O bir melektir.

19.11.2016
163
O bir melektir.

O bir melektir.

human46-1Selam es selame, tamam hocam; vakit sıkı olduğu zamanlarda dediğinizi uygulayacağım. sağolun Allah razı olsun. Ben bilgisayar üzerine okuyorum, yaklaşık 4 yıldır da bilgisayar üzerine uğraşıyorum. Düzenleme işlemlerini vs iyi bilirim, insanı bihayli yorar.

Hocam sizin de yazınızda gördüm 15 saat makine başında duruyorum diyorsunuz. ben bilgisayar okuduğum halde o kadar durmuyorum. bu beden sağlığı için de iyi bir sey değil. İzniniz olursa elimden geldiğince seve seve içimden gele gele yardımcı olmaya hazırım. Selam es selam Can Mehmet

faviconTeşekkür ederim. Aklımda olsun. Belki işim düşer. Sana bildiririm. Selam es selame

Selam es selam; hocam az önce uyumak içi uzandım, uykuya geçemedim, gözlerimi kapattım, uyanık vaziyette ama gözlerim kapalı… Gözümün önüne yeşil, sarı, mavi, değişik bir yeşil, renkler gelmeye başladı. Sonra rengârenk oldular ve renkler dönmeye başladı. Gözümü açtım öyle bir şey yoktu etrafta. Sonra kapattım gözümü izlemeye devam ettim. Olay devam ediyordu. Bu sefer hafifledim, gözüm kapalı renkler çoğaldı, parlaklığı arttı, vücudum ısındığını hissettim. Vücudum hızla ısındı, ısınıyordu git gide. Sakin kalmaya çalışıyordum; Allah’u Ekber diyordum içimden. Göz kapaklarım hızlı kıpraşmaya başladı. Kalbim hızla atmaya ve ışık daha da artmaya başladı. Işık nasıl desem hocam, tüm gözümü kaplıyordu. Son zaman her renkten vardı, git gide sanki bir şeye, cevhere, ışığa yaklaşıyordum ya da yükseliyor muydum bilmiyorum hocam. İlk defa böyle bir şey yaşadım. En sonunda biraz korktum ve gözlerimi açtım. Kalbim çok hızlı attı, atıyordu ve vücudum ısınmış idi.

human46-1Hayırdır inşallah hocam, hemen yazayım size dedim. selam es selame

faviconMaşaallah, nur âlemle tanışmışsın Muhammed. Mübarek olsun. Selam es selame Muhammet

human46-1Âmin. Şükürler olsun Allahım. Şükürler olsun rabbim… Allah razı olsun hocam. Aydınlanmama vesile oldunuz. Bu geceden sonra ne yapmam gerekli hocam. Aynen yine devam mı edeyim. Nur görürsem onlara selamımı nasıl dile getireyim. Nur âlemle tanışmak… İnşallah artık onları göreceğim, iletişime mi geçeceğim anlamına mı geliyor.

faviconDevam et. Nur gördüğünde ” ya nuru entellezi tehdil kalbe bi nurihi ve bi hidayetihi” diyerek selam ver. Konuş o nurla, O bir melektir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.