İşlemler Devam Ediyor Savaş Başlasın Buyuruldu

20.04.2020
30
İşlemler Devam Ediyor Savaş Başlasın Buyuruldu

İşlemler Devam Ediyor Savaş Başlasın Buyuruldu

*Selam es selame babacım. Duha namazı sırasında gene dua ettim, kalbimden. Yüce Allah’tan ‘’bütün kardeşlerime elçiler gönder’’ diye dua edildi. Babacım, ben istiğfar okurken kalbimden böyle dua edildi. Tam kelimeleri hatırlamıyorum ama ‘’elçiler gönder’’ denildi. Dualarımıza elçiler verilecek sanırım, çabuk kabul olması için ya da dualarımızın kuvvet bulması için. Selam es selame. Babacım ellerinizden öpüyorum. Allah a emanet olun. 

*Bir de babacım, bu kalbimden söylenenleri dil olarak ta tekrar etmem gerekir mi. Hani meleklerin sözü alıp arşı alaya çıkarması durumu var ya. Ondan sordum. Yani kalbimdeki duayı dillendirmek gerekir mi selam es selame babacığım.

*Babacım öğle namazında gene dua ettirildi. Gene kalbimden. Dilim zikrimizi tekrar ediyor, kalbim ayrı dua ediyor. ‘’Hacı ali Bayram hocam’ın, İmam Muhammed kardeşimin, Gonca kardeşim ve bütün Zülfikar kardeşlerimin kılıcını keskin eyle’’ dedi kalbim. ‘’Hep yerdekiler ve göktekiler itaat edin’’ diyor, emrediyorum diyor, benim iradem dışı, tamamen kalbimden gelen söylemler. Aynı efaller ile yaptım gene zikrimi. Sol dizim öptürüldü , secdeye gittim secde öptürüldü. (aslında Allah öpmüş oluyor).

*Babacım, salavat okurken ellerim ya yana duruyor, dua ederken açıyoruz ya ellerimizi, serçe parmaklar yanyana, ellerimin içine bakıyorum. gene ilham oldu ve fark ettim ki lale şekli oluyor. (baş parmaklar lale bin yaprağı gibi, serçe parmaklar tohum kısmı gibi, geri kalan parmaklar da lale bin renkli yaprakları) selamünkavlemmirrabbirrahiym kısmına geçince ellerim dua eder şekilde açık iken işaret parmaklarım biraz ayrılıp hafif bükülüyor. Anlamını bilmiyorum ama..

*Namazlar dan sonra dua için secdeye kapandığımda omuzun boyun başlangıçları var ya oradan biri sanki bastırıyor. Ve ben secdeyi öpüyorum. Rabbim öpüyor biliyorum. Sonra başım yan çevrilip yanaklarım değdiriliyor, rabbimin sinesine göğsüne yatıyorum selam es selame .Hocam çok yazasım var, vakit fırsat yok☺️

-Selam es selame Zeynepcan, kabinden söylenenleri kendin duyacak kadar bir ses ile dillendir. Rabbim dualarını arşı aladan kabul buyursun. Durmak yok yola devam, inşaallah

*Babacım o kadar çok şey yapılıyor ki hangisini yazıcam, size bilmiyorum. Yaptığım duaları şaşırıyorum. Elim lam mim ra. Ra da eklenecek sanırdım.

-Sonunda yetişip geldiniz şükür, artık dua edenimiz de çok amin diyenimiz de. Bu günlere tam elli yılda ulaştık. Bu arada neler yaşadık ancak değdi doğrusu, elhamdülillah. Her birinizin ayrı ayrı görevler için hazırlandığınızı artık biliyorsunuz. Bir dua ordusu oluşturacağız. Her bir komutana ayrı ayrı görevler verilmesi kadar doğal ne olabilir ki.

*SANIRIM PARDON, ‘’SAVAŞ BAŞLASIN’’ DENİLDİ, KALBİMDEN.

-İnşaallah, zaferler elde etmek için savaş başlasın biizni Rabbiküm. Kafirden alınacak çok toprağımız ve hakkımız var. En son gasledilenlerden başlamak üzere bütün haklarımızı alacağız, inşaallah. Ancak Müslümanlığı kabul ederlerse kardeşimiz olurlar.

*Az önce kunut dualarını okudum. Artık niyetimiz ile okuyorum. Babacım, daha değişik efaller oldu; kendi kendimi sardım, sarmaladım. Sola sonra sağa eûzû besmele ile başladım ve kelime i şehadet getirdim. ‘’İtaat et’’ denildi. Çok oluyor, aklımda kalmıyor çoğu. İnşallah babacığım, sonuna kadar, şükür elhamdülillah.

-Hakk din islamdır. İslamdan başka din asla kabul edilmeyecektir. Rabbimin vaadidir.

*İçimde bir güç var, zor tutuyorum. Bazen dualarda falan gene hiddet geliyor. ‘’ya halimi Bi hilmiyeti ve ya sakini bi sükûneti ve ya elyen bi liyneti’’ okuyorum. Hemen o kendimi sıkma ve celali halim sakinliyor.

-Alemlerin rabbi Allah birdir. Onun Dini de birdir. Onun ne fizik yasalarında ne de ilahi yasalarında asla değişiklik yoktur. İlk teklif edilen din ile kuranın teklif ettiği din arasında bir fark yoktur. Allah’ın yasalarını, şeriatını tahrif eden kitap ehli, artık kurana uyma vakitlerinin geldiğini ya öğrenecekler ya da öğrenecekler.

*Elhamdülillah. İnşallah rabbim eğri yanlarımızı doğru kılsın en kısa zamanda, inşallah.

-Kuranı kerimde bütün resullere neler vahyedildiği yazılıdır. Yani her kitabın veya sahifenin esası kurana dahil edilmiş fesh edilenlerle tahrif edilenlerden de bahis ile selim akıl sahiplerine gereken her bilgi kuran ile verilmiştir. Dileyen iman eder dileyen inkar eder. Allah’ın yasaları herkesin imanına fiiline göre karşılığını eksiksiz ve fazlasız, adalet üzere verir. bize düşen dua etmek ve tebliğdir. Selam es selame

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.