsın, inşallah ❤❤❤PRŞ 17:00 –????????????

CUM 12:44 *Eûzû bikelimetillahi’t tammeti min şerri ma halak selam es selame canım hocam. Cumanız feyzi cümlemizin üzerine olsun inşallah. Gününüz hayr olsun. Dünden beri namazlarda zikirde gözüm kararıyor, aniden bayılacak gibi oluyorum. Yanlış bir şey mi yaptım, yada okudum diye düşünüyorum. Ya da okumam gereken ekstra bir duamı var, bilemiyorum. Bilgine ihtiyacım var. Selam es selame ❤❤❤

-Selam es selame AzizeM. Allah yar ve yardımcın olsun. Senin beynine girmeye çalışan celaliler olabilir. Kendini korumayı öne çıkar. İstiğfar et, Rabbim e emanetimsin. Selam es selame

CUM 19:07 *Eûzû bikelimetillahi’t tammeti min şerri ma halak. SelamunKavlemMirRabbirRahim. selam es selame canım hocam. İki gündür namaz ve zikirlerimde gözüm kararıp nerdeyse bayılacak gibi oluyordum. Size yazdıktan sonra nerde hata yaptım diye tefekküre dalmıştım. Aklıma geldi birden. Eşime kızmıştım evde ve gittiğimiz ortamda uygun olmayan davranışları yüzünden. Sonra dedim ki sen ne yapıyorsun, kim oluyorsun da Allah’ın kuluna hem de eşine buğz ediyorsun. O senin cennetliğin. Rabbin sana demedi mi ki böyle gaflete daldın. Tabi ki celal boş durmadı. Hemen bu fırsatı kullandı. Onun işiydi çünkü bu. İyi bir ders oldu. İnşallah bir daha tekrarlanmaz.

Akşam namazı sonrası yazdırılanları iletiyorum:

*Sakın bir daha kimseye buğz etme. Bu seni celale çeker. Evet biliyorum eşin çok zulüm ediyor sana. Değil mi ki ona karşı gösterdiğin sabır ve şefkat sayesinde bu günlere geldin. Unutma zulüm edene zulümle cevap verirsen eğer sen de kendine zulüm etmiş olursun. *Çok şükür ki çok çabuk fark edip tövbe istiğfar ediyorsun. Bu senin yapında var, affetmek. Her daim affedici ol ki senin de benimde yüzümüz gülsün değil mi. Şimdi bunları hocana gönder ki Zülfikarlar bilsin. Selam. Selam. Selam. vesselam. ❤❤❤

*Hatta hocam eşime hiç bir şey söylememiştim, sadece içimden kızmıştım. Çok şükür Rabbimin merhametine mazhar oldum. ❤

-Birkaç saat sonra paylaşım yaparım inşaallah. Maşaallah, barikallah kesiflerine. Bu ve benzeri nice kerametler normal din öğretiminde yok.

*Siz bilirsiniz hocam.

-‘’Bugz edenler kendilerine zarar verir’’

*Evet hocam. gerçi ben normal din eğitimi de almadım desem yalan olmaz. Öğrenciniz olmadan 2 yıl önce kuran kursuna gitmeye başlamıştım. Çok şükür Rabbim öğrenmeme izin verdi . Hatta orda öğrendiklerimden çok etkilenip evde de uygulamak istemiştim. Yani eşimle konuşmak gibi. Helalin haramın ne olduğunu, peygamber efendimizin neler yaptığını gelip heyecanla ona anlatıyordum. O beni dinliyormuş gibi yapıyordu, maalesef. Eşimi konuşmayla ikna edemeyeceğimi o zaman anlamıştım. Şimdi ise sadece sizin tavsiyelerinizi doğrultusunda yapıyorum her şeyi.Rabbimin izni ve yardımıyla çok şükür.

-Ben de 23 yaşımda kendim öğrendim. Kuran hocam yok. Din eğitimi almadım. Hz. Mevlana’nın Mesnevisini Türkiye’de dini yayınların olmadığı 1970 li yıllarda yedi kere hatim ettim. Meal ve hadisler ile hocamdan intikal eden esrar i Hikmet kitabı ve piyasa kitapları ile yetinmek zorunda kaldım. Hayat gailesi içinde edinebildiğimiz kadar dini bilgi edinmeye çalışmıştım. Zaman içinde küçük bir kitaplığım oldu ancak sıradan insanların bildiğinden öte şeri hükümleri öğrenemedim. İlmi hal kitaplarına bakmaya devam ettiğim olur. İşim emeğim İlmi ledün ve Marifetullah ile oldu. Hizmet makamında kalmaya azmettik.

*Hocam namaz vakti burada ayrılmak zorundayım sohbet çok güzel inşallah devamı gelir selam es selame canımın içi hocam ❤❤❤

-Hayırlı geceler azizem, Ayşecan. *Hayırlı geceler canım hocam

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Bir dost dedi ki:

    Sevgili hocam bende zikre başladım inşallah benide duanıza gönlünüze alın