İstikamet Kudüs

08.08.2022
194
İstikamet Kudüs

İstikamet Kudüs

Selam es selame; Muhterem Okurlar, Aziz Zülfikarlar…
Uzun zamandır paylaşım yapmıyoruz biliyorsunuz. Üst dereceden bir saldırıya maruz kaldığımızdan fırtınanın dinmesini beklemek hikmetullah’ın icabı haline gelmişti. Çok yönlü mesajlar keşifler devam etti ancak işin içine celali etkiler karışabilir diye paylaşmamayı her bir Zülfikar’a ferden cevap vermeyi tercih ettik.
Bilindiği gibi efendimiz bile üç yıl vahysiz dönem geçirdi. Ayetler arasına şeytan sözler karıştırmak istedi. Ve ayetlerden nesih edilenler oldu. Kuranı Kerimde ilimlerin en çetini olarak ilmi ledün anlatıldı. Hz Musa ile Hz Hızır kıssasını hatırlayın, lütfen. Ululazım resul hz. Musa, Hz Hızır’ın ilmine söz verdiği halde her defasında itirazlar ederek üç ilim ile yetindi, kendi dünyasına makamına geri döndü, kaldığı yerden hizmetini sürdürdü.
Günümüz insanları olarak her devirden daha ziyade baskı altındayız. Devir deccaliyet dönemi…
Her mümin kalmaya çalışanın başında onu yolundan ayırmak için çok büyük şeytanlar görevli. İnkar edenlerin nuru Muhammedî ile tanışmaması için çevreleri sarılmış, beyinleri işgal edilmiş durumda. Böyle bir zamanda çok zor bir giriş ile aşağıdaki mesajları
bir kere değil
değişik vakitlerde birkaç kere okumanız için bildirilenleri hazırlamaya çalıştım. Umarım hep beraber Allah’ın muradına uygun şekilde başarırız…
<<<Bismillahirrahmanirrahim.
Allah’ın kullarına selam olsun.
Ayşe’m, kulum !
Senin ezelden biçilmiş görevin bu;
Ali’mize Kur’an şifrelerini bildirmek.
Ali’mize yazdıklarımızı gönder.
Tereddüt etme.
Sen sadece sana iletileni göndermekle görevlisin.
Artık güç ve kuvvet Allah’ın izniyle inananların yanında.
İstila altında olan dünyamızı kurtarma vakti geldi.
Hak vuku bulacak.
İsteyenler geri gidebilir.
Burda kimsenin yardıma ihtiyacı yoktur.
Bizler sizlerin yanınızda olduğumuzu belirttik.
Cenabı Allah’ın yardımıyla fetih gerçekleşecek.
Sefer bizden, zafer Allah’tan.

İmam-ı Aliye biat etmeyenler aramızdan ayrılsın.

İstikamet Kudüs.

İlmiyle mücadele eden yiğitlerimizin yanında olma vaktidir.
Erenler olmazları oldurmak için mücadeleye başladı bile.
Allah’ın izniyle ziyaret ettiklerimiz bizim için kalabalıklardan uzaklaştırılıyor.>>
*Eûzû billahimineşşeyidanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü Enlê ilêhe illellâh ve Eşhedü Enne Muhammed’en Abdühu ve Rasûluhu.
*Selam peygamber efendimiz Hz Muhammed Mustafa’ya, ehliyetine, ashabına, sahabelerine nebilere, mürsellere, abidlere ve tüm Cemal kemal evliyaların üzerine olsun. Selâm, selâm, selâm ve aleyküm canım hocam. Biraz önce yazdırılanlar oldu. Bilmiyorum, o an göndermedim. Dönüp dönüp okudum. Sürekli Hakan Demir adlı hocanın videoları izlettiriliyor. İnanılmaz… Kur’an’ın içine gizlenmiş o kadar çok şifreler var ki dikkatim daha bir arttı Kur’an’a karşı.
Bir şeylerin yaklaştığı hissine kapılıyorum, lakin ne olduğunu bilmiyorum.’’ Rabb’im idrakımı, anlayışımı, ilmimi çokça artır’’ diye dua ediyorum.
<Rabbi zidni ilmen ve fehmen imanen ve yakinen nasıra> Bu duayı ellerimi açıp secdede söylüyorum. Bazen de otururken zikir niyetiyle değil dua niyetiyle okuyorum. Alnımda yoğun bir işlem başladı şu an… Rabb’im yar ve yardımcımız olsun cümlemizin inşallah.
Gönderiyorum yazdırılanları:
AyŞe….
1.
*Bismillahirrahmanirrahim. Görmen gerekenleri bir, bir göstereceğiz. İlahi kelimetullah aşkına bürünmüş olman dolayısıyla, ilminde nile ulaştın.
Viraneye dönmüş gönülleri nile ulaştırma vakti geldi. Layıkıyla Allah’a mirasını ilettin. İslam’la ilmini birleştirdin. Artık Ali’mize Bilgelik ile ilgili iletmemiz gerekenleri bildireceğiz.
Allah’ın layıkıyla kullarına bildirmesi gereken mesajları, seninle iletişim kurarak bildireceğiz.
Evet, biliyorsun ki Kur’an ayetlerinin her birinde (derin sırlar) bilinmedikler gizlidir.
Açığa çıkma vakti geldi. Sana verdiğimiz görevleri itirazsız yerine getireceksin. İşlemlerini bunun üzerinden yapıyoruz. Senin kuranla haşır neşir olman gerekiyor ki işlemlerin tam vasıl olsun. Ayetlerin açılımı böyle gerçekleşecek ve Alimize bilmesi gerekenleri Kur’an ayetleri üzerinden bildireceğiz. Arasına yerleştirilmiş şifreleri Alimiz bilecek. Onların nasıl hükmü olduğunu Allah’ın ona verdiği lütufla kalbine inecek.
Ayşe’m, kulum ! Senin ezelden biçilmiş görevin bu; Ali’mize Kur’an şifrelerini bildirmek.
Bu yüzden sürekli Kur’an okutuyoruz. Lakin engellere takılmamak istiyorsan her gününü Hızır bileceksin.
ALİ’MİZİN Hızır’ı seninle bildireceğimiz,
Kur’an şifrelerine koyduğumuz sırlar olacak.

Haydi vira bismillah.

Kenzülarşın mübarek olsun kulum;
Muhammedi bilinçle bilgilendirildin. AyŞe.
2.
Allah’ın misliyle kulluk edenlerin arsasına,
La ilahe illallah
Muhammed’en Resûlullah kisvesiyle girmene,
Allah’ın izniyle kabul edildin.
Bildirmen gerekenleri bildireceksin.
Korkmana gerek yok, bizler Hakk erenlerin yolcularıyız.
Bir zamanlar İletilmesi gereken mesajları kulumuz Zeynep er le bildiriyorduk.
Şimdi ki seçilen sensin. Kur’an-ı layıkıyla okuyup idrak etmeni istiyoruz.
Yardımlarımız Seninle ve Ali’mle Olacak.
Zülfikalık vasfı altında toplanılan her birinize yeni misyonlar yükleyen Rabbinizi iletmeniz gerekenleri izleyeceksiniz.
Hayatın kurallarına uygun yaşayıp,
dikkat çekmeden insanların arasına karışmış olan insan görünümlü iblislerden kurtulacaksınız. Karşınıza çıkan her kişiyi ilminizle birlikte istikamete doğru götüreceksiniz. Unutmayın ve endişe etmeyin. Bilmeniz gerekenleri sizlere bildireceğiz.
Şimdi ilk yapmanız gereken İlminizle amel etmeyi sürdürmek. Allah’ın isteği doğrultusunda yaşamınızı sürdürmek. Bir kezliğine size yıllarını veren Hocanıza istikbalde yokluğu bildirmek istikamet üzere varlıkta yanında olmak üzere bildiklerinizin şükrü için yemininizi, bağlılığınızı yenilemek olsun. La ilahe illallah Muhammed’en Resûlullah. La ilahe illallah Muhammed’en Resûlullah. La ilahe illallah Muhammed’en Resûlullah. Nebiyyallah ile birlikte mürşidinize teslimiyetinizi bildirin. Hacı Ali Bayram nebiyullaha birlikte girmiş olduğunuz bu kutlu mücadelede İstikbali olan muhammedi bilinçlerin yetiştirilmesi için And içiyorum, And içiyorum, And içiyorum. Salli Alâ Seyyidina Muhammed. Hûûû erenler, hûûû erenler, hûûû 
AyŞe
3
Bismillahirrahmanirrahim.
Ali’mize yazdıklarımızı gönder.
Tereddüt etme.
Sen sadece sana iletileni göndermekle görevlisin.
Artık güç ve kuvvet Allah’ın izniyle inananların yanında.
İstila altında olan dünyamızı kurtarma vakti geldi.
Hak vuku bulacak.
İsteyenler geri gidebilir.
Burda kimsenin yardıma ihtiyacı yoktur.
Bizler sizlerin yanınızda olduğumuzu belirttik.
Cenabı Allah’ın yardımıyla fetih gerçekleşecek.
Sefer bizden, zafer Allah’tan.
İmam-ı Aliye biat etmeyenler aramızdan ayrılsın.
İstikamet Kudüs.
İlmiyle mücadele eden yiğitlerimizin yanında olma vaktidir.
Erenler olmazları oldurmak için mücadeleye başladı bile.
Allah’ın izniyle ziyaret ettiklerimiz bizim için kalabalıklardan uzaklaştırılıyor.>>
AyŞe
*Hocam efallerimi evkatlarda bir kez yapmak yeterli mi. Yani diyelim ki akşam yada geceye denk geldiğinde üçleri tamamlıyorum. Gündüz bir kez daha yapmam sakıncalı olur mu.
Bir de Hocam sizden başka kimseye güvenmemem gerektiği söylendi. Sizden başka kimseye güvenmiyorum. Sanırım demek istenen kendimle ilgili bilgilerin sizin dışınızda kimsenin bilmemesi. (bilgileri bir başkasıyla paylaşmak demek, ondaki negatif düşüncelere maruz kalmamak içindir. Enerjinin yoğunluğunu fark eden olumsuz etkiler akın etmesin diye  Parantez içine aldıklarım bana söylenen sözler Affedin herşeyi yazıyorum. selam es selame. Canım Hocam, balım Hocam 
-Selam es selame AzizeM Yazdıklarını dinlenip, düşünüp yeniden yeniden okuyarak idrak etmek için gayret gösteriyorum  Bu seferki yazdıkların daha aydınlatıcı geldi.
*Selâm es selame hocam. Rabb’im aydınlatsın inşallah. Daha net bilgiler olması, okunası olabilmesi için yardım etsin. Çok özür dilerim sizi yormak değil maksadım. Rabbim yardımcım olsun. Sözünüz yarım kalmış, yormayın kendinizi isterseniz. Rabbim açığa çıkaracaktır elbet.
-Bu yazıları paylaşmam, gruba bildirmem istendi mi?
*Hissettiğim; size olan bağlılıklarını bir kez daha dile getirmeleridir.(irade ruhaniyete geçti)
<Alim bildirmek gerekiyor ki yazdırdık.>>
*Hocam şuan bir bağlantı kuruluyor…
<<Size İletilmesi gereken mesajları bildireceğimizi daha önce bildirdik değil mi?>>
-Selâm üzerinize olsun efendimiz. ( bu okuduğunuz mesajların paylaşılmamış önceleri var. Ayşe zülfikarın hazırlık dönemi. Belki ileride paylaşılır. )
<Ve aleyküm selam Alimiz. İlminizle ilgili o kadar çok leta-ifler var ki arkasını dönüp gitmek olmuyor>>

Grubun (okurun) sarsılan güvenini inşa edecek bilgilere ihtiyacımız olacak sanırım  

<<İstisnasız imanlarını tazelemeleri gerekiyor. Hak vuku bulmadan, olmasını istedikleri şeylerin biran önce olmasını sağlayabilmek adına da herkes bir gayret içerisinde olmalı. Allah’ın kimseye bahşetmediği güzellikler karşısında,
her gün yeni bir imtihanla karşılaşmak yoruyor, zülfikârları.
Haklısın. Seninle birlikte olmamızın amacı da bu, tekrar umutlarını yeşertmek. Hiç kimseyle muhatap olunmaması gerekiyor. Kafasının içine olmaması gereken birçok negatiflikleri yüklemeye çalışıyorlar.>>
*Hocam net olamıyorum eûzû besmele çekiyorum.
<<Olması gerektiği gibi oluyor kulum. Üzülme istisnalar kaideyi bozmaz>>
-Kim kimin ile görüşüyor, merak edilecek efendim. Ayşe zülfikar kimin vasıtası olarak bize bu bilgileri lütfediyor diyecekler.
<<Alakadar olunması gereken konulara yoğunluk veriyoruz.
-Bir kere hırpalananları yeniden kazanmak bir takım açıklamalarla ancak mümkün olur sanırım. Her türlü yardıma ihtiyacımız var efendim.
<<Bilmediğiniz konuların üstünü örtmeye çalışmıyoruz, sadece kendisinin yeterince hazır olmasını bekliyoruz. Ayşe’yle kimin irtibata geçmeye çalıştığının farkındasın.
Yalnız, kimsenin bilmediği konuları konuşmak olması gerekenleri oldurur mu??>>
<<Alim, ismindeki güzelliği bir kez daha gösteriyorum;
Ya imam Ali>>
-Lebbeyk, Allâhumme lebbeyk. Buyurun efendim….
*Bir yandan kendimle konuşuyorum, bir yandan sağ tarafıma bakıyorum. Eûzû besmele çektiğinde rahatlıyor gülümsüyorum, hocam.
-Doğru yapıyorsun azizem. Dilediğin an Euzü besmele çekerek iletişimi netleştir:
<<Bilmediğini sansa da Allah’ın takdiri dışına çıkılmaz. Olası bir durumda karşılaşmamak için kuranı kerime sığınıyor, besmeleyle bakıp okuyor>>
-Senden önce de benzer şekilde iletişim kurmamızı sağlayan zülfikârlar oldu. Zeynep Er gibi birçok irtibat kuran, bize bilgiler aktaranlar oldu. Bazılarını yayınladık bazıları henüz yayınlanmadı. Korkma, çekinme . Rahat ol. Tam teslimiyet göster, biiznillah.
<<Hak erenleri, sizleri koruma altına almak için, ilahi, kitabullah’ın sırlarını açıklayacak.>>
-Maşaallah barikallah..
<<Alim oysa ki kendindeki gücü açığa çıkarmak için çabalıyor. Allah’ın kitabı verilmiş olan en güçlü silah. Ayet ayet işlenmiş sırların gün yüzüne çıkışını birlikte sağlayacağız, inşallah. Üzülmesi gereken bir durum yok.
-İnşaallah …
*Hocam Rabb’im yardım etsin inşallah. Bilinmesi gerekenler biran önce açığa çıksın. Şuan iletime devam edemiyorum, aklım efalde…
-İnşaallah.. Allah teâlânın kaderi mutlak icra edilecektir. Bize düşen rolleri hakkıyla yerine getirmeye çalışmaktır. Niyetimiz ve çabamız hayra dönüktür inşaallah.
*Amin Hocam. Elimden geleni yapıyorum. Rabb’im yardımcımız olsun cümlemizin inşallah
-Görüntü var mıydı.
*Hocam görüntü yok. Bu kötü mü…
-Tamam. Hayır, kötü değil.
*Alnıma Ayetel Kürsi okundu.
-Şu anda iletişim kesildi mi?
*Hayır, diyor.
-iletişimi sen kesme lütfen..
*Lakin net olamıyorum.
-Devam et lütfen, sakinleş. Eûzû besmele çek belki bir mesaj verilecektir. Giderek daha rahat iletişim kurdun. Biliyorsun…Merak etme. Rahat ol.
<<Ali’m korkma…
Seninle iletişim kuracağız elbet. Muhammed’in kullarına hitabındaki sevgin ilaç gibi geliyor.>>
-Elhamdülillahi rabbil alemin….
Razı oluncaya kadar şükürler olsun rabbime. Hüküm Allah’ındır.
<<Ali’m layıkıyla kulluk edenlerin yanında olmasını istiyoruz. Bizler hak Muhammed adına karşı karşıya geldiğimiz noktada sukutun bir işe yaramadığını çok defa gördük.
Elbet istemeyiz çıksın savaş,
lakin olması gerektiğinde de bi ismi Allah için boyun bükeriz hükme>>
*Hocam toparlayamıyorum şuan. Eşim gelecek diye tedirgin oldum.
-Euzü billahi mineşşeytanirraciym . Bismillahirrahmanirrahiym. Eğer varsa imkanı birkaç cümle daha sabret. Euzü billahi mineşşeytanirraciym . Bismillahirrahmanirrahiym. Euzü billahi mineşşeytanirraciym . Bismillahirrahmanirrahiym.
<<İade-i ziyaret yapılacaktır, Hüzünlenme.>>
-Şükürler olsun, teşekkür ederim. Selametle efendim. Bu kadarı bile ilaç gibi geldi biliyorsunuz. Allah’ın bu gününe şükürler olsun. Ömrümüzün şükrünü eda etmeye de izin verir, inşaallah rabbimiz.
<<Hakkın kullarına selâm olsun>>
-Aleykümselam ve rahmetullahü ve berakatuhü. Ve selam es selame
<<Olacak Alim. Bekle ve gör. Hak nurunu tamamlayacak, kafirler istemese de. Hakki Eda etme vakti geldi Alim. Miraca yükseliş an’ı
*Hocam ezan okunuyor 
-Selam olsun hakkın kullarına.
*Yüreğim selamladı, yükseldiğimi hissettim. İnanın korkuyorum. Görmüyorum bir şey lakin bu his bam başka
-Maşaallah barikallah Azizem. Ne büyük kutsal bir görev yaptın. Allah bilir bir de bildirdikleri bilir. Teşekkür ederim. Emeğine şükranım.
*Namaz için hazırlanmalıyım, Hocam sizi çok seviyorum. Allah için çok seviyorum. Canım hocam Selâm es selame
-Korkma. Allah seni daha önce seçtiği kullar gibi özel olarak seçti, eğitti ve şimdi hizmet vaktidir.
*
-İnşaallah korunursun da daim hizmete hazır halde beklersin.
*Rabbim daim eylesin bu can feda olsun can hocam hak için 
-Görüşmek üzere ..Selam es selame . Rabbime emanetimsin
*Sizde Rabbime emanetimsiniz. Öpüyorum Pamuk ellerinizden 
Bir gün sonra…
Bismillahirrahmanirrahim.
Hocam nur suresini okuyordum, tüylerim diken diken… gözlerim dolu dolu ağladım, ağlıcam.
Vücudum titremeye başladı. Yalnız huzur verici bir titreme.
‘’ Sen değilsin
damarlarında akan kanın sahibi,
evet sensin
lakin sen sen değilsin’’
Ellerimi açtım;
Rabb’im n’olur,
hocamın emeklerini boşa çıkarmama izin verme.
Bilmediklerimi bildir.
Kur’an-ı Kerim’de ki sırlarını açık et.
Seni sevdiğimi biliyorsun, yardım et.
Senin buna gücün yeter, bize yardım et… dua yakarış yüreğimin derinliklerinden döküldü.
Surenin ilk Ayeti besmelenin B si öptürüldü Hocam. O an hıçkıra hıçkıra ağlamamak için zor tuttum kendimi.
B enliğimden soyunup da geldim ya Rabbi dedim.
Sanki b harfi kişinin Rabbine
ben olarak dönmesini anlatıyordu
yani Rabb’im olarak (Bana ben olarak gel)
kullarının benliklerinden kurutulup Cenabı Allah’a ALLAH OLARAK dönmek.
Rabbisine b sırrı çözmüş olarak kavuşmak.
Var olmayan bir şey nasıl Yok olabilir ki
bizler kimliğimizi benlikle doldurduğunuz için asl olanı görememiş 
Rabb’im sizden ebeden razı olsun.
İnşallah sizi çok seviyorum.
Allah için sizden razıyım 
Ve hocam, nur süresinde açılımlar olacağı söylendi. En doğrusunu Rabb’im bilir.
Selâm es selame Canım Hocam, gül Alim 
-MâşâAllah barikallah  Keşiflerine AzizeM  Âlemlerin rabbine hamdolsun. Razı oluncaya kadar şükürler olsun 
*******Birkaç gün sonra…
*Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü Enlê ilêhe illellâh ve Eşhedü Enne Muhammed’en Abdühu ve Rasûluhu.
Selam olsun Allah’ın kullarına, selâm olsun Alimin yaverlerine.
İçinizden kuşkuyu atın ey zülfikârlar. İletilmesi gereken mesajları kulumuz Ayşe’yle bildireceğiz. Önünüzde büyük bir Kübra var Geçilmesi gereken. Olası bir hâl ilan edilecek. Türkiye de layıkıyla memleketini vatanını sevenler içinde illaki birlikteliği bozmaya çalışanlar olacaktır. Sizler kılıçlarınızı kuşanın. İlmiyle liderlik eden Alimize biadınızı yenileyin. Geri dönüşü olmayan bir sürece girmiş bulunuyoruz. Kudüs’ün Fethi için vurun kâfire. Nitelikli savaşçılar olarak haşyetimden korkanlar için Zafer vaad ediliyor. Ukrayna’da çıkan hristiyan âleminin başlattığı savaşı bitirme vakti geldi.
Bütün gücümüzü Kudüs’e veriyoruz. İlkelerinizi belirleyin, vadedilen kurtuluş yakındır. Allahümme Salli Alâ Seyyidina Muhammed Hûûû erenler, hûûû erenler, hûûû >>
*Selâm es selâme canım Hocam beynimde ve alnında belirgin şekilde ihtilaç gibi atmalar var. İşlem yapılıyor desem, bilemedim. Ardından Kur’an okudum ve namaz kıldım. Hemen akabinde yazılar yazdırıldı. Bu çok önemliydi hocam. Hemen iletmek istedim.
-Mesaj tarafımdan okunur okunmaz;
<<Alim Seninle iletişime geçmek istiyoruz. İlminizle savaşma vakti geldi. Zaman kısa.>>
-Selam Allah’ın kullarının üzerine olsun. Buyurun.
<<Ve aleyküm kulum, Ali’m. Üzerinde büyük baskı var kulumuzun. İlminde iletmeye, birlikte lisansını güzelleştirmeye başladık. İnsanlardan uzak durması gerekiyor. Allah’ın kullarına bahşettiği bilgiyi birleme vakti geldi. >>
-Euzü billahi mineşşeytanirraciym, bismillahirrahmanirrahiym. Ayşecan; bu son cümle sana söylendi. ‘’ İnsanlardan mümkün olduğu kadar uzak durmalısın’’
*Evet hocam farkındayım. Habersiz çıkıp gelenler dışında birşey yapamıyorum.
-Bütün benliğinle sakin ol ve kendini seni yönlendiren ilahi (mesajlara) kudrete ver ki mesajlar akışkan olsun, kesintiler yaşanmasın. Lütfedin efendim. Her türden yardıma ihtiyacımız var.
<<Korkmasın. Onu koruyoruz.>>
-Euzü Billahimineşşeytanirraciym, bismillahirrahmanirrahiym. E la inne evliyaallahu la havfün aleyhüm vela hüm yehzenün … ayetini oku lütfen Ayşecan.
<<İlminati diye kurtulan iblisin düşmanları harekete geçti. Farkındalık yaratmak için her türlü oyun oynanıyor.>>
*Hocam farkındayım; korktuğumun. Ayetel kürsü okuyorlar üzerime.
-Lütfen bu cümleyi düzeltiniz, yanlış anlamaya meydan verecek şekilde geldi. Bu cümle: (İlminati diye kurtulan iblisin düşmanları harekete geçti) hatalı. İlminati denilen kuruluş tarafından bir saldırı mı başlıyor .. bu cümlede yanlışlık var.
<<İliminati adı altında kurulan gurubun, insanları kandırma eylemi harekete geçti.>>
– Hocam ben İliminati ney bilmiyorum.
<<Aynen Alimiz. Tedbirli olup püskürtmeniz gerekiyor. Ali’m ilimünati diye kurulan kuruluş yeni bir saldırı planı hazırlıyor. Herkesin uyanık olup savunmalarını düzenli yapmaları gerekiyor. Başlarını gerekirse çıkartmadan duaya dursunlar. Zülfikarlar içerisinde gevşeklik gösterenler var. Bu iş ciddi. Toparlanıp, birlik içinde tekrar eski düzende ilerlemelisiniz. Herkesin güveninin sarsıldığının farkındayız. Sizler Allah’a kul, habibine ümmet olarak seçilmişlersiniz. Kendinizi yenileyin, bilgilerinizi pekiştirin .>>
-İnşaallah başarabiliriz. Güven tazelemeye ihtiyacımız var.
<Ali’m, kızımızın etrafını sarıyorlar, onu evine gönderiyorum.>>
*Hocam annemlerdeyim. Biran önce buradan ayrılmam isteniyor, çıkıyorum hemen.
-Bağlantı kurmanın zorluğunu her zülfikar ile birlikte Ayşecan da biliyor olmalı. Tamam . Evine dön ve dört el efali ile savunma yaptıktan sonra sağ devri yaparak kuran okumaya başla. İnşaallah yeniden bağlantı kurabiliriz. Ben de bu (celseyi) iletişimi yayına hazırlayayım.
<< Ali’m ! Buradayım. Korkusu geçti. Onu bunun için eğitiyoruz. Farkındalık kazanıyor. Her ortamda onu koruduğumuzun farkına vardı.>>
*Dört el efalinde vakit fark etmiyor mu. Biraz sonra vakit girecek zaten.
-Her vakitte yapılabilir. Yeter ki ara vermeden yedi vakit ibadete devam edilsin.
*Hocam çok şükür neredeyse iki saatte bir ibadet için uyandırılıyorum.
-Eğer efale uzun süreli ara vermek zorunda kalınacaksa Zühre şerefinde veya kamerde yapıp ara verilebilir.
*Evime gitsem daha iyi olacak. Sürekli soru sorup konuşmak istiyorlar, (ev halkı) buradakiler. Bugün gece efalini kaçırdım hocam. Merih vakti girmişti bilmediğim için yapmamıştım
-Hikmetullah sırrında sükut- hubut- nüzul gibi sakıncalı gelişmelere sebep olmamak için, iki ibadetin arası üç saatten fazla olmamalı, sık olmalı diye yazdım.
Düzenli uruç yani yükseliş, teali veya kıyamda olmanın başka yolu yok. İlm ledün marifetullahın sırları çok. Biz sizlere imkan dahilinde en kolayını tarif ederek yaşamanızı istedik. Şeriatın emirleri ise en kolaya indirilmiştir. ”Kolaylaştırın zorlaştırmayın, korkutmayın müjdeleyin” hükmü gereği biz de kolaylaştırdık. Sizler bildiğinizle yani ilminizle amel etmeyi sürdürün. Zor kısımlarını inşaallah ehli yapacaktır. Tamam .. sen şimdi evine git. Kafanı da karıştırmasınlar.
 Motivasyonun bozulmasın.
*Söylemiştim size, her üçleri dört el efali yapıyorum diye. Pınar bir kerenin yeterli olduğunu söyleyince teke düşünmüştüm. Yine aynı şekilde yapmayı düşünüyorum. Tamam, gidiyorum. Öpüyorum sizi. Rabbime emanetimsiniz 
-Günde en az bir kere üçleri yakalamak çok iyi olur. Müşteri veya Merih’te başlayıp şems Zühre şeklinde yaparsın.. Veya Merih, Zühre, Kamer şeklinde olur. Ve ya Müşteri, Şems ve Zühre şeklinde üçler olur. Ancak vakitlere dikkat etmelisin, hesaplamalarda hata yapılmasın, inşaallah. Güle güle. selametle. Sen de rabbimize emanetimsin.
Not; Görüşmede yazılanlardan bir tek kelime veya harf yerinden edilmemiştir. Sadece yazım kusurları giderilmiş, Ayşe Zülfikar’a temizlenmiş- edit edilmiş hali gönderilerek onayı alınmıştır. Lütfen yazılanları kabul edemeyenler grup içinde ise ayrılsınlar. Grup dışından okuyanlar ise sayfamızdan uzaklaşsınlar. Yazıdan da anlaşılacağı üzere daha ileri bilgiler de verileceği vaad edildi. Hz Musa kıssasını hatırlayın ve kendi hayatınıza dönün, nasibinizle yaşayın. vesselam
Ayşe…
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

tr Turkish
X